Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Kojoj navija?koj skupini pripadate????

BBB
6 (31.6%)
Torcida
6 (31.6%)
Kohorta
2 (10.5%)
Armada
3 (15.8%)
ostale
2 (10.5%)

Ukupno Glasova: 19

Autor Tema: Navijačke skupine  (Posjeta: 20200 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Navijačke skupine
« : 24 Veljača, 2007, 19:21:39 »
Evo da vidimo tko di pripada.Ja san viran biloj boji i Torcidi(a danas nisan iša na utakmicu :sad147: :BangHead: :angry5: :cigle:)
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline GS-MAFIA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #1 : 24 Veljača, 2007, 19:25:38 »
B.B.B Gospić nisam iša zbog gripe

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #2 : 24 Veljača, 2007, 19:45:16 »
Niti jednoj ne pripadam,ali mi je nekako Armada najbliža.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #3 : 26 Veljača, 2007, 10:28:58 »
isto tako, samo torcida :laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #4 : 26 Veljača, 2007, 11:36:44 »
evo nešto san na prijenosu primjetio ali nisan samo tada već se to događa godinama.Recimo to ovako,
jeste li primjetili kad je bila bakljada BBB(a bile su 2) da je HRT prikaza obe bakljade od početka do kraja.U redu.
Kad je bila bakljada Torcide oko 70.minute nismo niznali za bakljadu dok nije koja bakljada uletila u teren(onda su MORALI prikazat Torcidinu tribinu jer nisu imali izbora).I tako već godinama.Jeste li primjetili da već godinama Božo Sušec(JEDINI) komentira utakmicu Hajduk-Dinamo.Jeste li primjetili da je ovo najveće Torcidino gostovanje(nešto više od 5000)ali Torcida koja je pivala cilu utakmicu nismo čuli ni a na utakmici.Zašto?????????Zato jer san ja čuo da kad Dinamo igra onda su ispod tribine(ili na njoj nije bitno) mikrofoni koji pojačavaju samo njihovo navijanje.

TO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE PA VI GLEDAJTE KOLIKO SAN BIJA U PRAVU
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #5 : 26 Veljača, 2007, 12:24:15 »
mogao si reči da su bbb zaposlili crnce da im pojačavaju zvuk a vi koristite crnogorce, a zna se da oni i kad rade niš ne rade.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #6 : 26 Veljača, 2007, 13:30:41 »
primjetismo :toothy10: :toothy10:

ma samo me nasmijavaju ti naši komentatori...kao i recimo jučer u "epicentru" kad je Hrga rekla da je Marković "predsjednik Hrvatske nogometne vlade" :jerk: :jerk: :laughing7: :laughing7:

ok, lapsus se može dogoditi svakome, zato razumijem komentatore, al novinarka koja nema pojma o sportu, da baca takve gluposti...ma daj se molim te pripremi za emisiju kad je već vodiš... :jerk:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #7 : 27 Veljača, 2007, 09:57:32 »
ma najbolje bi bilo kad nebi uopće bilo komentatora,jer oni i kad reču nešto reču glupost neku.Šta on meni ima srat kad je utakmica.Ali ipak najbolje komentatore ima RTL televizija :laughing7: :laughing7: :laughing6: :laughing3: :toothy12:Ja umiren od smijeha kad oni komentiraju,ti ljudi pojma nemaju
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #8 : 27 Veljača, 2007, 15:16:09 »
ne pripadam nikome, ja sam navijac dinama, bbb nisam, jerbo se ne slazem sa nekim stavovima koji su vise politicke naravi nek sportske.....   znam otic na tekmu, rjeđe na gostovanje, ali dodirnih tocaka sa bbb nemam.... osim frendova.....i dijeljenja stadiona......  :)

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #9 : 03 Ožujak, 2007, 14:57:06 »
Amo Torcidaši večeras na utakmicu:
Hajduk-Šibenik večeras u 20,15
SVI NA SJEVER
Vidimo se
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #10 : 04 Ožujak, 2007, 20:00:43 »
evo hajduk dobio šibenika 3-0.Atmosfera je bila odlična,oko 1500-2000 Torcidaša na sjeveru i 400 Funcuta.Ja san zadovoljan jer sam gleda utakmicu naime privela me interventna policija ali san se uspija izvuć.Ali dinamo opet dobija tako da je opet isto :dontknow:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #11 : 11 Ožujak, 2007, 19:23:59 »
a ćoviće hajduk remizira s pulon ::) :-X :angry7: :hmh: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7:kako ćemo bit prvaci ako nemoremo pulu dobit.A brale sramote
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #12 : 12 Ožujak, 2007, 09:34:57 »
htio sam ić na tu tekmu al na sreću nisam platio 50 kn...katastrofa :-[

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #13 : 13 Ožujak, 2007, 14:04:28 »
aramada vodi..  :laughing7:

..malo vas je malo vas je ...  :-X :-X :-X


 :toothy9:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #14 : 26 Travanj, 2007, 16:03:01 »
A evo Goran me je dosta iživcira i izvriđa ali ipak se zna koja je najjača skupina u Hrvatskoj tako da mu zakur*** sve šta je reka.Pokazalo se i kakav je taj vaš Marković tako da i tu neman komentara a ti kažeš da Hajduk sramoti Hrvatsku :angry7: :angry7:Hajduk je naš najpoznatiji klub u cilon svitu i ima svoju dugogodišnju povjest i uspjehe iza sebe a što je najvažnije navijače koji su uvik uz njega.Što se tiče bižanja iz šiugavog grada Splita kao šta ti kažeš,ja bi se zamislio di turisti iz cilog svita dolaze u Split ili u Zagreb.A i vi purgeri dolazite u Dalmaciju na ljetovanje.

Ali moran van priznat da u navijanju napredujete,prije ste bili na samo 2 riči DINAMO ZAGREB.A od ove sezone naučili set koristiti 3 riči: DINAMO ZAGREB ALE ALE ALE.Bravo za BBB,učite pomalo :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #15 : 27 Travanj, 2007, 01:20:25 »
Ma čovjek je malo zaoštrio i počeo vrijeđat,al nema veze,opraštamo mu :toothy11: nek svako bodri svoj klub kako zna bitno da smo na tribini :headbang:
SVE ŠTO IMAM OD ŽIVOTA TO SU OSIJEK I KOHORTA :prvi: :bacva:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #16 : 27 Travanj, 2007, 08:45:03 »
A evo Goran me je dosta iživcira i izvriđa ali ipak se zna koja je najjača skupina u Hrvatskoj tako da mu zakur*** sve šta je reka.Pokazalo se i kakav je taj vaš Marković tako da i tu neman komentara a ti kažeš da Hajduk sramoti Hrvatsku :angry7: :angry7:Hajduk je naš najpoznatiji klub u cilon svitu i ima svoju dugogodišnju povjest i uspjehe iza sebe a što je najvažnije navijače koji su uvik uz njega.Što se tiče bižanja iz šiugavog grada Splita kao šta ti kažeš,ja bi se zamislio di turisti iz cilog svita dolaze u Split ili u Zagreb.A i vi purgeri dolazite u Dalmaciju na ljetovanje.

Ali moran van priznat da u navijanju napredujete,prije ste bili na samo 2 riči DINAMO ZAGREB.A od ove sezone naučili set koristiti 3 riči: DINAMO ZAGREB ALE ALE ALE.Bravo za BBB,učite pomalo :laughing7: :laughing7: :laughing7:

nemam ništa protiv rasprava i diskusija, al očuvajmo neko dostojanstvo na ovom forumu, i bez provokacija... :frajer:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #17 : 27 Travanj, 2007, 10:43:32 »
navijanje i pojam navijac bi trebalo biti direktno vezano uz ljubav prema nekom klubu i igri toga sporta..

trebalo bi se temeljiti na zelji svega dobroga prema svome klubu, od igre do retultata..  :laughing7:

skandiranje , pricanje i opcenito bilo sta protiv drugih klubova samo steti i tebi i tvom klubu..


najpoznatije navijacke skupine su one koje pjevaju cijelu tekmu, i to pjesme o svom klubu, sretne kad se dobija , tuzne kad se gubi.. ali uvjek su uz svoj klub, i drugi ih ne interesiraju  :glasses9:


drugi klubovi nebi smjeli biti predmet navijanja jer samo pokazuju da ne volis svoj klub dovoljno kad ga vrijedas na takav nacin  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #18 : 27 Travanj, 2007, 12:00:05 »
e sad što se tiče navijanja,BBB većinu pisama kopiraju od Torcide i Armade.U zadnje vrime BBB pivaju ovu pismu:
Svetog Marka(Sv Duje) zvona zvone da pozdrave šampione.Šampione plave boje(Bile)prvaci su zemlje svoje

Mislin stvarno da nemožete smislit 2-3 svoje pisme i nać neki ritam nije mi jasno to nikako
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #19 : 27 Travanj, 2007, 12:01:35 »
čak ste priuređivali pisme od Zvezdinih navijača
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!