Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CF250T-V5/V3  (Posjeta: 11042 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SYZAC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CF MOTO 250 V5
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2009, 14:09:31 SYZAC »

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #1 : 08 Ožujak, 2009, 02:00:02 »
linkovi ti nerade...(barem meni ne)... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline SYZAC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CF MOTO 250 V5
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #2 : 08 Ožujak, 2009, 11:17:10 »
linkovi ti nerade...(barem meni ne)... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Sorry sredeno!!  :toothy9:

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #3 : 09 Ožujak, 2009, 12:23:52 »
Imaš  kakva iskustva s pouzdanošću tih motora? Na papiru sve izgleda dosta ok, stariji model Hondine mašine, ali ipak ih dosta vidim po oglasnicima ne starijih od godinu dana.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #4 : 09 Ožujak, 2009, 17:09:59 »
daj ti meni kaži koloko te leopard plača za reklamu
Piaggio X9 250  Black Box

Offline SYZAC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CF MOTO 250 V5
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #5 : 09 Ožujak, 2009, 20:40:19 »
daj ti meni kaži koloko te leopard plača za reklamu

Ni kune , ali si mi upravo dao ideju za extra zaradu  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 09 Ožujak, 2009, 22:09:34 SYZAC »

Offline SYZAC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CF MOTO 250 V5
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #6 : 09 Ožujak, 2009, 21:19:30 »
Imaš  kakva iskustva s pouzdanošću tih motora? Na papiru sve izgleda dosta ok, stariji model Hondine mašine, ali ipak ih dosta vidim po oglasnicima ne starijih od godinu dana.


Moj motor je kupljen prije mjesec dana , a kako ga zbog vremenskih (ne)prilika nisam imao priliku nešto puno vozit (tek 100-ak km i više sam nego impresioniran) procitsj ova dva clanka pa prosudi sam

http://2strokebuzz.com/?p=3109

http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=24902

Pokusavam pronaci jos jedan clanak Americke udruge motoservisera koji sam nedavno citao- u njemu stoji da CFMOTO skuteri i motocikli imaju najmanj % prijava kvara u garantnom roku te nakon prestanka istog,drugim rjecima uredno servisiraj i vozi.
« Zadnja izmjena: 09 Ožujak, 2009, 22:00:34 SYZAC »

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #7 : 14 Ožujak, 2009, 19:40:05 »
Ja sam se osobno uvjerio da je istok (osim Japana i Hyosunga) katastrofa u moto industriji. Svi ovi CF, Zongshen i drugi su katastrofa...

Zongshen GS250 je katastrofa, raspada se a nema niti 5000km (ima susjed), ista stvar i sa onim GY200...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #8 : 15 Ožujak, 2009, 11:02:28 »
MR J sve ovisi kako se vozi skuter i gdje se vozi skuter jer ako ga voziš po makadamu nemoj očekivati super kvalitetu od tog motora a ako ga voziš po njemačkoj tj. po asvaltu kao u njemačkoj možeš doživjeti da ti kihneš a skuter još uvijek vozi.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #9 : 15 Ožujak, 2009, 14:36:34 »
MR J sve ovisi kako se vozi skuter i gdje se vozi skuter jer ako ga voziš po makadamu nemoj očekivati super kvalitetu od tog motora a ako ga voziš po njemačkoj tj. po asvaltu kao u njemačkoj možeš doživjeti da ti kihneš a skuter još uvijek vozi.

Gle Mrc, govorim sve iz vlastitog iskustva...

Znas da mi drugi susjed (kod kojeg si isao polagati A kategoriju) ima 3 motora (ER6n, Zongshen gs250 i yamaha ybr125) tog Zonga sam ja dosta vozio i uopce nije vozen u autoskoli jer je prije bio onaj zakon da sa A1 uz ispunjenje odredjenih uvjeta dobijes i A kategoriju. Taj motor je nekvalitetno napravljen!

Vibracije ga ubise a kvaliteta popratnih dijelova je nezadovoljavajuca! Provjereno, dokazano, vozeno na cesti uz normalnu i kontroliranu voznju.

CF V3 i V5 su oni kvazi custom skuteri koji su se pokazali katastrofalnima (covjek u mojoj blizini ih je prodavao), sminkica, radio i te spikice ali jako nekvalitetno. S obzirom na cijenu nemozes niti ocekivati Bog zna sto ali opet uzevsi u obzir cijenu YBR125 koja se sklapa u China je nebo i zemlja. Ta yamahica je nepoderiva, dosta kvalitetno napravljena s obzirom na nisku prodajnu cijenu.

Mogu slobodno zakljuciti da je barem 5x bolja od ostalih China proizvoda koje sam gore naveo.  :icon_thumright:


Dakle, ovo su cinjenice i iskustvo iz prve ruke a ne rekla/kazala...


Necemo to mijesati sa proizvodima koje prodaju u Beta-Moto (oni uvoze proizvode iz China) jer opet za onu cijenu za koju oni prodaju uvezene proizvode se dobije i bolja kvaliteta od ostatka ponudjaca na trzistu! Rekao bih da oni uvoze srednju kvalitetu kineskih proizvoda dok ostatak ponudjaca na nasem trzistu za istu cijenu nudi nizu kvalitetu ali nazalost, sto je opet i realno ona visoka kvaliteta kosta i izuzetno je rijetko zastupljena na nasem trzistu.

Vec smo prije dosta razglabali o kvaliteti, cijeni i ponudi kineza te smo dosli do zakljucaka koji su bili otprije vidljivi a vezani su uz licence i kontrolu kvalitete.



*** Druga je stvar ako cu ja taj motor upaliti 2x mjesecno i napraviti 100injak km, onda mi se ne isplati kupovati nesto sto je "skupo" jer gubitak na cijeni po godini starosti je prevelik s obzirom na iskoristivost tog motora.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline SYZAC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CF MOTO 250 V5
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #10 : 15 Ožujak, 2009, 20:01:30 »
Prije 2 g. covjek sa trešnjevke kupio je CF250T-V5 odvezao 15000km bez greske, moj raver kinez 7 mj.2500km bez greške, ove zime jedini u kvartu palio i kratko vožen na  -11, zato nemoj pljuvati po motorima koje si vozio 5-10 minuta i o kojima pojma nemas. Slažem se s mrcinom, sve ovisi kako voziš skuter,odnosno jesi li ili ne poštivao servisne intervale i jesi li uhodao motor.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #11 : 15 Ožujak, 2009, 20:26:43 »
Prije 2 g. covjek sa trešnjevke kupio je CF250T-V5 odvezao 15000km bez greske, moj raver kinez 7 mj.2500km bez greške, ove zime jedini u kvartu palio i kratko vožen na  -11, zato nemoj pljuvati po motorima koje si vozio 5-10 minuta i o kojima pojma nemas. Slažem se s mrcinom, sve ovisi kako voziš skuter,odnosno jesi li ili ne poštivao servisne intervale i jesi li uhodao motor.

Pljujem po onome sto ne zadovoljava svojom kvalitetom... Koliko para toliko muzike...
Svaki cigo svoga konja hvali, rijetko mozes biti objektivan u takvim situacijama... btw od tih 4500km koliko ima taj Zongshen sam ja odvozio oko 2000km...
Osobno sam podosta vozio razlicite motore razlicitih proizvodjaca i kada imas malo vise iskustva jasno uocis razliku izmedju njih i mozes biti objektivan...

Ima kod mene covjek koji ima baotiana od 50ccm i presao je preko 14 000km bez greske -> baotiani su izvrsni i kvalitetni skuteri ;)
(samo sto se on vozi max 25kmph i iskljucivo po suncanom vremenu)

Svatko uzima ono sto mu njegove financije dozvoljavaju (sukladno svojim potrebama) i trazi maximum ulozeno/dobiveno ali neki proizvodi jednostavno ne zadovoljavaju kvaliteti te su jednostavno neisplativi. Cast iznimkama.  :icon_thumright:

Lijep pozdrav!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #12 : 19 Travanj, 2009, 21:53:09 »
Smeče kinesko ali svakoako bolje od 50ice a dođe isto ko 50ica,baren može nekako povuč

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: CF250T-V5/V3
« Odgovori #13 : 19 Travanj, 2009, 22:02:48 »
Vozi V3 i ljepo ide ak i pali gume  :headbang: