Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CS 1.6  (Posjeta: 2019 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
CS 1.6
« : 04 Ožujak, 2009, 16:23:26 »
jel igra ko? na kojim serverima?

ja sam najcesce na EPN,Teol i logosoft
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: CS 1.6
« Odgovori #1 : 04 Ožujak, 2009, 20:22:40 »
Prije sam igrao to, pa jedno vrijeme Counter Strike Source na Cro Judges nick Gr0und^ i vise mi se neda nista.

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: CS 1.6
« Odgovori #2 : 05 Ožujak, 2009, 00:39:22 »
Igram povremeno sa frendovima na Jedite kod Joa :D Server je odličan, gotovo nema laga, ekipa je super al i likovi dobro igraju. Logosoft i teol su jedno vrijeme dobri a nekad opet za popizdit.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: CS 1.6
« Odgovori #3 : 05 Ožujak, 2009, 13:26:02 »
ja sam igrao isto na jedite kod joa,al su tamo barem sad sve citeri... masovno imaju aim i wh
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: CS 1.6
« Odgovori #4 : 06 Ožujak, 2009, 09:39:27 »
Imam ti ja dva chita za cs 1.6 ak hoces :D jedan je samo aim hs i wall hack, a drugi je program kaj imas sve sto hoces...  :laughing7:

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: CS 1.6
« Odgovori #5 : 06 Ožujak, 2009, 09:48:01 »
cs najbolja online pucacina meni, jednostavna i zarazna. igro sam ju 3 godine i napokon prestao.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: CS 1.6
« Odgovori #6 : 06 Ožujak, 2009, 12:55:48 »
Imam ti ja dva chita za cs 1.6 ak hoces :D jedan je samo aim hs i wall hack, a drugi je program kaj imas sve sto hoces...  :laughing7:


posalji na pm,jest da nikad nisam igrao sa citom al kad dodje neki citer da mu pokazem da se nevalja s rogatim bosti hahahaha
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: CS 1.6
« Odgovori #7 : 06 Ožujak, 2009, 20:06:50 »
Budem ti poslo, trenutno neam vremena.

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: CS 1.6
« Odgovori #8 : 06 Ožujak, 2009, 20:42:54 »

posalji na pm,jest da nikad nisam igrao sa citom al kad dodje neki citer da mu pokazem da se nevalja s rogatim bosti hahahaha

Govoriš kako na netu nevaljaju serveri i da svi čitaju a onda žicaš okolo hakove. Ja sam probao wallhack, ispočetka se nemožeš navići da ga imaš/koristiš a kasnije ti je jadno igrat jer čitaš. Vidiš da nije fora i to. Kao što ti vidiš da drugi čitaju, tako i oni vide da i ti čitaš...

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: CS 1.6
« Odgovori #9 : 07 Ožujak, 2009, 00:26:25 »
pa nisam nikad koristio wh i aim! al me zivira kad jedva uvatim vremena sat dva i odem na neki server mora se nac bar jedan takav pametnjakovic
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: CS 1.6
« Odgovori #10 : 07 Ožujak, 2009, 09:49:31 »
pa nisam nikad koristio wh i aim! al me zivira kad jedva uvatim vremena sat dva i odem na neki server mora se nac bar jedan takav pametnjakovic

ja na cod2 isto imam problema sa cheaterima,hvala bogu nisu mi ni do koljena :D recimo neki od mojih frendova imaju po 300-600h igranja,i nemaju pojma,jer su iz pocetka koristili wallhack i kad igraju bez njega totalni su noobovi..