Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FLV video format  (Posjeta: 1512 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
FLV video format
« : 07 Ožujak, 2009, 17:34:55 »
Je li normalno da Media Player i drugi jednostavno ne podnose taj video format. Recimo Media Player Classic mi trenutno restarta sustav (kao da nestane struje) kada pokusam reproducirati taj format. Skuzio sam da sa tim formatom imam opcenito problema i to na vise racunala kroz duzi vremenski period  :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2009, 17:47:08 SlowRider »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: FLV video format
« Odgovori #1 : 07 Ožujak, 2009, 17:48:02 »
Je li normalno da Media Player i drugi jednostavno ne podnose taj video format. Recimo Media Player Classic mi trenutno restarta sustav (kao da nestane struje) kada pokusam reproducirati taj format. Skuzio sam da sa tim formatom imam opcenito problema i to na vise racunala kroz duzi vremenski period  :icon_scratch:
gom player,majka svih playera,jedino ne moze dvd citat,ali mu to ne zamjeram

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: FLV video format
« Odgovori #2 : 07 Ožujak, 2009, 17:50:58 »
total video player/converter cita sve moguce a mos i konvertirat u koju format oces...

skini pa vidi..


Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: FLV video format
« Odgovori #3 : 07 Ožujak, 2009, 17:51:11 »
Je li normalno da Media Player i drugi jednostavno ne podnose taj vido format. Recimo Media Player Classic mi trenutno restarta sustav (kao da nestane struje) kada pokusam reproducirati taj format. Skuzio sam da sa tim formatom imam opcenito problema i to na vise racunala kroz duzi vremenski period  :icon_scratch:

Skini VLC player http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html i ako on nebude dobro prikazivo flv datoteku odnosno restarto računalo problem je u nečem drugom, driverima za grafičku ili u directX-u.

Opće poznato je da mediaplayer i još neki nevole flv, pogotovo ako nije ili je loše instaliran codec pack u kojem je podrška za flv.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: FLV video format
« Odgovori #4 : 07 Ožujak, 2009, 17:57:57 »
Ok, dovoljno korisnih informacija. 

tnx svima    :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: FLV video format
« Odgovori #5 : 07 Ožujak, 2009, 18:34:27 »
flash video...brijem da skidas nekaj s youtubea il tak nest?! Ja danas skinuo jedan program, konvertira mi video u mp4 za mobitel

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: FLV video format
« Odgovori #6 : 07 Ožujak, 2009, 18:43:44 »
total video player/converter cita sve moguce a mos i konvertirat u koju format oces...

skini pa vidi..

upravo tako total video converter - TVC je najbolji program za konvertovanje .flv (sadrzaj sa youtube,i slicnih sajtova), nudi mogucnost konvertovanja u skoro sve audio/video zapise.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: FLV video format
« Odgovori #7 : 07 Ožujak, 2009, 23:02:27 »
http://tube2mp3.de majka downloada sa yubitoa,odma muziku pretvara u mp3 i video u neki standardni format tipa AVI itd
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9