Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda  (Posjeta: 11097 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #40 : 05 Srpanj, 2006, 12:41:06 »
neda mi se čitat ovaj topic  :toothy9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #41 : 05 Srpanj, 2006, 12:44:35 »
E moj OXIO, lijepo si to zamislio...

Citat:
Na svom smo forumu donjeli odluku da sve stvari di se počme raspravljat o sukobu predatora i gladiatora ili nešto sl. na tu temu odma ide u smeće u koje nitko ne može pristupiti niti iste postove pročitati.

Daklen, lipo si to zamislia, kume: na svom ste klubu odlučili da više nećete srat u svoje vlastite teće iz kojih kusate i toga se držite pa ste odlučili srat u naše, usprkos tome što smo vas višekratno zamolili da to više ne činite... testirate li vi to nase strpljenje??? i svako gostoprimstvo ima svoje granice!
 :nono:

...

Citat:
umisto da si lipo napravia ka i mi sve zatvoriš na jedno misto zaključaš i da niko nemože primirisat.

Problem je da ste teće s vlastitim govnima na svom forumu lipo poklopili... pa nitko ne može primirisat, ali one su tu i dalje, dragi moji prijatelji. možda se iz njih ne širi svima vama tako ugodan 'miris', ali i dalje ostaju odvratni izvor zaraze!
 :glasses9:

Tvoje su riči OXIO kontradiktorne:
Citat:
Mislim da bi ono pomirenje bilo ka super, divno, krasno al sumnjam da će do toga doć tako lako.
Pale su teške riječi koje imaju svojih posljedica, recimo ja mogu priko nekih stvari prić ali mislim da neki neče tek tako.

... prvo sam izražavaš ozbiljnu sumnju u mogućnost ikakvog pomirenja i razrješavanja spora, a potom ka nudiš stanovite pomirljive opcije. Što STVARNO želiš  ???

navodiš da se nećeš svađat ili šta ja znam šta... ali opet zlorabis ovaj forum za postavljanje direktnog pitanja Bojanu što je napravio po pitanju vašeg sukoba... Vjerujem samo da je dovoljno pristojan da Ti OVDJE neće odgovoriti... Što mu se ne obratiš privatnom porukom ??? Misliš li doista da svi trebaju formalno jednako postupit te da će se licemjernim sakrivanjem već nasranih govana u ogromnim količinama  problem razriješiti sam po sebi? Bolje bi bilo povuć vodu, a to doista možete jedino zajedničkim snagama!

Citat:
Moje želje SMK Gladiatorima su uvjek prijateljske i sve mogu pogledat u oči.
Jebiga jesmo se razišli u razmišljanju i sl. pa bog vam da sriće sve najbolje mi imamo svoj klub vi svoj i šta sad umisto da se potpomažemo mi ćemo se klat?

Meni bi osobno bilo drago kad bi se i Gladiatori što prije registrirali i da se sretnemo negdi s prišivkama na leđima i da bacimo đir i popijemo kavu.

Bojane razmisli malo o svemu i slobodno se javi možemo otić na piće da popričamo jer ovo na internetu više stvarno nema smisla.

...da nije bilo onih uvodnih sumnji u mogućnost izglađivanja spora, ovo bi djelovalo poprilično zrelo i razumno... pozdravljam takvo razmišljanje, ali bez gornjih ograda. a da stvarno nema smisla ou nemilu temu dalje povlačiti po netu, osim u slučaju traženja povoljnog ishoda stoji!

pritom imajmo na umu...

Citat:
Bojane iskreno ajde reci što si ti napravia po tom pitanju?


...da je na ovom forumu nemilu diskusiju u stvari započeo Corky! Analiza tko je u sukobu niže pao daleko bi nas dovela. No, pitam se koji je VAŠ doprinos mirnom razrješenju spora, osim ovakvih dvosmislenih ponuda koje zbog toga pare neiskreno ??? No i to smatram nekakvim povoljnim vjetrom!  :toothy12:

Smatram nadalje da je ideja da se ovi postovi brišu ili zaključavaju loša. Vaše je g#vn%: jedino je vama 'na čast' i na vama je da ga počistite - do kraja. Svi zajedno: Predatori i Gladijatori. Osobno sam već uložio suviše vremena i truda kako bih obje strane pokusao privesti razumu da bih tupo pristao da se ova tema samo kurvinski gurne pod tepih. Nadam se samo da će me Eladio u tome podržati, kad je već do svega ovoga došlo! Ne treba bježati od istine i prikrivati ju! Treba smoći moralne hrabrosti da se od lošega, ma kako grozno izgledalo, krene prema boljem i ljepšem! A ovi postovi trebaju stajati, kao upozorenje i opomena... da se slična nemila sranja nikada ne bi ponovila!
 :headbang:

U tom smislu ponavljam svoju ponudu da posredujem u vašem sporu u smislu medijatora. Molim da svi ponovno pročitate moj ranije izneseni prijedlog i da se o tome očitujete! Veselilo bi me da se vaši odnosi istinski poprave i normaliziraju!
Za početak, od obje strane nakon usaglašavanja stavova u vašim organizacijama očekujem izjavi sljedećeg sadržaja, bez daljnjih optužaba i bez raznih 'ali':

Želimo posredovanje u potpunom razrješavanju predmetnog spora. Molimo da se pristupi formuliranju pravila medijacije, kojih ćemo se nakon obostranog prihvaćanja potpuno pridržavati!

BUDIMO KONAČNO KONSTRUKTIVNI!






« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2006, 13:21:08 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #42 : 05 Srpanj, 2006, 12:59:56 »
neda mi se čitat ovaj topic  :toothy9:

Vrlo zrelo i konstruktivno razmišljanje!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #43 : 05 Srpanj, 2006, 13:22:40 »
E jebiga sad možda je moj post ispa dvosmislen iako nije bila namjera.
Možda je tako ispa jer je tema o kojoj se radi vrlo komplicirana.


CITAT: Lipo si to zamislia, kume: na svom ste klubu odlučili da više nećete srat u svoje vlastite teće iz kojih kusate i toga se držite pa ste odlučili srat u naše, usprkos tome što smo vas višekratno zamolili da to više ne činite... testirate li vi to nase strpljenje??? svako gostoprimstvo ima svoje granice!

Moj post nije ima namjeru da sere po ovome forumu nego da upravo to spriječi a isto tako ima motiv za mirno rješavanje svađe među klubovima ;)
Mislim da sam tako htio kazat da se zakopaju ratne sikire, da ne seremo jedni po drugima i da ne seremo na ovom forumu koji to svakako nikako ne zaslužuje.


CITAT:.. prvo sam izražavaš ozbiljnu sumnju u mogućnost ikakvog pomirenja i razrješavanja spora, a potom ka nudiš stanovite pomirljive opcije. Što STVARNO želiš  {$default_huh_smiley}
navodiš da se nećeš svađat ili šta ja znam šta... ali opet zlorabis ovaj forum za postavljanje direktnog pitanja Bojanu što je napravio po pitanju vašeg sukoba... Vjerujem samo da je dovoljno pristojan da Ti OVDJE neće odgovoriti... Što mu se ne obratiš privatnom porukom {$default_huh_smiley} Misliš li doista da svi trebaju formalno jednako postupit te da će se licemjernim sakrivanjem već nasranih govana u ogromnim količinama  problem razriješiti sam po sebi? Bolje bi bilo povuć vodu, a to doista možete jedino zajedničkim snagama!


Nažalost imam tu sumnju jer sam malo pesimističan što se tiče pomirdbe ali isto tako se nastojim potrudit da približim stvar pomirenju tako da tražim bilo kakve opcije. Moj glas je uvik za Mir ;)
Pokušajem na bilo koji način navest Bojana da popričamo o ovoj temi. Drugog načina za komunikaciju s njim nemam a mislim da on i ne želi samnom razgovarat. Možda sam pretjera s načinom na koji pokušavam izgladit stvar al jebiga.

Ona kritika upućena bojanu:
Na svom smo forumu donjeli odluku da sve stvari di se počme raspravljat o sukobu predatora i gladiatora ili nešto sl. na tu temu odma ide u smeće u koje nitko ne može pristupiti niti iste postove pročitati.
Bojane iskreno ajde reci što si ti napravia po tom pitanju?

Kritika je aludirala na njegov dio foruma spletke, laži, vrijeđanja...
Htio sam kazat ako smo mi spremni na svom forumu povuć vodu da razmisli i on o istoj ideji a ne da javno iznosi neke segmente svađe i da se svađe ne potiču na taj način.

Možda od sad počmem pisat postove tako da ih svi razume :)

filiplatinovicz - viruj mi ja sam za ideju da se stvari izglade jer ovo šta predatori i gladiatori rade nema smisla.
Seremo jedni po drugima a zašto.
Činjenica je da smo i mi i oni pretjerali u masu stvari i da je vrime da se to rješi ljudski!
Još jednom pozivam bojana da mi se javi, ne mora javno može i na pp da se dogovorimo za ono piće iz prijašnjeg posta ;)



« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2006, 13:50:10 oxio »

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #44 : 05 Srpanj, 2006, 14:05:17 »
Da, OXIO, tema je očito komplicirana, ali možemo mi to zajedno sve lijepo rješiti, samo ako je volje i strpljenja...
Mislim da ste svi vi - i jedni i drugi - dobri i vrijedni ljudi, da zaslužujete bolje... možda ste malo suviše temperamentni  :glasses9:

Nadam se da si uoio da je Tvoja prethodna poruka bila dvosmislena u pogledu pomirbe. Triba bi više virovat u dobro!
Mislim da ljudi nisu iskonski zli, da ih na loše djelovanje nagoni zbunjenost, strah i očaj. Bojimo se da ne budemo povrijeđeni pa u tom strahu počesto napadamo prvi... I samo pružanje ruke simboliči služi za prevladavanje straha... Ajmo prvo razbit taj strah i međusobno nepovjerenje...

Citat:
Moj post nije ima namjeru da sere po ovome forumu nego da upravo to spriječi a isto tako ima motiv za mirno rješavanje svađe među klubovima {$default_wink_smiley}
Mislim da sam tako htio kazat da se zakopaju ratne sikire, da ne seremo jedni po drugima i da ne seremo na ovom forumu koji to svakako nikako ne zaslužuje.

uočio sam i tu namjeru... ali je izneseno još uvijek bilo previše oštro, više upereno na druge nego na sebe... idemo prvo pokusati sagledati sebe, svatko za sebe... vidjeti kako i gdje smo MI SAMI mogli bolje i pametnije postupiti... Dakle, bitno je da krenemo svatko od sebe i razaberemo što MI možemo dobro učiniti...

Citat:
Nažalost imam tu sumnju jer sam malo pesimističan što se tiče pomirdbe ali isto tako se nastojim potrudit da približim stvar pomirenju tako da tražim bilo kakve opcije. Moj glas je uvik za Mir {$default_wink_smiley}
Pokušajem na bilo koji način navest Bojana da popričamo o ovoj temi. Drugog načina za komunikaciju s njim nemam a mislim da on i ne želi samnom razgovarat. Možda sam pretjera s načinom na koji pokušavam izgladit stvar al jebiga.

Želiš li stvarno izgladiti sukob, prvo naprosto moraš odbaciti sve sumnje u nepovoljno rješenje, dakle rapčistiti sa sobom!
Eto, vidiš, opcija se otvorila upravo ovdje... pokušajmo prvo sagledati vlastite nerazumne postupke... a Bojan će svoje i vjerujem da će se javiti, u istom ovom pitomom stilu, u kojem si i Ti konačno odlučio pisati...
Misao da Bojan ne želi sTobom razgovarati je destruktivna... Možda i on isto misli za Tebe. No, ja nekako smatram da to ne može biti tako... Naravno, trebat će vam vremena da se otvorite, da prevladate neugodu, nepovjerenje i strah, ali zato smo tu!
 :icon_biggrin:

Naačin na koji se pokušavaju izgladiti problemi NIKADA ne može biti pretjeran! To nije izraz slabosti nego snage i razuma!

 
Citat:
Kritika je aludirala na njegov dio foruma spletke, laži, vrijeđanja...
Htio sam kazat ako smo mi spremni na svom forumu povuć vodu da razmisli i on o istoj ideji a ne da javno iznosi neke segmente svađe.

Primjerice, na ovom je forumu 'svađu' zapodjenuo Corky, iznoseći 'neke segmente', a Bojan ju samo 'srdačno' nastavio... Ni Tvoji prvi postovi nisu bas pridonosili pomirbi, kako sam i zakljuio. no to je najmanje važno je li prije bila kokoš ili jaje... bilo bi super da od svega toga NA KRAJU ispadne nešto doista dobro!  A ideju da svatko na svom forumu povuče vodu od srca pozdravljam... ali dajmo si vremena za donošenje takvih odluka, svatko za sebe...
ne vjerujem da će ovo posredovanje biti jednostavno, ali da će uspjeti ne sumnjam... samo strpljenja, molim!

Citat:
filiplatinovicz - viruj mi ja sam za ideju da se stvari izglade jer ovo šta predatori i gladiatori rade nema smisla.
Seremo jedni po drugima a zašto.
Činjenica je da smo i mi i oni pretjerali u masu stvari i da je vrime da se to rješi ljudski!
Još jednom pozivam bojana da mi se javi, ne morajavno može i na pp da se dogovorimo za ono piće iz prijašnjeg posta ;=

Krasan zaključak! Boldao sam rečenicu koja mi se najviše svidjela, jer pokazuje zaokret u dosadašnjim razmišljanjima i vjerojatno najrealnije kratko opisuje suštinu sukoba... bez takve samospoznaje jednostavno nema napretka...
... a mislim da za piće za sada ima vremena... ajmo prvo ovdje stvoriti istinske preduvjete da ta lokačina protekne u doista prijateljskoj atmosferi...
 :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #45 : 05 Srpanj, 2006, 15:26:02 »
ovo je več za bibliju novog svijeta :icon_biggrin: ovaj zavjeta :laughing9:

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #46 : 05 Srpanj, 2006, 15:30:07 »
ovo je več za bibliju novog svijeta :icon_biggrin: ovaj zavjeta :laughing9:

Pa je i ovo je veliki pomak, a sad da vidimo kako će se biblija razvijat  :icon_biggrin:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #47 : 05 Srpanj, 2006, 15:30:40 »
ovo je več za bibliju novog svijeta :icon_biggrin: ovaj zavjeta :laughing9:

već mi je pomalo nedostajala tvoja fina spamerska zajefrkancija!  :toothy9:

ovo je več za bibliju novog svijeta :icon_biggrin: ovaj zavjeta :laughing9:

Pa je i ovo je veliki pomak, a sad da vidimo kako će se biblija razvijat  :icon_biggrin:

ovo je tek MALI, početni pomak...ali sluti na dobro!  a daljnji slijed ovisi samo o svima nama! :glasses9:

eto, ja sam, primjerice, s Mambom preko privatea vec rijesio sve nase nesporazume, sto me jako veseli! a mogli smo bit međusobno ljuti jedno na drugo do groba... sve se može, kad se hoće!  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2006, 15:48:36 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #48 : 05 Srpanj, 2006, 16:19:12 »
evi nisam vam reko..jučer sam tako bio pijan...uuuuu....frend prošo popravni pa išli zapit 600kn nas 4 pa...poslije došo i njegov buraz sa 150 kn.....looool...najeli se i napili ko svinje :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline black mamba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #49 : 05 Srpanj, 2006, 16:37:28 »
javno molin da se ne šporkavaju ostali forumi  :sad1:...smatran da ima puno drugih mjesta na kojima se ovo može ili se moglo rješit.eto samo toliko.

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #50 : 05 Srpanj, 2006, 18:31:51 »
Evo ovako bit cu kratak... prihvatio sam Oxiovo nalaženje iako sumnjam da ce se ista riješit... to je kao da me netko siluje i onda odo ja s njim razgovarat u cetiri oka... i sami vidite da postoje neke barijere. Na ovom forumu nisam nikad zapocinjao ikakve svađe pa ni i u ovom slucaju... Gladiatori vs Predatori

Svi ste puni optimizma... vjerujte mi i ja bi bio da nisam ošteceni u ovom slucaju. Ali to je moje razmisljanje i nemora se slagat s vašim stavom. Ovo je zadnji moj post u ovakvoj temi... dosta sam vec živaca i zdravlja izgubio. Over and OUT!!!
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #51 : 05 Srpanj, 2006, 20:20:15 »
Stvar dogovorena ja i Bojan ćemo se nać i popričat u ime naših klubova.

Molim moderatore da se ova tema zaključa a članove Predatora i Gladiatora i ostale da se suzdrže daljih komentara na ovu temu ;)

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #52 : 05 Srpanj, 2006, 20:30:55 »
lockam na zahtjev!!!!

filip otvori si novu temu....a na njoj brišem ovakve gluposti!!