Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda  (Posjeta: 11100 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #20 : 04 Srpanj, 2006, 00:36:26 »
možda je tako lakše...  :icon_scratch:

ja sam se barem malo potrudio objasniti svoje stavove... i nisam žalio ni vremena ni truda. jer mi je stalo, jer mi je važno. pritom nisam nikoga stedio, ponajmanje sebe.
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2006, 00:40:14 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #21 : 04 Srpanj, 2006, 09:07:34 »
a loool filipe da nisi ti neka žena psiholog??? :toothy12:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #22 : 04 Srpanj, 2006, 09:35:33 »
mi psihoterapeuti smo bespolni poput anđela... dok se ne dokaze suprotno!  :headbang:
sjeti se samo Gabrijela...  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #23 : 04 Srpanj, 2006, 09:37:51 »
vidim da si dosta "načitan"...al zati ja nisam :happy6:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #24 : 04 Srpanj, 2006, 09:50:56 »
mmmmm blago Tebi! ..beš čitanje: pilu pod yaya i deri! to je stoput ljepše!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #25 : 04 Srpanj, 2006, 11:03:03 »
ili miša u ruka i i neku nabrijanu pucačinu.....mmmmmm...ko seks u zoru :laughing7:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #26 : 04 Srpanj, 2006, 11:46:34 »
eto ti ga na... bes knjige u 21. stoljeću. to su relikti prošlosti. sve je na netu!!!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #27 : 04 Srpanj, 2006, 19:03:39 »
Uzet ću si za pravo da razjasnim jednou nebulozu  i molim da mene i moje prijatelje iz smk Predatora poštedite usporedbi ....


Počeo sam od pravila, potom sam prešao na Izdaju, spletke, laži i prijetnju životom, ne bih li uopće razabrao u čemu je suština sukoba Gladijatora i Predatora.... Osim mnogo neumjesnih psovki i uvreda s obje strane, nisam naučio baš ništa jer nisam uspio proniknuti u suštinu problema. međutim, na svoje veliko iznenadjenje utvrdio sam da sam spomenut na dva mjesta u vrlo neprijateljskom tonu i to od strane izuzetno ozbiljne osobe, s kojom, nota bene, nikada nisam kontaktirao. Ona piše iz pozicije administratora: '...

Nema nikakvog sukoba dapače nemožete ih ni vidjeti relno jer sliku nebuloza je vrijedan autor istih izbrisa ili frizira . To jest uvrede jedne osobe su izbrisane, a ostavljeni su odgovori. pa tako sam ja ima čast kad me se baniralo bez objašnjenjai razloga da mi se zaželi Dabogda da dobija tumor na mozgu ti i tvoja djeca.
Svakako pošto ja imam nešto više godina i pameti svi postovi sa SU su uredno spremljeni u mom kompjutoru, Ali ja neću nikom gnjaviti i gaditi nego ću okrenuti drugi list , ali nikad neću zaboraviti . Jer Vuk dalku mjenja ali čud nikad.
Prema tome nadam se da ovaj forum neće pasti tako nisko kao SU već će se izdignuti iznad lokal patriotizma i malograđanštine. Raspravljati ko je šta reka za mene je gubitak vremena , svakako Predatori su tu i nežele da ih se uspoređuje sa Gladijatorima jer  svako o sebi stvara sliku kako svojim djelima tako i svojim radom i pisanjem.

Ujedno tražim od članova SMK Predatora da se sudrže od daljnjih komentara jer ne želimo da ovaj forum zaprljamo .
                corky

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #28 : 04 Srpanj, 2006, 21:52:50 »
Prema tome nadam se da ovaj forum neće pasti tako nisko kao SU već će se izdignuti iznad lokal patriotizma i malograđanštine.                 corky

Molim da se nevrijeđa... scooter-universum ; ja ovde nisam ni spomenio "vas" tako da bi bilo dobro da ucinite isto. Corky nestvaraj opet zabune i razdor.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #29 : 04 Srpanj, 2006, 21:55:04 »

To jest uvrede jedne osobe su izbrisane, a ostavljeni su odgovori.                 corky

Cista laž!!!

Molim administratora ovog foruma da zaustavi ova vrijeđanja iz cista mira prema meni i mom klubu!!!
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #30 : 05 Srpanj, 2006, 00:04:29 »
hm...pošto sam član scooter-universum foruma i foruma smk-predatori,vidia san ove svađe i nije mi jasno da ste se tako uspili posvađati.
neželim ulaziti u ništa,ali mislim da se to sve može izgladiti uz jedan razgovor i kavu . neznam i jedni i drugi mi se činite ok , pa nevidim razloga da se nebi mogli pomiriti . šteta da je nastao toliki razdor! eto to je moje mišljenje!
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #31 : 05 Srpanj, 2006, 00:07:37 »
hm...pošto sam član scooter-universum foruma ,vidia san ove svađe i nije mi jasno da ste se tako uspili posvađati.
neželim ulaziti u ništa,ali mislim da se to sve može izgladiti uz jedan razgovor i kavu . neznam i jedni i drugi mi se činite ok , pa nevidim razloga da se nebi mogli pomiriti . šteta da je nastao toliki razdor! eto to je moje mišljenje!

Hvala na tome sta ti se i mi cinimo u redu... ali ja bi molio da se ovaj slucaj ne komentira jer do kave nece doc nikad... samo  mogu past uvrijede... kao sta sam ja vec dozivio i na ovom forumu. Stvar je rijesena. THE END
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #32 : 05 Srpanj, 2006, 01:01:27 »
Nije mi bila namjera i baš mi je žao što je moje javno dopisivanje s Bojanom o stvarima koje se prvenstveno tiču njega i mene dovelo do novih pokušaja razjašnjavanja i komentiranja nemilih zbivanja koji se, u stvari, mene ne tiču i ne zanimaju me same po sebi, a potom i do jednako neprimjerenih reakcija... Svemu tome doista nije mjesto na ovom forumu te najljepše molim da ovaj forum poštedite ikakvog daljnjeg komentara. Time svaki daljnji sličan komentar na ovu temu, koji direktno ne vodi pomirbi sukobljenih strana, smatram izlišnim.
I nakon ovih najnovijih čarki, do kojih je, nažalost, došlo ovdje, nimalo mi nije jasnije što se sve zbilo, no to me, kako sam upravo napisao doista i ne zanima, a vjerujem da će članovi ovog foruma koje to možda interesira puteve spoznavanja vaših povoda, uzroka i razloga potražiti negdje drugdje. S moje strane, već sam jasno naglasio kako ne želim biti involviran u vaš sukob i kako se doista nemam razloga i namjere priklanjati ijednoj strani.
Tek ostaje činjenica da su za svaki sukob potrebne dvije protivničke strane, da sukob obično i eskalira zbog nerazumnosti obje strane. Tko je više ili manje u pravu najbolje je da osjetite u vašim srcima, no i to je slaba utjeha. Prekrasan Lovrin komentar i prijedlog pomirbe rado bih potpisao u cjelosti, jer i sam jednako mislim. U tom vam smislu nudim posredovanje u rješavanju svih sporova u svojstvu medijatora. Za takvo je posredovanje u sukobu potrebna iskrena volja i namjera obje strane, potom se postavljaju pravila, koja po općem prihvaćanju postaju obvezna. Slijedi iznošenje činjenica na kulturan način, formiranje konstruktivnih prijedloga i sam postupak mirenja. Vjerujem da bi obje strane od toga mogle samo profitirati pa očekujem vaše eventualno javljanje u tom smislu... To je jedini mogući način na koji se tretirana tema, po mom mišljenju, može dalje razglabati na ovom dobronamjernom forumu. U protivnom, najljepše molim da ju ovdje doista smatramo zaključenom! 
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2006, 01:14:46 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #33 : 05 Srpanj, 2006, 02:12:30 »
 Ali ja neću nikom gnjaviti i gaditi nego ću okrenuti drugi list , ali nikad neću zaboraviti . Jer Vuk dalku mjenja ali čud nikad.
Raspravljati ko je šta reka za mene je gubitak vremena , svakako Predatori su tu i nežele da ih se uspoređuje sa Gladijatorima jer  svako o sebi stvara sliku kako svojim djelima tako i svojim radom i pisanjem.

Ujedno tražim od članova SMK Predatora da se suzdrže od daljnjih komentara jer ne želimo da ovaj forum zaprljamo .


Ujedono molim administratore da me zaštite od izjava to je laž ili lažeš što mi se već dva puta stavlja na dušu . ako ima bilo gdje da sam ga ja osobno uvrijedija ili zaprijetija neka to objavi, svakako svatko odgovara za sve što reće , napiše nedaj bože napravi.

     Svakako dragi moji prijatelji ako mi iko pokaže na SU post dragog mog prijatelja gdje se kledu moja djeca(Dabogda da dobija tumor na mozgu ti i tvoja djeca.) ja ću mu se ovdje javno ispričati i reći da sam lažljivac, ali pošto to nećete naći jer je izbrisano ja uzimam za pravo tvrditi da su postovi frizirani. I zadržat ću svoje pravo na mišljenje o SU

I molim vas nije ovo obračun SMK Predatora i "Gladijatora" nego je ovo obećanje dano Bojanu da ću gdje god se pojavi objavljivat njegove postove.. Dapače meni su Mamba , Duje, Lejdi, Rato (Pa čak i Bojan)dragi i pomoću im pa čak ću i popit piće sa njima ali mora Bojan shvatit ono šta napiše (laži, kletve i uvrede) da zato on odgovara i od njega se očekuje da ukoliko je bio krivo informiran da se ispriča ne meni nego mojoj supruzi i djeci.

Smatram da sa svojih 39 godina nemogu i neću se spuštat na nivo laži, kleveta i uvreda ali isto ih neću fizički riješavat, negu ću se intelektualno uzdignut i pokazat tko je tko. Žalosno je da dotičnu osobu nigdje ne napadam nego citiram . Okretanje leđa istini i nedavajući da ona iziđe na svjetlo dana pomaše se laži . Svakako stoji moja tvrdnaj da ukoliko sam bilo gdje lagao ili radio iza leđa Bojanu ja ču mu se javno ispričat, ali isto to očekujem i o njega.


                corky

P.S molim administratore da zaključaju ili izbišu ovu temu da im ne kvare izgled foruma.
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2006, 02:15:57 corky »

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #34 : 05 Srpanj, 2006, 02:39:07 »
Ali ja neću nikom gnjaviti i gaditi nego ću okrenuti drugi list , ali nikad neću zaboraviti . Jer Vuk dalku mjenja ali čud nikad.
Raspravljati ko je šta reka za mene je gubitak vremena , svakako Predatori su tu i nežele da ih se uspoređuje sa Gladijatorima jer  svako o sebi stvara sliku kako svojim djelima tako i svojim radom i pisanjem.

Ujedno tražim od članova SMK Predatora da se suzdrže od daljnjih komentara jer ne želimo da ovaj forum zaprljamo .


Ujedono molim administratore da me zaštite od izjava to je laž ili lažeš što mi se već dva puta stavlja na dušu . ako ima bilo gdje da sam ga ja osobno uvrijedija ili zaprijetija neka to objavi, svakako svatko odgovara za sve što reće , napiše nedaj bože napravi.

     Svakako dragi moji prijatelji ako mi iko pokaže na SU post dragog mog prijatelja gdje se kledu moja djeca(Dabogda da dobija tumor na mozgu ti i tvoja djeca.) ja ću mu se ovdje javno ispričati i reći da sam lažljivac, ali pošto to nećete naći jer je izbrisano ja uzimam za pravo tvrditi da su postovi frizirani. I zadržat ću svoje pravo na mišljenje o SU

I molim vas nije ovo obračun SMK Predatora i "Gladijatora" nego je ovo obećanje dano Bojanu da ću gdje god se pojavi objavljivat njegove postove.. Dapače meni su Mamba , Duje, Lejdi, Rato (Pa čak i Bojan)dragi i pomoću im pa čak ću i popit piće sa njima ali mora Bojan shvatit ono šta napiše (laži, kletve i uvrede) da zato on odgovara i od njega se očekuje da ukoliko je bio krivo informiran da se ispriča ne meni nego mojoj supruzi i djeci.

Smatram da sa svojih 39 godina nemogu i neću se spuštat na nivo laži, kleveta i uvreda ali isto ih neću fizički riješavat, negu ću se intelektualno uzdignut i pokazat tko je tko. Žalosno je da dotičnu osobu nigdje ne napadam nego citiram . Okretanje leđa istini i nedavajući da ona iziđe na svjetlo dana pomaše se laži . Svakako stoji moja tvrdnaj da ukoliko sam bilo gdje lagao ili radio iza leđa Bojanu ja ču mu se javno ispričat, ali isto to očekujem i o njega.


                corky

P.S molim administratore da zaključaju ili izbišu ovu temu da im ne kvare izgled foruma.

To sta ces ti mene negativno predstavljat po razno raznim forumima... ne govori ništa o meni nego vec o samom tebi. To jedan pozitivac ili žrtva kakvom se predstavljas nikad nebi napravila.
Ono sta sam rekao... kletve, psovke i ostale verbalnosti... inace ne govorim ali u životu me netko tako nije izdao i pokrao kao ti tako da nemam razloga susprezati ni od psovki ni od kletvi... prema svakom drskom lopovu bi tako postupio, da te neznam jos bi gore prošao.
Ako je sa SU izbrisana koja tema onda je to samo jedna tema od par postova koju sam izbrisao po Mrvinom prijedlogu ili zamolbi... znaci ja priznajem i neosporavam da nisam spomenio tebe i tvoju bližu obitelj. Ja nisam Bog da im se to obistini to je samo razina ljutnje kojom sam ti htio pokazat kako si povrijedio nekog do boli... da si pravi i da imas casti oduzea bi sebi život, a ne se hvatao praznih kletvi.
Od mene isprike nema niti ce ikada biti... to dobro znas... kad bi poništio ono sta ste mi ukrali onda bi dobio ispriku, znam da od toga ništa... tako da o isprikama ne treba pricati.
Ja vas (clanove  predatora) nesmatram neprijateljima vec čudacima niskog morala i etike...
Corky vodis bitku sa svojom sjenom... odustani i utrosi enegiju na postove o Bogu ne o mržnji.
Nemoras napominjat nadleznima ovog foruma da nesto zakljucavaju i brišu, znaju oni sta je njihov posao. Ja tebi govorim za ubuduce da ne unosiš nemir na ovakva idilicna mijesta... uništio si ovu temu, neka ti to bude zadnja koju ces unistit na ovom forumu!!!
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #35 : 05 Srpanj, 2006, 02:42:09 »
Vrlo sam razočaran činjenicom što moje zamolbe da se obje strane suzdrže daljnjih komentara te vrste, nisu uslišane:

Citat:
I molim vas nije ovo obračun SMK Predatora i "Gladijatora"  nego je ovo obećanje dano Bojanu da ću gdje god se pojavi objavljivat njegove postove.. Dapače meni su Mamba , Duje, Lejdi, Rato (Pa čak i Bojan)dragi i pomoću im pa čak ću i popit piće sa njima ali mora Bojan shvatit ono šta napiše (laži, kletve i uvrede) da zato on odgovara i od njega se očekuje da ukoliko je bio krivo informiran da se ispriča ne meni nego mojoj supruzi i djeci.

Ovo, Corky, doista i definitivno nije mjesto za izvrsavanje tvojih obećanja Bojanu, a još manje djeluje kao manifestacija tvojih navodnih intelektualnih stremljenja i što je najžalosnije, nedostojno je Tvojih godina na koje se pozivaš. U tom kontekstu krajnje je neuvjerljiva Tvoja tvrdnja da su ti navedeni pa čak i Bojan dragi, da im želiš pomoći itd. Plati oglas u 'Slobodnoj' i tamo objavljuj što Ti drago, a nas ovdje uistinu poštedi dalnjih s*anja te vrste!

Napisano ne smatraj izrazom ikakve promjene mojih stavova, već samo reakcijom na neuvažavanje moje pristojne molbe!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #36 : 05 Srpanj, 2006, 02:47:58 »
Osjećam se kao zadnji kreten!

Dok sam pisao Corkyju, Bojan je već dalje nasrao svoje...
Teško mi se suzdržati da ostanem pristojan. Mogu jedino poručiti:

DOSTA!!! SMJESTA PRESTANITE!!!

NA OVAJ NAČIN RJEŠAVAJTE TO NA DRUGOM MJESTU!!!

NE ZAGAĐUJTE VIŠE OVAJ FORUM!!!
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2006, 02:56:16 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #37 : 05 Srpanj, 2006, 08:34:21 »
E ako se ovo još jednom dogodi ja ču vas osobno banat!!!!nema veze što nisam admin al ču se pobrunut za to!!1umjesto da se udružite vi ste jedan protiv drugog!!!!!!i takve stvari se riješavaju van foruma!!!!

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #38 : 05 Srpanj, 2006, 09:43:28 »
Evo da se i ja oglasim.

Ajde neću se svađat ili šta ja znam šta.

Mislim da bi ono pomirenje bilo ka super, divno, krasno al sumnjam da će do toga doć tako lako.
Pale su teške riječi koje imaju svojih posljedica, recimo ja mogu priko nekih stvari prić ali mislim da neki neče tek tako.

Na svom smo forumu donjeli odluku da sve stvari di se počme raspravljat o sukobu predatora i gladiatora ili nešto sl. na tu temu odma ide u smeće u koje nitko ne može pristupiti niti iste postove pročitati.
Bojane iskreno ajde reci što si ti napravia po tom pitanju?
Samo zakuhaješ stvar sa onim temama s izdajama i sl., umisto da si lipo napravia ka i mi sve zatvoriš na jedno misto zaključaš i da niko nemože primirisat.

Moje želje SMK Gladiatorima su uvjek prijateljske i sve mogu pogledat u oči.
Jebiga jesmo se razišli u razmišljanju i sl. pa bog vam da sriće sve najbolje mi imamo svoj klub vi svoj i šta sad umisto da se potpomažemo mi ćemo se klat?

Meni bi osobno bilo drago kad bi se i Gladiatori što prije registrirali i da se sretnemo negdi s prišivkama na leđima i da bacimo đir i popijemo kavu.

Bojane razmisli malo o svemu i slobodno se javi možemo otić na piće da popričamo jer ovo na internetu više stvarno nema smisla.

E da ono što ti corky kaže da će objavljivat postove i sl. Mislim da iako izgleda pretjerano i nije s njegove strane neke izjave s tvoje strane prema njemu i nisu bile u redu mislim da i sam znaš zašto.

Eladio - ajde molim te neka tema stoji npr. sutra do neke ure a onda briši i tako lipo sa svim temama koje to zaslužuju.
Ili napravi smeće u koje nitko nemože ući pa onda samo bacaš unutra.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #39 : 05 Srpanj, 2006, 11:37:44 »
E ako se ovo još jednom dogodi ja ču vas osobno banat!!!!nema veze što nisam admin al ču se pobrunut za to!!1umjesto da se udružite vi ste jedan protiv drugog!!!!!!i takve stvari se riješavaju van foruma!!!!

slažem se u svemu s 1vanom, mada sam načelno jako protiv bananja.. no ako ne ide drukčije...  :headbang:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT