Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda  (Posjeta: 11087 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« : 02 Srpanj, 2006, 23:18:48 »
.....nema veze što je offtopic...ali tvoja je svaka zlatna Filipe!!!!!!!!!

.....Svi bi te mi za tatu!!

a kad je tako... da eladio ovdje uvede sluzbenu funkciju forumskog djeda??

.....Forumskog psihologa... ili SOS Forum dio... di ti se mogu mladi obratit za sve zbunjujuce stvari... a i oni malo stariji...



eto vam... pucajte u prsa!  :glasses9:  :icon_scratch:  :drunken_smilie:
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2006, 23:24:25 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #1 : 02 Srpanj, 2006, 23:24:58 »
Na www.scooter-universum.tk sam spreman napravit poseban pod forum na kojem ces ti bit tata od zanata... poželiš li javi se...  :hello:

Bez obzira na sve, ovo je moj drugi dom. :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2006, 00:39:05 Gladiator »
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #2 : 02 Srpanj, 2006, 23:40:48 »
rado...
iako mi se SU jako polako otvara, a veceras nije htio prihvatiti moj log in usprkos tome sto sam se svojevremeno prijavio...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #3 : 03 Srpanj, 2006, 09:20:58 »
al bolje da se napravi podforum a ne tema!po meni! :laughing3:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #4 : 03 Srpanj, 2006, 10:22:45 »
Ako mislis da je to tako jaka tema, a Eladio odluci, nemam nista protiv...
onda neka mi otvori i jos jedan podforum za pravna trabunjanja, tako da se konkretna pitanja i problemi rješavaju na forumu konkretnim odgovorima (savjeti i podrska), podari me odgovarajućim moderatorskim ovlastima i to je to. Meni bi to vise odgovaralo nego otvaranje takvih podforum na SU, jer mi se tesko otvara i zaledjuje itd, a oni, naravno, kako sam vec i napisao, mogu prenijeti sve moje tekstove koji ih zanimaju i linkat se na ove stranice...  :hello:
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2006, 23:22:55 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #5 : 03 Srpanj, 2006, 10:51:54 »
ako obečaješ da nečeš više spamat di netreba sredit čemo ti :hello:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #6 : 03 Srpanj, 2006, 11:23:04 »
jako izbjegavam dati obećanja koja ne namjeravam izvršiti  :headbang:
uostalom, bilo bi uputno da svatko prvo počisti ispred svog portuna!  :glasses9:
 :toothy9: ja sam prihvatio TVOJ prijedlog, a uprava neka čini kako joj drago, ali bez ovakvih uvjeta koji donose smisaone obrate u cijeloj raspravi. srecom, pretpostavljam da se radi o osobnom stavu! :toothy9:
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2006, 11:28:53 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #7 : 03 Srpanj, 2006, 11:53:27 »
da osobno mislim da se predobar u duši i da bi offtopica bilo previše....treba ti dat podforum i tamo se nek spama do mile volje :toothy9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #8 : 03 Srpanj, 2006, 11:58:47 »
lijepo si to zamislio... podforum za spamanje! ... pa u takvom se upravo i nalazimo!  :angry9: :binkybaby: :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #9 : 03 Srpanj, 2006, 12:11:28 »
pa znam.... :toothy12:........pa razgovaraj s eladiom pa se dogovorite!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #10 : 03 Srpanj, 2006, 12:32:59 »
mislim da je sve već rečeno. potez je na Eladiu... a njega u zadnje doba nesto nema... dok mi marljivo spamamo on lijepo ganja pilu... ili komade!  :drunken_smilie:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #11 : 03 Srpanj, 2006, 21:09:36 »
Na Tvoju ljubaznu ponudu, Bojane:

Na www.scooter-universum.tk sam spreman napravit poseban pod forum na kojem ces ti bit tata od zanata... poželiš li javi se...  :hello:

Bez obzira na sve, ovo je moj drugi dom. :icon_thumright:

odgovorio sam:

rado...
iako mi se SU jako polako otvara, a veceras nije htio prihvatiti moj log in usprkos tome sto sam se svojevremeno prijavio...

...i danasnje popodne posvetio sam proučavanju materijala na SU:
Počeo sam od pravila, potom sam prešao na Izdaju, spletke, laži i prijetnju životom, ne bih li uopće razabrao u čemu je suština sukoba Gladijatora i Predatora.... Osim mnogo neumjesnih psovki i uvreda s obje strane, nisam naučio baš ništa jer nisam uspio proniknuti u suštinu problema. međutim, na svoje veliko iznenadjenje utvrdio sam da sam spomenut na dva mjesta u vrlo neprijateljskom tonu i to od strane izuzetno ozbiljne osobe, s kojom, nota bene, nikada nisam kontaktirao. Ona piše iz pozicije administratora: '...al nije mi jasno kako opet neki pojedinci mogu ismijavat naš klub i zašto.pogotovo neki iksipsiloni ka šta je onaj latinovicz...al dobro,do njega nan je stalo jednako koliko i do žvake zalipljene na podu...'  Nažalost, u njenom je slučaju spomenuta ozbiljnost izvrsna izlika za nedostatak duha! I bolje da takvoj osobi nije stalo do mene. Tek čudi što je jedini Bojanov komentar upravo tog citiranog posta bio frenetičan aplauz! Gui tacet, consentire videtur! (sorry, nemam slova KVE)
Na drugom mjestu prepotentna SU inkvizitorica objašnjava: btw,filiplatinovicz ili kako već je zaradia bann od mene na ovome forumu makar još nije niti prisviria tu.jer ko je da je očito nema šta tu radit kad već ionako zna sve o nama... Neka na tome i ostane. Do danas to nisam znao, ali sam eto saznao. Bilo je doduše i ovdje na MS-u riječi o nekom bannu mene na SU, ali sam naivno vjerovao da se radi o šali... Vrhunasko je dostignuće tehnologije i kulture mogućnost baniranja nekoga na određenom forumu i prije nego što se oglasio ijednim postom. Ili je to tek dobronamjerno upozorenje bih se možda treba dovinuti i pribjeći ilegali??? No, kako je na svaki način na SU o meni i meni sve rečeno, baš sve što se imlo reći i prije nego sam tamo napisao i slovca, zahvaljujem na članstvu i prije nego što sam ga uopće i konzumirao. S nedoraslom osobom koja me bez ikakva razloga i povoda prostački napala s toliko ničim izazvane mržnje i omalovažavanja ne želim dijeliti čak ni isto cyber prostranstvo, a niti očekujem njezinu ispriku. Ljudi koji ne razumiju nevinu šalu spremni su i na mnogo gore stvari od verbalnog prostakluka i brutalnog ispoljavanja svoje moći pa makar se radilo i o ekskomuniciranju nekoga kojeg smatraju nepoćudnim iz dijelića cybera. Jakih li muda! Još je veliki Ovidije napisao ex ponto o razlozima svojeg progonstva: carmen et error! Naravno, u tom smislu i ne dolazi u obzir otvaranje nekakvih mojih očinsko-djedovskih podforumića na SU. Na kraju napominjem da me sukobi tovara i kenjaca doista ne impresioniraju, da se ne stavljam ni na čiju stranu te da i Gladijatorima i Predatorima, želim podjednak uspjeh u daljnjem opstojanju, u iskrenoj želji da, ako je to ikako moguće, što prije izglade sve svoje nesporazume i sporove, po mogućnosti ne upličući pritom u njih dobronamjerne i časne ljude!

Zarevali kenjci i tovari,
razlegla se dreka priko rive
od Belvija do Prokurative,
ali nitko od njih baš ne mari
nać rješenje i izgladit stvari!

VALE!

« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2006, 00:52:54 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #12 : 03 Srpanj, 2006, 21:19:34 »
to ti je kad vjeruješ svakome..kod mene se to nemože dogoditi...a odbio si :'(

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #13 : 03 Srpanj, 2006, 21:44:00 »
To je komentirala administratorica koja je procitala tvoje ismijavanje našeg kluba... ti prosudi jel dobro reagirala (kako bi ti?!)... ja sam to jos davno rijesio i ostavio iza sebe... usput nisam ni skuzio da ti je dala ban. Znas i sam da se ja i ti slazemo ovde vec danima... imam visoko mišljenje o tebi i zato sam te i pozvao. Ovaj post koji si napisao si trebao napisat na SU, ovako nerazumjem tvoju nakanu... ja tvoje misljenje necu i nezelim mjenjat... prije svega ja sam za slobodu izbora...a na konflikt dva kluba se necu vracat... to sam ostavio iza sebe... i to zauvijek.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #14 : 03 Srpanj, 2006, 22:02:14 »
lol vidi vidi...pa filip ima i loših strana  :nono:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #15 : 03 Srpanj, 2006, 22:53:57 »
ti dobro znas, Bojane, da se volim saliti i u trenutku kada sam u kontekstu ležernog razgovora u kojem je netko na forumu 'motori' napisao da ime gladijatori djeluje suvise brutalno spontano nadometnuo kako bi 'gladijajatori bilo uglađenije' nisam imao pojma o aktualnom sporu između Gladijatora i Predatora, a najmanje sam imao nakanu ikoga uvrijediti. Iskreno mi je žao što je nesretnim stjecajem okolnosti proizašlih iz spomenutog spora možda tako ispalo i to sam već jednom i napisao. Osobito mi je žao što i danas, nakon svega, moju nevinu šalu nazivaš ismijavanjem vašeg kluba. No, sve do danas nisam bio upoznat s reakcijom administratorice na SU, ali i Tvoje reakcije na njezin post. Nisam imao pojma da sam toliko slavljen, spominjan i citiran na uvaženim internetskim forumima...
 :toothy12:
Nije na meni da prosuđujem reakciju administratorice SU ili Tvoju reakciju. Tek napominjem da mi se ne svidjaju, ali mi je još neusporedivo manje prihvatljivo da se ikoga može banira i prije nego li je išta zucnuo na nekom forumu, zbog nečega što je napisao na nekom drugom forumu i to u sasvim nevezanom kontekstu. Ukratko, ne želim biti članom foruma na kojem su uvriježeni takvi demokratski standardi. I to je jedini pravi razlog mojeg istupanja iz SU.
Ovaj post napisao sam tu na MS-u jer tu i inače komuniciramo, jer tu pišem i sve svoje ostale postove, a dao sam ga na znanje i na SU. Jedina nakana ovog posta je jednostavno razjašnjavanje razloga zbog kojih ne želim biti clanom SU i zbog čega odbijam Tvoju ljubaznu ponudu da otvoriš spominjani podforum. Možda je tako i bolje jer doista ne želim biti svrstan niti u jedan od sukobljenih tabora. To sam već jasno i naglasio.
 :glasses9:
Nadam se samo da to neće poremetiti naše osobne srdačne odnose. Bilo bi mi doista žao kada bi do toga došlo zbog nesretnog spleta okolnosti koji me je naveo na donošenje gornje odluke. Za mene su ljudi dobra srca iznad i ispred svih grupa i organizacija. Siguran sam da si me pozvao na suradnju u dobroj i plemenitoj namjeri... Nastavimo ju radije ovdje u zdravom ozračju proklamirane eladijevske hipijevštine, bez obzira što si konflikt između klubova, kako kazes, ostavio zauvijek iza sebe. Nadam se da će se naći srca i razuma i za normalizaciju vaših odnosa! Najvise od svega bi me radovalo da dvije vrlo srodne organizacije iz najlipšeg grada pod Marjanom pronađu zajednički jezik i da usprkos pojedinim specifičnim razlikama uspostave međusobno uvažavanje i što bolju suradnju.
 :icon_thumright:
 

« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2006, 23:53:32 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #16 : 03 Srpanj, 2006, 23:00:44 »
to ti je kad vjeruješ svakome..kod mene se to nemože dogoditi...a odbio si :'(

svakome treba vjerovati... dok se ne dokaže suprotno! iako neki smatraju da je paranoja najdublja svjesnost  :toothy12:
kao što možeš razabrati, moje istupanje iz SU je principjelnog, a ne osobnog karaktera. a moj odnos prema Bojanu ostaje isti!

lol vidi vidi...pa filip ima i loših strana  :nono:

...kao i prema Tebi!  :headbang:
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2006, 23:07:03 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #17 : 03 Srpanj, 2006, 23:13:30 »
loool

raznježit češ nas..polako!!!nije ovo gayyy :laughing1:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #18 : 03 Srpanj, 2006, 23:19:44 »
baš me jako čudi i zbunjuje što moje riječi kod pojedinaca izazivaju tako neobične asocijacije... i osjećaje  :toothy12:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SOS - psycho trabunjanja forumskog djeda
« Odgovori #19 : 04 Srpanj, 2006, 00:26:40 »
A sta da kazem... ništa.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk