Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cuj ovo keeway matrix 125  (Posjeta: 1200 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
cuj ovo keeway matrix 125
« : 01 Ožujak, 2009, 13:03:32 »
bok ljudi ,ja se danas vracam od frenda i cujem kako ide neka makina (preljep zvuk) i ja pogledam i vidim keeway matrix 125  nesta preljepo.....eee da, da vas jos pitam ima tko iskustva s keeway-om matrix 50   ::::HVALA::::

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: cuj ovo keeway matrix 125
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2009, 13:12:05 »
loooooool

niti lijep skuter, niti lijep zvuk...al o ukusima se ne raspravlja!

Vozio sam 50 matrixa i nije me se dojmio! Za pohvalu su kocnice koje odskacu od drugih čajna modela, sic koji je isto oke i polozaj za volanom mi je oke. Ko minus bi mu naveo tromost, malu krajnju brzinu te vrlo visoku cijenu s obzirom da se za 3-4 tisuca kuna manje kupi skuter s istim agregatom, nesto boljim performansama i jos mozda cak boljeg izgleda! Sad pogledaj kaj je tebi bitno, izgled, dugotrajnost ili neakj trece pa donesi sam odluku, nitko drugi nema kaj utjecat, sam si moras odlucit!  :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: cuj ovo keeway matrix 125
« Odgovori #2 : 01 Ožujak, 2009, 13:14:14 »
vozio ga vise puta..bezveze motor..podnica visoka tako da  koljena udaraju u volan..trom..a izgled tako-tako..ljepsi od ostalih

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: cuj ovo keeway matrix 125
« Odgovori #3 : 01 Ožujak, 2009, 17:35:49 »
Meni dobro izgleda a kako ide ne znam jer ga nisam imao prilike voziti, mislim da bi bio ok za vožnju po gradu ali ako možeš kupi 125 ccm  :icon_thumright: