Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Subota 28.02.  (Posjeta: 17541 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Nedjelja 01.03.
« Odgovori #20 : 23 Veljača, 2009, 21:22:19 »
Pa naravno da nije,ali kazem odemo se djirati,odemo na cugu..ako ce biti ljepo vrijeme,bit ce picki ko salate na jarunu,slataj s skutera,one na biciklu i rolama hhaha....djir ovo ono..ne da se nadjem i bzvz odem na parking i stojim lol...i da nece nas biti 50,nego ako nas bude 15 bit ce dobro... :laughing11: :laughing3:
a gle prvo da vidimo ko ce sve doc i da okvirno vidimo kolko ce nas bit i onda se dogovorimo pa odemo do jaruna dir ili na cugu i onda negdje na parking... :icon_scratch: :icon_thumright:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Nedjelja 01.03.
« Odgovori #21 : 23 Veljača, 2009, 21:25:18 »
Pa naravno da nije,ali kazem odemo se djirati,odemo na cugu..ako ce biti ljepo vrijeme,bit ce picki ko salate na jarunu,slataj s skutera,one na biciklu i rolama hhaha....djir ovo ono..ne da se nadjem i bzvz odem na parking i stojim lol...i da nece nas biti 50,nego ako nas bude 15 bit ce dobro... :laughing11: :laughing3:



Meni se isto neda na baumax...aj idemo se vozikat laganini gradom..... malo po gradu pa cemo do jaruna..popit cugu i onda otic do holiday in-a.... tam je ok parking i onda jos dir..a ekipa? aj necemo se svadat jbt... i da.. naslov promjenjen...


SUBOTA 12H ANTUNOVIC, 12 I 15 AVENUE MALL   :laughing7:.....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Nedjelja 01.03.
« Odgovori #22 : 23 Veljača, 2009, 21:28:25 »


Meni se isto neda na baumax...aj idemo se vozikat laganini gradom..... malo po gradu pa cemo do jaruna..popit cugu i onda otic do holiday in-a.... tam je ok parking i onda jos dir..a ekipa? aj necemo se svadat jbt... i da.. naslov promjenjen...


SUBOTA 12H ANTUNOVIC, 12 I 15 AVENUE MALL   :laughing7:.....
Pa kazem slozimo dir lagano po gradu,krenemo lagano prema jarunu,unutra popimo cugu,napravimo dir i idemo na holiday...i tam budemo do kraja dana...

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #23 : 23 Veljača, 2009, 21:30:10 »
ok..ali nikako necu doc na holiday u 3 i bit do 6 jer je to 3 sata bzvz.. na holiday-u smo u 4 i u pol 6-6 doma gas....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #24 : 23 Veljača, 2009, 21:35:15 »
nebi hvala dosao , bilo mi je lijepo u subotu al nikad vise  :toothy3:
jer i da smo ostali ono sto ste napravili tommi napravili bi i nama tak da nista  :dontknow:
odoh iz ove teme  :hello: :hello:

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #25 : 23 Veljača, 2009, 21:39:41 »
nebi hvala dosao , bilo mi je lijepo u subotu al nikad vise  :toothy3:
jer i da smo ostali ono sto ste napravili tommi napravili bi i nama tak da nista  :dontknow:
odoh iz ove teme  :hello: :hello:
ma bilo je dino dobro, sam da fxr nije onak sporo vozio... :toothy3: :laughing6:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #26 : 23 Veljača, 2009, 21:41:45 »
daj nemojte vas dvojica sad srat...meni je bilo cist ok na meet-u,ali zajebali smo sta smo vas ostavili i jbg zajebali smo i sta sad...
i nemate pravo srat jer dok ste vi bili sve je bilo super tako da pssssst... ::)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #27 : 23 Veljača, 2009, 21:42:15 »
dolazim ako bude bila zajbancija i laganini drajvanje, cuga, upoznavanje i relax a ne svaki put dolaze nabrijanci i ko je brzi, ko je divlji i ciji vise vristi , mislim koma...ko se zali rejsat nek se stanu 2 po 2 i gasss i onda mir :toothy12:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #28 : 23 Veljača, 2009, 21:44:45 »
eo jedini pametan coek.... e j#bo me isus ak ja stisnem u sub. motor vise od 80..pa makar zadnji bio..e sad ces vidjet sven kak cu se vozit.. penzic :laughing7:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #29 : 23 Veljača, 2009, 21:46:19 »
dolazim ako bude bila zajbancija i laganini drajvanje, cuga, upoznavanje i relax a ne svaki put dolaze nabrijanci i ko je brzi, ko je divlji i ciji vise vristi , mislim koma...ko se zali rejsat nek se stanu 2 po 2 i gasss i onda mir :toothy12:
P.O.T.P.I.S.....
Ovaj subotnji meet ce bit laganica... :icon_thumright:
180fxr-laganini voznja i zajebancija...voznja po zadnjem i tako to... :laughing7:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #30 : 23 Veljača, 2009, 21:50:36 »
da.. moram se sad prek tjedna ic razbit par puta.... da se naucim....  :laughing1: pa ce bit za sub bar nesto... aj sad pisite ko ide a ko ne....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #31 : 23 Veljača, 2009, 21:51:01 »
e j#bo vas bog ako JA ne dojdem sa djipom i sve vas indijance pogazim ko zabe :laughing6:

 svima su jos skuteri poluslozeni i nemreju ga jos terati u gornje okretaje, struja ne dopusta  hehe :frajer: bar meni...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #32 : 23 Veljača, 2009, 21:52:11 »
daj nemojte vas dvojica sad srat...meni je bilo cist ok na meet-u,ali zajebali smo sta smo vas ostavili i jbg zajebali smo i sta sad...
ma meni je bilo dobro sve super sam velim da smo ostali duze da bi i nas ostavili kao i tommu......opet spamm :toothy12:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #33 : 23 Veljača, 2009, 21:52:31 »
da.. moram se sad prek tjedna ic razbit par puta.... da se naucim....  :laughing1: pa ce bit za sub bar nesto... aj sad pisite ko ide a ko ne....
daj jbt na to se vec izvlacis po 183456934852 put...daj vise da vidim kak se vozis po zadnjem??!!!reko si da znas,ali nikako da vidim to znanje :jerk:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #34 : 23 Veljača, 2009, 21:57:17 »
ja nisam reko da znam.. ja sam reko da sam znao i da od kad sam se razbio nisam ga dizo..a to je 3-4 mjeseca.. tako da...... polako.. ja se nezelim ponovo skucat ko majmun....  i morat lakirat sp-a ponovo :toothy3:...

a boga mi nema ni od tebe nijednog filmica???  :icon_scratch:  haha...  daj siscani dolazite j#bo vas......
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #35 : 23 Veljača, 2009, 22:27:03 »
ja nisam reko da znam.. ja sam reko da sam znao i da od kad sam se razbio nisam ga dizo..a to je 3-4 mjeseca.. tako da...... polako.. ja se nezelim ponovo skucat ko majmun....  i morat lakirat sp-a ponovo :toothy3:...

a boga mi nema ni od tebe nijednog filmica???  :icon_scratch:  haha...  daj siscani dolazite j#bo vas......
A snimit cemo nesto ovaj vikend... :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #36 : 23 Veljača, 2009, 23:00:09 »
ko ziv ko mrtav do vikenda :toothy3: najvjerojatnije se vidimo :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #37 : 23 Veljača, 2009, 23:01:00 »
ko ziv ko mrtav do vikenda :toothy3: najvjerojatnije se vidimo :icon_thumright:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #38 : 23 Veljača, 2009, 23:53:44 »
dolazim... :icon_thumright:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Subota 28.02.
« Odgovori #39 : 24 Veljača, 2009, 07:09:40 »
oho.. imat cemo i jednu topcinu uz nas..... joj probit ce mi usi.... :toothy12:    Ide i kiki ak rega motor do tad....

PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)