Tehnički kutak > Tuning skutera

kakav tuning preferirate : vizualni tj. estetski ili performanse ili oboje

<< < (2/7) > >>

MMABEST:
Svatko ima pravo raditi sa svojim motorom šta hoće, a i znamo da se o ukusima ne raspravlja, tako da ne mora biti panj onaj koj samo sređuje motor da lijepo izgleda, a mašinu ne. Neonke ako se vama ne sviđaju ne morate vrijeđati one kojima se sviđaju (ja ih nemam na skutu tako da branim sebe) jer svatko voli nešto. I ako su vam već najbitnije performanse, pa kupite jači motor ljudi moji (hvala Bogu svakakvih jurilica danas ima), pa jurite.

Moj motor je uređen izvana, a mašina nije dirana (čak imam i serijski spuh :laughing7:) i skuter mi ide dosta brzo za takvu veličinu motora.

WENZE:
istina je da treba biti tolerantan  :icon_biggrin: ali ljudi nekada stvarno pretjejuju pa mislis da su maskare pocele, meni je sve u redu u normalnim granicama ali kad se ljudi povode za serijama kao sto su "pimp my ride" i slicnom komercijalom pa cocmu sredjivat vozila a nemaju znanja ili love to zna lose zavrsit :grin:

iako se moze vidjeti i stvarno lijepih prerada na kojima se vidi da je ulozen trud i na tome svaka cast

a sta se sredjivanja masine tice nekada ljudi vole da njihovih 50 ccm ide bolje od necijih 150 ccm a mozda i nemaju vozacku za nesto jace  ;D

D1STURB3D:
Tuning.... khm... performanse fkors... tek toliko da se on lijepo razvrtava.... i naravno kad mu daš gas da osjetiš da ti pucaju zglobovi u kičmi... to je onda tjuning  :icon_thumright:

Iwo SR Tuono:

--- Citat: D1STURB3D - 10 Lipanj, 2006, 01:56:54 ---Tuning.... khm... performanse fkors... tek toliko da se on lijepo razvrtava.... i naravno kad mu daš gas da osjetiš da ti pucaju zglobovi u kičmi... to je onda tjuning  :icon_thumright:

--- Kraj citata ---
To stoji, ali i estetski volim da mi scoot lijepo izgleda  :icon_biggrin:, možeš gore imat polini evo a izvana popucane plastike i sranje od scoota, i šta će ljudi reć,neznaju oni da je evo gore, vide samo plastiku  8) :glasses2:

D1STURB3D:

--- Citat: Iwo SR Tuono - 11 Lipanj, 2006, 10:49:28 ---To stoji, ali i estetski volim da mi scoot lijepo izgleda  :icon_biggrin:, možeš gore imat polini evo a izvana popucane plastike i sranje od scoota, i šta će ljudi reć,neznaju oni da je evo gore, vide samo plastiku  8) :glasses2:

--- Kraj citata ---

Pa šta te briga što drugi misle... s ovim si jasno dao do znanja da si teški šminker željan pažnje.... al opet, ak ti je toliko stalo da privlačih pažnju drugih, a nemaš lijepe čitave plastike nego kako ti kažeš sranje od scoota pa počni brate STUNTAT  :icon_thumright:

Znači ti bi radije da ti skuter nejde s mjesta nego da leti kao lud al da je sjeban totalka? Ovo drugo ti je čisti primjer mog scoota... al brate mili kad bilo tko sjedne s tobom, uvijek će se vraćat po još.... sve žene vole da ih ja vozim  :toothy9:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju