Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kakav tuning preferirate : vizualni tj. estetski ili performanse ili oboje  (Posjeta: 10968 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
..dakle..

nekako vidim da je estetika mnogima jako važna.. valjda su picolovci u dusi, pa pitam  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
sve kaj se modificira treba biti rađeno tako da nećemu služi... da niej sada tu bezvezezz i da sam smeta..dakle sranja tipa neonke i ledice i to je za panjeve...

oke.. nek bude lepo polakiran ajd =)



a kod tuninga...isto... samo ime kaže... to su djelovi koji poboljšavaju PERFORMANSE... time smatram krajnje glupim kad neko da 1800 kn za shacala pa mu scoot ide 10% sporije i slabije al glavno da je dečko dobio zvuk  :toothy9:


isto ide i za otvorene filtere na serijskim skuterima ako se radi o cvajama

Offline WENZE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 152
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Squab, Runner 180 SP
kad vidis neonke odmah znas sta je tom u glavi, zanimljivo da se ljudi koji stavljaju maglenke, razne neljepnice i sl. ne kuze to sta voze nista, pa su to obicno ruzna vozila sta neidu  ;D

svidja mi se tuning masine i svega za poboljsanje performansi i jos ako to radi osoba koja se u nesto kuzi, a ne kad mulac udje u ducan kupi sve od MHR-a i da nek mu sloze :icon_biggrin:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
..a cujte.. ako se neka mala zapali na te lampe, zar zamjerit nekome sto je imao cilj koji je opravdao sredstva  :laughing6: :laughing9: :laughing3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline WENZE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 152
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Squab, Runner 180 SP
nije u redu iskoristavati slijepe osobe :nono:

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Svatko ima pravo raditi sa svojim motorom šta hoće, a i znamo da se o ukusima ne raspravlja, tako da ne mora biti panj onaj koj samo sređuje motor da lijepo izgleda, a mašinu ne. Neonke ako se vama ne sviđaju ne morate vrijeđati one kojima se sviđaju (ja ih nemam na skutu tako da branim sebe) jer svatko voli nešto. I ako su vam već najbitnije performanse, pa kupite jači motor ljudi moji (hvala Bogu svakakvih jurilica danas ima), pa jurite.

Moj motor je uređen izvana, a mašina nije dirana (čak imam i serijski spuh :laughing7:) i skuter mi ide dosta brzo za takvu veličinu motora.

Offline WENZE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 152
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Squab, Runner 180 SP
istina je da treba biti tolerantan  :icon_biggrin: ali ljudi nekada stvarno pretjejuju pa mislis da su maskare pocele, meni je sve u redu u normalnim granicama ali kad se ljudi povode za serijama kao sto su "pimp my ride" i slicnom komercijalom pa cocmu sredjivat vozila a nemaju znanja ili love to zna lose zavrsit :grin:

iako se moze vidjeti i stvarno lijepih prerada na kojima se vidi da je ulozen trud i na tome svaka cast

a sta se sredjivanja masine tice nekada ljudi vole da njihovih 50 ccm ide bolje od necijih 150 ccm a mozda i nemaju vozacku za nesto jace  ;D

Offline D1STURB3D

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Paranormal Stunt Team
Tuning.... khm... performanse fkors... tek toliko da se on lijepo razvrtava.... i naravno kad mu daš gas da osjetiš da ti pucaju zglobovi u kičmi... to je onda tjuning  :icon_thumright:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Tuning.... khm... performanse fkors... tek toliko da se on lijepo razvrtava.... i naravno kad mu daš gas da osjetiš da ti pucaju zglobovi u kičmi... to je onda tjuning  :icon_thumright:
To stoji, ali i estetski volim da mi scoot lijepo izgleda  :icon_biggrin:, možeš gore imat polini evo a izvana popucane plastike i sranje od scoota, i šta će ljudi reć,neznaju oni da je evo gore, vide samo plastiku  8) :glasses2:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline D1STURB3D

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Paranormal Stunt Team
To stoji, ali i estetski volim da mi scoot lijepo izgleda  :icon_biggrin:, možeš gore imat polini evo a izvana popucane plastike i sranje od scoota, i šta će ljudi reć,neznaju oni da je evo gore, vide samo plastiku  8) :glasses2:

Pa šta te briga što drugi misle... s ovim si jasno dao do znanja da si teški šminker željan pažnje.... al opet, ak ti je toliko stalo da privlačih pažnju drugih, a nemaš lijepe čitave plastike nego kako ti kažeš sranje od scoota pa počni brate STUNTAT  :icon_thumright:

Znači ti bi radije da ti skuter nejde s mjesta nego da leti kao lud al da je sjeban totalka? Ovo drugo ti je čisti primjer mog scoota... al brate mili kad bilo tko sjedne s tobom, uvijek će se vraćat po još.... sve žene vole da ih ja vozim  :toothy9:

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
To stoji, ali i estetski volim da mi scoot lijepo izgleda  :icon_biggrin:, možeš gore imat polini evo a izvana popucane plastike i sranje od scoota, i šta će ljudi reć,neznaju oni da je evo gore, vide samo plastiku  8) :glasses2:

Pa šta te briga što drugi misle... s ovim si jasno dao do znanja da si teški šminker željan pažnje.... al opet, ak ti je toliko stalo da privlačih pažnju drugih, a nemaš lijepe čitave plastike nego kako ti kažeš sranje od scoota pa počni brate STUNTAT  :icon_thumright:

Znači ti bi radije da ti skuter nejde s mjesta nego da leti kao lud al da je sjeban totalka? Ovo drugo ti je čisti primjer mog scoota... al brate mili kad bilo tko sjedne s tobom, uvijek će se vraćat po još.... sve žene vole da ih ja vozim  :toothy9:

potpis :icon_thumright:
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Sve je na neki način važno...i izgled i performanse...

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
To stoji, ali i estetski volim da mi scoot lijepo izgleda  :icon_biggrin:, možeš gore imat polini evo a izvana popucane plastike i sranje od scoota, i šta će ljudi reć,neznaju oni da je evo gore, vide samo plastiku  8) :glasses2:

Pa šta te briga što drugi misle... s ovim si jasno dao do znanja da si teški šminker željan pažnje.... al opet, ak ti je toliko stalo da privlačih pažnju drugih, a nemaš lijepe čitave plastike nego kako ti kažeš sranje od scoota pa počni brate STUNTAT  :icon_thumright:

Znači ti bi radije da ti skuter nejde s mjesta nego da leti kao lud al da je sjeban totalka? Ovo drugo ti je čisti primjer mog scoota... al brate mili kad bilo tko sjedne s tobom, uvijek će se vraćat po još.... sve žene vole da ih ja vozim  :toothy9:
Moj i ide s mjesta i lijep je  :icon_thumright:, još kad dođe novi spuh  :notworthy:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Spin

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Zaboli me qrac za druge,ali ja volim sve lijepo....aute,motore,zene,pa i namjestaj i tako dalje.
Ali isto tako volim i sve brzo.
Sta ne oboje onda?
Guns dont kill people,Chuck Norris kills people

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
po meni je logično da ako skuter i ide da nek bude onda i vizualno! :toothy3:

Offline Gladiator

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
S obzirom da mi skuter leti, bitniji mi je onaj vizualni dio.
Ne budi niciji ROB!! Izbori se za svoju SLOBODU!! Vozi se DOSTOJANSTVENO!!
www.scooter-universum.tk

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Citat:
dakle..

nekako vidim da je estetika mnogima jako važna.. valjda su picolovci u dusi, pa pitam  toothy9

Je... u mojim se godinama picolovac može biti samo u dusi  :laughing9: Srecom, dusa mi siroka kao sibirska tundra.

Mislim da je tuning svake vrste izraz težnje za individualnošću... Zbog toga mi se svaka inicijativa u tom smislu čini hvalevrijedna, bez obzira radi li se o nabrijavanju makine ili tek o uljepšavanju izgleda... Sto se imagea tice, primijetio sam da mnogi vlasnici nabrijanih motora nimalo ne drze do njihova izgleda... I to je prihvatljivo kao svjetonazor. Valjda vjeruju da tako djeluju opakije  :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Kako ja volim klasike, a jednoga takvog i vozim, odnosno jednu takvu :toothy12:, ne diram ništa. Nikakav tuning. Niti vizualni niti neki ekstremni zahvati u stroj.
Mada ću na Vespu staviti Sito plus, isključivo radi većeg zakretnog  momenta koji je koristan na, recimo, uzbrdici kod vožnje u dvoje. Zvuk ostaje skoro identičan originalu. I da, skinuo sam auspuh sa katalizatorom i stavio onaj bez.
Katalizator na Vespi!!!??? :nono: :nono: :nono:
Svetogrđe :dontknow: :dontknow:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
kad sam bio nadobudni klinac, onda je bilo važno biti viđen, a po mogućnosti i da me se čuje :jerk:

tako da sam u to vrijeme uložio dosta love u tuning skutera, a s 18 i auta...standardno zatamljena stakla,folije,sportski volan,amortizeri i sl...no međutim od tada je prošlo skoro 10 godina i mogu reć da je sve to bacanje para koje se nikad neće vratit...

al ajd u to vrijeme (dokazivanja, hm kome?!) je to bilo ok...komadi padali na auto  :drunken_smilie: al sad mi više ne pada na pamet trošit pare u to...

svakom za gušt ;D

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
 :headbang:performase :headbang: i ništa drugo, iako san sad napokon polakira motor kako triba, a da ste vidili situaciju prošle godine na lito ja sta s motoron isprid dučana, taman mi stiga auspuh, malo sredia mašinu i to, ali nisan ima plastike, i ja izlazin iz dučana i sidan na motor, i prolaze neki did i unuk mu, i govori on unuk, gle kak dečko vozi stari motor,i govori mi sav ozbiljan dečko koje je to godište 80, 81. a ja se skoro nisan odvalia od smija :toothy9: :toothy9:


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road