Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: IPONE 2t scoot city i run  (Posjeta: 5191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: IPONE 2t scoot city i run
« Odgovori #20 : 23 Veljača, 2009, 21:48:08 »
Da imaju polusintetike sa mirisom TTS-a vjerojatno bih to tocio... ovako mi ne odgovara sto je full i sto su neke sumnjive ambalaze  :jerk:
A gle tocim TTS full sintetik u Sp-a i tocio sam u Apriliu Sr50r sa due+-om i svakavim sranjima i ulje se pokazalo dobrim tako da ostajem na njemu...sigurno ima 10000puta boljih ulja od TTS-a ali meni se pokazalo dosta dobrim uljem u uvijek cu ga tocit :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: IPONE 2t scoot city i run
« Odgovori #21 : 23 Veljača, 2009, 21:56:34 »
A gle tocim TTS full sintetik u Sp-a i tocio sam u Apriliu Sr50r sa due+-om i svakavim sranjima i ulje se pokazalo dobrim tako da ostajem na njemu...sigurno ima 10000puta boljih ulja od TTS-a ali meni se pokazalo dosta dobrim uljem u uvijek cu ga tocit :icon_thumright:

tocio sam i ja TTS ali je uvijek bilo celo klipa crno... iako to ovisi o vise faktora, ali kada sam presao na Stihl bilo je puno cisce... skut bi isao sa TTS-om bez problema, ali kada je Stihl bio jeftiniji i vrlo kvalitetno radio svoj posao bolje mi ne treba u tom slucaju.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: IPONE 2t scoot city i run
« Odgovori #22 : 04 Ožujak, 2009, 13:23:05 »
Dodlo ulje i fakat jebeno mirisi....... tj smrdi  :toothy3:   :toothy12: :toothy12:   jako fin miris
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)