Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nolan n84 - vjerovali ili ne  (Posjeta: 1516 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
nolan n84 - vjerovali ili ne
« : 19 Veljača, 2009, 19:01:20 »
meni nije jasno.. mozda san ja lud ili mi je kaciga bila neispravna.,...


vozia se na skuteru cca 50km/h i kako pri gradskoj voznji doslovno nikad (pa ni po kisi.. izuzev pljuska) ne spustam vizir ...

u vidno polje mi uleti prozirna plastika, cimne u celo i odleti...( doslovno ka da mi je neko bocu plasticnu bacia)
ja usporin okrenen se iza sebe i nema nista.. gledan oko sebe nema ljudi... vitar nije bia tako jak.. i nista mi nije bilo jasno....

odem ca jbg.. sta je tu je..


prije par dana padne pljusak i bilo je ladno ajme... zatvorim vizir.. kad ono magli se... ja u sebi ***** sve po spisku nolanu i pin locku ...

odem doma, od doma u cipoteku kad je stala kisa.. kad skuzin da mi nema pin locka na kacigi ..


sad me zanima jel mogu to pod garanciju provuc ili sta... doslovno je izletia iz kacige
« Zadnja izmjena: 19 Veljača, 2009, 19:05:44 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: nolan n84 - vjerovali ili ne
« Odgovori #1 : 19 Veljača, 2009, 19:49:33 »
Eh, moj Nikon, moj biseru...  :laughing7:

Evo ti mali isječak iz putstva za Pinlock...
'...
While riding, the possibility exists that the enormous pressure of the wind drives moisture between the lens and the original visor. That is why we strongly recommend that you always close the visor when riding.
...'

E, sad, Pinlock ima silikonski dihtung koji pomaže da se 'prilipi' za vizir... Taj NFR koji jer bija na tvojoj N84 (a više nije :zubo:) NEMA silikonski dihtung (može se stavit na obe strane, čak štaviše, kad se nakon nekog vrimena malo 'opusti preporuča se da se okrene...) i još je lakše vitru uletit između njega i vizira, i otrgnit ga...

Znači, mo'š mislit šta ćeš uspit to podvuć pod garanciju... Ali, dobra stvar je šta je NFR dodatak dosta jeftiniji od Pinlock dodatka, negdi oko 100 kn... Vidi u Šage...

 :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nolan n84 - vjerovali ili ne
« Odgovori #2 : 19 Veljača, 2009, 20:12:39 »
hahahh a bacia san uputstva cin san dos doma :):):)):)

reci mi jel ga mogu kako zalipit, neda mi se razmisljat o tome da mi moze ispast pa pazit.. >.<

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: nolan n84 - vjerovali ili ne
« Odgovori #3 : 19 Veljača, 2009, 23:13:43 »
Nemo'š ga zalipit, a da sve radi kako triba... Mo'š ga skidat-stavljat po potribi... I zato je puno bolji od pinlock-a jer nema taj silikonski dihtung, koji bi čestin skidanjen-stavljanjem sigurno syeba... Ovaj NFR to podnosi... Samo moraš imat nešto za odložit ga i čuvat kad nije na viziru, jer se STRAVA lako izgrebe, a onda ga opet mo'š yebat... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: