Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kompresor zraka - preporuke  (Posjeta: 190744 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #20 : 20 Veljača, 2009, 01:16:46 »
Ma gle, nije problem u nabavci jer nisu neki novci, nego u isplativosti nakon kupnje. Jednostavno to vidim kao promasenu investiciju.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #21 : 20 Veljača, 2009, 01:43:16 »
Ma gle, nije problem u nabavci jer nisu neki novci, nego u isplativosti nakon kupnje. Jednostavno to vidim kao promasenu investiciju.

Čuj, moj radi već 10 godina i koštal je isto oko 600-700 kuna  :laughing9: :laughing9:

Nemogu reć da se nije isplatio jer je ajmo reć relativno dovoljno korišten. Radio je sigurno u prosjeku sat vremena mjesečno, što bi bilo 120 sati dosad (minimalno)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #22 : 20 Veljača, 2009, 02:06:19 »
Ja imam onaj mali od 25litara iz peveca,morat ću uzet nešto veće,jer me ovaj ubija u pojam non stop fila meni je to premalo,ali ako misliš raditi samo ovo šta si nabrojal biti će ti ok,i oni njihovi pištolji su sasvim dobri,meni frend radi s njim svaki dan pun gas nikakvih problema ja sam kupio od bete ali to previše para sasvim dovoljan ovaj iz peveca :icon_thumright:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #23 : 20 Veljača, 2009, 02:11:41 »
ja imam isto iz peveca..neznam bio je oko soma kn..... mislim da je 50 l.....  i lakiranje i sve super s njim....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #24 : 28 Srpanj, 2011, 00:51:19 »

e,ali kompresor ko kompresor ti je koliko para toliko muzike,ovi moj je da je 50 litara,al opet,slab mu je protok i jako sporo puni,al ima snage(iako mi se u nekoliko navrata dogodilo da nesto ne mogu odvidat snjin i ovin gore navedenin pistoljen,dok recimo sa maticama na radilici kumplugu deklo i slicno nisna NIKAD ims problema i ostalin vidama,al te probleme san ima kod nekih glavcina i skidanja zadnjih felgi,posli kad bi to isa rucno obavit,trebala bi mi poluga od 2 metra koliko je zapeklo:D i recimo zadnji put kad san skida glavcinu sa spa nisna moga sa svojin kompresoron i pistoljen i jos jeni sna moga ni blokirat pa nisna moga ni rucno,odnia san u piaggio servis i sa mojin pistoljen i njihovin kompresoron bez problema odvida..sta znaci da je kompresor s 8 bara ipak slab za bas SVE  odvidat,al sta se tice pistolja best buy je i ima godinu dana garancije,a s kompresoorn san isto zadovoljan i kod pituravanja i ispuhivanja i sve to iako bih tia da je bar malo jaci,al onda to sve dolazi do ogromen cifre i neisplativo osim za profesionalnu upotrebu

Ja imam onaj mali od 25litara iz peveca,morat ću uzet nešto veće,jer me ovaj ubija u pojam non stop fila meni je to premalo...

Daj reci koja je razlika u snazi odvrtavanja između ovog od 25 i 50l? Bitno mi je da je ista snaga, a filanje, neka fila  :icon_biggrin:
Kolko inače čekaš da nafila kod ovog od 25l?




Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #25 : 28 Srpanj, 2011, 14:39:57 »
sve zavisi kakav je kompresor 1 cilindar 2 cilindar a i ocito je da kompresor s vecim kapacitetom tanka ce moci lakse odvrnit..ja sam imao 25 l einhel kompresor i taj nije mogao nista osim pumpanja bazena i gume na bicikllliii stalno se punio svakih 3 minute na zivce mi isao i prodao sam ga

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #26 : 28 Srpanj, 2011, 15:09:26 »
ja bi trebao samo dobar pištolj jer s bagera il kamiona lako povuče 12 bara pritisak i par stotina litara zraka  :drunken_smilie: :drunken_smilie:

ja imam kompresor od 50 litara i ne sviđa mi se, marka je isto neka lijeva, dojma sam da je dosta slabiji nego je deklarirano, kupljen u metrou ima 4-5 godina sigurno
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #27 : 28 Srpanj, 2011, 15:19:24 »
Daj reci koja je razlika u snazi odvrtavanja između ovog od 25 i 50l? Bitno mi je da je ista snaga, a filanje, neka fila  :icon_biggrin:
Kolko inače čekaš da nafila kod ovog od 25l?





u vecini slucajeva razlika izmedju 25 i 50 je u kapacitetu,znaci ovaj od 50 litara duplo duze drzi snagu na 8 bara npr nego ovi od 25  litara i to je to..al imas druge specifikacije na koje bi triba bacit oko..a to ti je protok koji se mjeri u litrama po mniuti cini mi se

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #28 : 28 Srpanj, 2011, 16:06:28 »
ja nezz sta vi stalo kukate o kompresorima od 25 l ???
imam takav kompresor sa pistoljem iz peveca i super je,najveci problem kod odvrtanja je debljina crijeva u sto sam se jako dobro uvjerio...
prije sam imao ono narančasto tanko crijevo,poslusao sam kuma i otisao do peveca i uzeo neko plavo crijevo debljine cca 10 mm...nisam mogao vjerovati koliko je kompresor bio jaci kod odvrtanja i zavrtanja,sigurno 20-30%!
a ovo da vam puni svakih 3 min nezz sta je s vasim kompresorima,jednio ako stalno odvrces i zavrces ali moje se svejedno brzo napuni tako da mi to nimalo ne smeta...
za moje potrebe je vise nego dovoljan,i za sada nema matice koju nije odmah uspio odvrnuti...

samo dobar pistolj i deblje crijevo i kompresor od 25l ce vam biti i vise nego dovoljan,naravno ako se ne baviti profesionalno s tim poslom

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #29 : 29 Srpanj, 2011, 16:28:56 »
ja nezz sta vi stalo kukate o kompresorima od 25 l ???
imam takav kompresor sa pistoljem iz peveca i super je,najveci problem kod odvrtanja je debljina crijeva u sto sam se jako dobro uvjerio...
prije sam imao ono narančasto tanko crijevo,poslusao sam kuma i otisao do peveca i uzeo neko plavo crijevo debljine cca 10 mm...nisam mogao vjerovati koliko je kompresor bio jaci kod odvrtanja i zavrtanja,sigurno 20-30%!
a ovo da vam puni svakih 3 min nezz sta je s vasim kompresorima,jednio ako stalno odvrces i zavrces ali moje se svejedno brzo napuni tako da mi to nimalo ne smeta...
za moje potrebe je vise nego dovoljan,i za sada nema matice koju nije odmah uspio odvrnuti...

samo dobar pistolj i deblje crijevo i kompresor od 25l ce vam biti i vise nego dovoljan,naravno ako se ne baviti profesionalno s tim poslom

Jel znaš možda koji ti je pištolj, šta piše? :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #30 : 29 Srpanj, 2011, 18:08:20 »
kad ste vec se rasspisali ponovno. koliko dodje neki solidan pistolj da nije smece, da mogu odvijati lakse ove gluposti na skuterima, motorima i opcenito sto mi treba... imam onaj od 25 litara kompresor, sasvim ok je, ali ono, fali mi puno puta pistolj jer znam slomiti rucke uniorove debljine 16 mm , a neda mi se davati 200 kn svako malo... jucer u jednog majstora posudio pistolj i odvio sam jedva maticu variomata , pritisak je bio 8,2 bara, max sto moze nafilati i 10 sekundi je trebalo tuci da popusti na max snazi... ,na toj matici sam slomio prvo jednu patent rucku, pa jednu rucku tj polugu, i sa drugom od pola metra nisam uspio skinuti, a dizem skuter s osobom na njemu, odustao i trazio pistolj. sad mi je to must have  :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #31 : 29 Srpanj, 2011, 19:14:38 »
kad ste vec se rasspisali ponovno. koliko dodje neki solidan pistolj da nije smece, da mogu odvijati lakse ove gluposti na skuterima, motorima i opcenito sto mi treba... imam onaj od 25 litara kompresor, sasvim ok je, ali ono, fali mi puno puta pistolj jer znam slomiti rucke uniorove debljine 16 mm , a neda mi se davati 200 kn svako malo... jucer u jednog majstora posudio pistolj i odvio sam jedva maticu variomata , pritisak je bio 8,2 bara, max sto moze nafilati i 10 sekundi je trebalo tuci da popusti na max snazi... ,na toj matici sam slomio prvo jednu patent rucku, pa jednu rucku tj polugu, i sa drugom od pola metra nisam uspio skinuti, a dizem skuter s osobom na njemu, odustao i trazio pistolj. sad mi je to must have  :toothy12: :toothy12:

Drugi put tu maticu zategni na propisanih 4-5kgm i neces imat tih problema  ;D

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #32 : 29 Srpanj, 2011, 19:29:19 »
drnda ovo ti treba kosta nekih 150 eur ali skida sve zivo ,matice sa kamiona ,prenos glavcine itd dosad mi se isplatio bezbroj puta ,tih je i ne ide na rac kao kompresor
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #33 : 29 Srpanj, 2011, 19:30:15 »
drnda ovo ti treba kosta nekih 150 eur ali skida sve zivo ,matice sa kamiona ,prenos glavcine itd dosad mi se isplatio bezbroj puta ,tih je i ne ide na rac kao kompresor

mos mislit kak ce platit pistolj duplo vise od novog kompresora kojeg ima  ;D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #34 : 29 Srpanj, 2011, 19:33:49 »
drnda:ja sam gledao u pevecu pistolj koji ja imam,kosta 800kn ali ja sam ga jos prije par mjeseci kupio polovnog tu na forumu za 300kn radi bez greske a sa crijevom odgovarajuce debljine odmah skida svaku maticu ;D

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #35 : 29 Srpanj, 2011, 19:53:25 »
ja sam uzeo kod nas u rovinju u trgovini alata i zeljezara je taj pneumatski pistolj makita cak dobio i produzetak i neke nasadne gedore za odvrtati i platio sam ga 460kn ali sam jako zadovoljan sa njime nisam radio puno ali za ono sta mi treba i kad nekom stavljam blokadu je dusu dalo i također sam kupio kompresor nuair 50l za 900kn i super je a komplet za ispuhivanje, pumpanje guma i farbanje sa crijevom od einhela sam platio nekih 240kn

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #36 : 29 Srpanj, 2011, 20:33:18 »
drnda:ja sam gledao u pevecu pistolj koji ja imam,kosta 800kn ali ja sam ga jos prije par mjeseci kupio polovnog tu na forumu za 300kn radi bez greske a sa crijevom odgovarajuce debljine odmah skida svaku maticu ;D
kupio od marina, dobro da te sluzi, on gej ima onaj elektricni  :toothy12:
preskupo mi je davati veliku lovu za pistolj , meni treba neki do max 500 kn, moze s nastavcima ako su ok kvalitete, svejedno kuci imam sve od uniora, a oni su profesionalni alat jbg...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #37 : 29 Srpanj, 2011, 20:35:36 »
kupio od marina, dobro da te sluzi, on gej ima onaj elektricni  :toothy12:
preskupo mi je davati veliku lovu za pistolj , meni treba neki do max 500 kn, moze s nastavcima ako su ok kvalitete, svejedno kuci imam sve od uniora, a oni su profesionalni alat jbg...

tesko da ces novi naci do 500kn,barem ja u osijeku nisam vidio ispod 800kn a ima onih i do 2 000 :drunken_smilie:
probaj naci polovni,meni je kompresor i pistolj alat od najvece pomoci ;)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #38 : 29 Srpanj, 2011, 20:39:04 »
kompresor mi puuuno pomogne, a pomogao bi i pistolj da ne gubim svaki put xx minuta vremena na blokiranje da mogu nesto odviti..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kompresor zraka - preporuke
« Odgovori #39 : 29 Srpanj, 2011, 20:41:06 »
kompresor mi puuuno pomogne, a pomogao bi i pistolj da ne gubim svaki put xx minuta vremena na blokiranje da mogu nesto odviti..

pa bas to,must have