Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: hardcore aerox:)  (Posjeta: 10304 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hardcore aerox:)
« Odgovori #40 : 13 Studeni, 2009, 22:03:20 »
nadam se da cu jednog dana vidit bilo kakvih 115.....hehehehe

Offline boss_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla,Banovici
  • Moj Skuter: aerox
  • MojSetup: TP Trophy
  • MojSpuh: Technigas
Odg: hardcore aerox:)
« Odgovori #41 : 13 Studeni, 2009, 23:22:10 »
meni je najsmijesnije od svega svi ti skuteri ovdje po tuzli i okolo zivinice neznam i ti gradovi..svi imaju neke bjesne skutere koji idu 120 130 skacu i preskacu auta i slicno.....ja kad god sam se trko sa nekim iz zivinica,ili okolo grada znaci runner sport 70,yasuni r,17.5 karb i ostalo bla bla ..svakog sam ostavljo iza sebe i ako moj runner ide po satu do 115 km/h i to savrseni da su uslovi znaci bez vjetra da nije prevruce napolju i slicno ja to brijem realne brzine oko 95 ....cak sam ostavljo i skutere koji imaju mhr replice i slicno .....jedino nisam ni pokusavo protiv jednog aeroxa od jednog lika po imenu stanko ...znam da je brzi jer je imo due+ i ustiman je aerox.....znaci mene zanima kako moj runner koji u prosjeku ajmo rec dodje do nekih 108 km brzine po satu ostavlja sve te silne skutere odavde okolo koji idu po 130 i slicno .....da mi je ustiman runner to znam...znaci izvuceno je max iz setupa i sve je ustimano da bolje nemoze od prenosa do karba ...za karb govori potrosnja od 4 litra na 100 km ....eh to je meni zanimljivo samo .....

ajd molim te pronadji gdje sam ja napisao da je to preko 100 stvarne brzine???
naravno da nije stvarne kao sto nije ni kod tebe :drunken_smilie:

i jel bas mislis da ti je skuter najbrzi u tuzli? iskreno?

a moj rox sto ide preko 100 po satu, nigdje nisam rekao da ide stvarnih sto..jer ne znam kod kog uopste tacno pokazuje km sat !

za hurricana nemam vise sta pricati, prije godinu dana je otisao od mene, ko hoce da vjeruje da je isao 110 nek vjeruje, ko nece zaboli me taki :)

pozz

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: hardcore aerox:)
« Odgovori #42 : 29 Prosinac, 2009, 13:13:31 »
od mog susjeda rox išel 110 po satu,vozimo se jedan kre drugog,on na roxu i piše mu 110 ja na svom spa i meni piše 75...tak da ono GPS pa mjeri.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline boss_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla,Banovici
  • Moj Skuter: aerox
  • MojSetup: TP Trophy
  • MojSpuh: Technigas
Odg: hardcore aerox:)
« Odgovori #43 : 30 Prosinac, 2009, 20:41:38 »
od mog susjeda rox išel 110 po satu,vozimo se jedan kre drugog,on na roxu i piše mu 110 ja na svom spa i meni piše 75...tak da ono GPS pa mjeri.

kod njeg nesto nije uredu, ne smije toliko lagati..ni blizu :)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: hardcore aerox:)
« Odgovori #44 : 31 Prosinac, 2009, 14:32:39 »
nesmije....al ni tvoj nie išel prek 75 realnih km,kolko god ti pisalo na čuki  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline boss_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla,Banovici
  • Moj Skuter: aerox
  • MojSetup: TP Trophy
  • MojSpuh: Technigas
Odg: hardcore aerox:)
« Odgovori #45 : 02 Siječanj, 2010, 15:24:14 »
nesmije....al ni tvoj nie išel prek 75 realnih km,kolko god ti pisalo na čuki  :icon_thumright:

isao je preko 90 !
od oca kamion, sofer vozio....on iza mene, i po njegovom je bilo 95 km/h. A kod kamiona tahograf je bazdaren, tako da ne smije lagati ni 3 km/h. pozz