Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta mislite?  (Posjeta: 27394 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #80 : 15 Ožujak, 2007, 08:05:20 »
Ako ikad budeš minja felge, uzmi 'old style' sa žbicama, to ovakvom motoru najlipše stoji, neznan zašto ZS kinezi te felge stavljaju na 200-ticu, a na cruisere ne... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #81 : 15 Ožujak, 2007, 08:56:07 »
Aj, da te još malo naložin na ZS 125, evo par artikala iz louis.de koji bi mu pasali ka budali šamar... :laughing7:
Klikni na sliku za otić na artikal u katalogu...

Znači, bilo bi lipo imat bisage, kožne... Evo jedne, 27 litara, puno prostora, a nisu skupe, 70 EUR...



Imaš zadnji nosač, ne moraš ga kupovat, na njega možeš zakačit veliku kožnu rolu, povoljno, 50 EUR...



Onda, naprid možeš zakačit rolicu za alat, kožnu, 20 EUR...



A u nju upada tačno ovaj Louis komplet alata, ako na dužem putu zatreba, dušu dalo, 45 EUR...



I da umanjiš malo vitar na dužem putu, evo jedna šajba sa nosačima, predlažem manju od 100 EUR...



I još ti ostaje sissy bar (naslonjač za suvozača) i nosač za bisage... Predlažem da i jedno i drugo daš napravit, jednostavna je konstrukcija, od kromiranih cijevi, nebi ti triba bit problem nać da ti neko to uradi, za zakačit na nosače koje već imaš na ZS 125... Najbitniji dio sissy bara ti je naslon, a njega možeš uzet za 30 EUR jako lipog...



A nosače za bisage, koji u biti ne dopuštaju bisagama da se približe kolu, mogu bit jako jednostavni, a zakačiš ih isto na postojeće nosače... evo ti jedna slikica za inspiraciju...



Eto, sad san te dobro naložija... Upri sa prodajon runnera, nemoj samo čekat da ti mana padne sa neba... I u oglas stavi 9 tisuća kuna, pa eventualno spusti u pregovorima na 8 i po, smanjit ćeš količinu poziva od optimista koji misle da to košta 5-6 tisuća, šta bi te moglo ispizdit... :icon_biggrin:

Aj, sa srićon...

A kad upadneš u motor, onda uzmeš kožnjak ovakav, SPOOL DRAGON, za 2 ijade kuna i to u HR...




Ženi ovakav, SPOOL PARADISE za 1900 kuna, isto u HR, da se ne osjeti izostavljena, i da možete skupa pičit...




A oboje, da ne ispadnete teški rockeri :laughing7: uzmete umisto kožnih hlača ove koje izgledaju ka jeans, 720 kuna...
Isto SPOOL, isto u HR...




Eto, klikaj na slike, sve znaš, sad radi na tome da to i ostvariš... :icon_thumright:

EDIT: Zaboravija san napomenit da ćeš ako staviš bisage morat žmigavce premistit na nosač od tablice... Ne isplati se ništa kupovat, nego sam napraviš nosače i pribaciš originalne žmigavce, tako da tablica same nosače sakrije, a vide sa samo žmigavci... :binkybaby:
« Zadnja izmjena: 15 Ožujak, 2007, 09:10:40 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #82 : 16 Ožujak, 2007, 00:59:30 »
Ma, ja ti poštujem trud, i izbor artikala, ali...
Nitko nije niti nazvao za Runnera (stavio cijenu 8.500)... pa, makar, da se pokuša cjenkat... znači da je i 8.000 Kn puno (a 8000 je već cijelu 1000 manje, od bankovnog potraživanja, tj. moje obaveze da "dodam" za otkupit kredu)... 
Istina, imam dozvolu od žene, pa ću poradit i u sljedećem razdoblju na tome...
Vjerojatno bi mogal pokušat u Piaggio-Gileri potražit nešto za sistem "staro za novo" (da se riješim 50-ice i uzmem bar 125), ali bi me to opet utopilo u dužu kredu sa istim učinkom: dok traje kreda, ne mogu se riješit proizvoda... zato ću se strpit, i pokušat nadalje... tek počinje sezona, i možda tokom 4. ili 5. mjeseca upali...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #83 : 16 Ožujak, 2007, 19:00:17 »
imaš tonu besplatnih oglasnika, što po forumima i portalima (pa tako i ovaj, kao i npr. motori.hr) što ostalih, sve dostupno na netu... Možda je bolja ideja oglasit ga tako negdi di dolaze baš oni šta skuter i traže, te naglasit njegove prednosti (ozbiljniji vlasnik, bez ikakvog tuninga, redovno održavan itd...) i budi malo strpljiv... Kako ti cijena nije turbo povoljna, nemožeš očekivat da će se brzo prodat... Ali, ja virujen da ćeš ga uspit prodat za 8 i po, kad se malo sezona zahukta, uzimajući sve u obzir... Samo se nemoj predat, nigdi ti se ne žuri, i oglašavaj na što više strana... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #84 : 16 Ožujak, 2007, 23:52:01 »
Evo i ja dajem moralnu (web) potporu. Svakako otiđi i pogledaj koliko bi dali "staro za novo". Dobro je biti informiran!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #85 : 17 Ožujak, 2007, 09:19:44 »
Evo i ja dajem moralnu (web) potporu. Svakako otiđi i pogledaj koliko bi dali "staro za novo". Dobro je biti informiran!
Ma tu će te samo pokrasti. Nisam baš čuo nešto najbolje o takvim akcijama.
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #86 : 17 Ožujak, 2007, 22:29:04 »
Hvala na podršci... danas sam već malo više optimističan... Ja mislio da će ih bar 10-ak zvati odmah ujutro, čim je oglas izašal... hehe...naivac... sobarica !  :laughing7:
Ali evo, danas me zvao još jedan, dogovorili smo se za drugi tjedan (za vidjet skut uživo), jer je on negdje na putu, i tako (mislio sam da mulja, samo da završi razgovor, ali je stvarno zvučao ozbiljno)...
Jedino sam mislio da ću se prije vozit sa "novom igračkom"... Ali ionako moram upisat A kategoriju...tako da ću ovaj, nastupajući, tjedan svratit u auto-školu... a 21. mi je produženje registracije... Ma ne mogu ni vjerovat kako se ljudi pale na to, da je istek prometne za (npr.) godinu dana... ili kako mi je samo ovaj frktao nosom, kad sam rekao da registracija ističe za 4 dana... Pa, nije to za auto, da mora dat koju tisuću Kn... to je, sve skupa, parsto Kn...  :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #87 : 17 Ožujak, 2007, 22:40:34 »
...a staro za novo...
Ehh... da mi nađu jednu Gileru Cougar :

...nekako bi se i žrtvovao...
Ali svejedno ću poć pitat... nemam baš nešto za izgubit...
(ne, da ću nać Cougara, nego informativno, o drugim "prometalima"... )
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #88 : 18 Ožujak, 2007, 01:48:06 »
Dobra volja je najbolja. Vidim da sve ide dobrim putem... :toothy9:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #89 : 18 Ožujak, 2007, 09:23:38 »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #90 : 27 Ožujak, 2007, 23:59:34 »
Gene, kad stiže pila... :toothy10:
Oćeš uspit doć do crnog... ;D
Jel vidiš kako će ti dobro doć oni linkovi iz louisa za dodatnu opremu... :icon_thumright:
Ako se ne sićaš, samo klikni na link u prošlom postu... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #91 : 28 Ožujak, 2007, 12:11:47 »
Znat ću nešto više sutra (četvrak, 29.3.), ako nema crni, "poslužit" će i narančasti, za (više od) 3 Kg Kn, neću mu gledat u zube...  :icon_biggrin: A onda papirologija za kredu, izgleda da i ne mogu (na tako mali iznos) na više od 5 godina, i to dođe mjesečno 200-210 Kn (prema 360 za Runnera...)
A za opremu ću pomaaalo... moram najprije umanjit minus koji sad radim, sa "pripremama" za bike... 1250 autoškola za "A", 350 liječnički, "onu razliku" što ću platit za Gileru, od dobivenog iznosa prodaje, do onog što banka potražuje, i još (obavezno osiguranje i ) registracija... a svakako ne bi škodio ni kasko...  da bar malo pokrijem štetu, ako mi ga netko devastira ili mrkne... 
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #92 : 28 Ožujak, 2007, 13:20:15 »
Kasko za motor je straaaašno neisplativa i skupa investicija... Za kineza ti se isplati samo prvu godinu, poslije mu vijednost strašno opada, tako da više u 4 godine platiš kasko nego šta će on vridit nakon 5 godina kredita... :laughing7:
Svakako pokušaj doć do kredita koji ti ne uvjetuje kasko svih 5 godina, to je stvarno bacanje para...
Radije uloži u neki alarm, pa i najosnovniji, koji reagira na pomicanje i jako trubi, je ok...
Neloša opcija ti je Xena lokot za disk sa alarmom... Imaš ih već od 370 ili 400 kuna (plastika ili inox)... Pročitaj malo ovde...
http://www.yamaha-piccilo.hr/opci/xena.html
A ako ti triba još malo zaštite odlična ti je opcija XN14 lokot za 600 kuna i sajla za njega za 300 kuna, pa možeš kombinirat...
http://www.yamaha-piccilo.hr/opci/xena2.html
Jedino šta san čuja, a mislin da je to Mrcina reka, da na extremno hladnim temperaturama, malo popizdi, ali možda to opet samo on nije ima sriće sa kupovinom... :toothy3:
Ako malo bolje pročitaš, vidićeš da je pravi certifikat u raznim zemljama EU dostupan samo za XN modele a ne i za ove jeftinije, pa bi možda najbolje bilo uzet XN14 i sajlu... Lanac je overkill, jer čim počne drmat malo sajlu, eto alarma, pa će ga valjda proć volja... :icon_biggrin:
A i inače, kaže se da je najbolji anti-theft sistem - kupi kineza... :toothy9:

EDIT: pogleda san na Xena site, sajla ide na sve osim najvećeg, XN18...
http://www.xenasecurity.com/product/motorbikes/CableLock/page1/
Tako da bi za 600-tinjak kuna moga imat i lock i sajlu... Sad ima i više raznih vrsta Xena lokota, pogledaj ovde...
http://www.xenasecurity.com/product/motorbikes/page1/
« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2007, 13:38:29 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #93 : 29 Ožujak, 2007, 09:32:19 »
Do sad mi je Runner, i od 1.mjeseca Punto (polovni) preko Raifeisen banke, i ne traže obavezu kaska...
"Samo" potpišem da, ukoliko ne budem plaćao obroke, imaju pravo doć doma, "namirit se"  :toothy3:  !!! To ti je ono, kad kucne na vrata "ekipa",  i... posle njih ti ostanu prazna 4 zida (u svim prostorijama)... :laughing7: :laughing7:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #94 : 29 Ožujak, 2007, 12:08:00 »
Ajde, bar ti zidovi ostanu... :icon_biggrin:

Meni uskoro kad krene stambeni, ako dođe do sranja, ni zidovi neće ostat... :laughing7: :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #95 : 29 Ožujak, 2007, 12:17:26 »
Ajde, bar ti zidovi ostanu... :icon_biggrin:

Meni uskoro kad krene stambeni, ako dođe do sranja, ni zidovi neće ostat... :laughing7: :laughing7:
A zato ti toliko moto-opreme kupuješ  :laughing6: :laughing9:
Sorry stvarno nisam moga izdržat  :laughing7: :hello: :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #96 : 29 Ožujak, 2007, 12:26:06 »
 :rofll:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #97 : 29 Ožujak, 2007, 19:04:07 »
a kralja :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :laughing7: :angry9: :binkybaby: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #98 : 01 Travanj, 2007, 01:19:10 »
Jel' to ono: kralj je gol (?)...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #99 : 05 Travanj, 2007, 08:05:21 »
E, easy rider, osim sitnica koje san ti nabroja u ovom postu
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1462.msg26526#msg26526
kako si sad kupija motor bez zadnjeg gepek tregera, osim malog naslona kako san ti prije reka (kušinić za njega ti je u prošlom linku) sad bi triba dat napravit skupa s njim i gepek nosač... A usput možeš dat napravit i držač/graničnik za bisage... Aquila ima zadnje žmigavce skroz nazad, njih valjda nećeš morat dirat... :icon_biggrin:
Evo ti slika primjera kako bi to moglo izgledat, ali ne mora bit ovako komplicirano, možeš sve izvest iz inox okruglih šipki, ne moraš kvadratne šipke koristit i još ih uvijat, ka na slici, i ne triba ti ukrasnih figurica, to mi je malo too much... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: