Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta mislite?  (Posjeta: 27393 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #60 : 09 Ožujak, 2007, 21:25:53 »
Nisi me skonta... Dakle, prodaješ runnera, a s kupcom se dogovoriš da ćeš isplatit banku pa onda prepisat skuter (jer pretpostavljam da banka drži papire, i tira te na kasko svake godine...). Ozbiljan si čovik, nebi tribalo bit problema... Isto tako, mislin da bi za njega dobija više nego šta si dužan banci, a i rješija bi se velikog kaska... Sadašnji krediti za vozila su povoljniji nego šta su bili prije, uzmeš 125-ticu na kredu, a ostatak keša iskoristiš za regu i dodatnu opremu (louis kako san te učija... :laughing7: ).
I eto ga, uz malo muke, voziš barem 125 kubika i 11,5 konja... Evo, čak ti preporučam da uzmeš jeftiniji, manje kreditno opterećenje, i moj ti je savjet uzmi ga na manje godina... U pitanju je 11 tisuća kuna, ne isplati se banci dat više nego šta moraš... A i kasko je manji za vozilo koje manje vridi, a ti imaš i stari bonus... :icon_biggrin:
It's a win-win situation... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #61 : 09 Ožujak, 2007, 23:19:15 »
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #62 : 10 Ožujak, 2007, 10:43:25 »
Nisi me skonta... Dakle, prodaješ runnera, a s kupcom se dogovoriš da ćeš isplatit banku pa onda prepisat skuter (jer pretpostavljam da banka drži papire, i tira te na kasko svake godine...). Ozbiljan si čovik, nebi tribalo bit problema... Isto tako, mislin da bi za njega dobija više nego šta si dužan banci, a i rješija bi se velikog kaska... Sadašnji krediti za vozila su povoljniji nego šta su bili prije, uzmeš 125-ticu na kredu, a ostatak keša iskoristiš za regu i dodatnu opremu (louis kako san te učija... :laughing7: ).
I eto ga, uz malo muke, voziš barem 125 kubika i 11,5 konja... Evo, čak ti preporučam da uzmeš jeftiniji, manje kreditno opterećenje, i moj ti je savjet uzmi ga na manje godina... U pitanju je 11 tisuća kuna, ne isplati se banci dat više nego šta moraš... A i kasko je manji za vozilo koje manje vridi, a ti imaš i stari bonus... :icon_biggrin:
It's a win-win situation... :icon_thumright:
Doomsday trebao si ti u odvjetnike... ili barem stručne savjetnike... :laughing11: :laughing3:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #63 : 11 Ožujak, 2007, 20:37:58 »
Išla žaba pored vode (bacila se u nju) i rekla: uhh, opet sam pala !   ;D
U to ime, pokrenut ću sutra postupak, da vidim što se da napravit...
A što vi mislite, koliko bi mogal dobit za 4 godine (taman ističu 4 god. 21.3.) stari Runner Pure Jet, gume su blago rečeno za promijenit (prednja Pirelli, ali original=stara... i zadnja Sava pred 2 godine, još ima mesa ali jedva za ovu sezonu=uvjetno upotrebljiva), servis (na 15000 Km) sad napravljen (ponedjeljak), i sad ima 15600 Km...
Prema otplatnom planu (još 2 godine) sam dužan 9.050 Kn... (možda nešto sitno manje, jer smanje kamatu, kad je ostatak isplate "u komadu", ali naplate obračunavanje "preko reda"...)
Dakle, ja NE MOGU (nema te teorije) dobit tolike pare, za skut od 15000 Km, 4 godine star, k tome još i stariji model (tj. došao mlađi i ljepši Runner)... pa makar to bila i Gilera... pa, ima novih kineza za te pare...
Jedino da idem nešto "ispod cijene", na svoju štetu...  E !!!...  Sad me demantirajte, ako argumenti (još uvijek) postoje...  :( ::) :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #64 : 11 Ožujak, 2007, 20:40:08 »
Ali ću svejedno sutra provjerit  ;D :happy3: :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #65 : 11 Ožujak, 2007, 21:03:03 »
Ajmo ovako... Odi do banke, pa pitaj, koliko bi triba platit da sljedeći misec vratiš kredu do kraja...
I onda lipo, na sve moguće oglasnike, oglas da prodaješ runnera, za tu lovu, fiksno, pa gledaj kakve su reakcije...
Još ti savjetujen da kupiš 2 nove gume, obe Sava, nije skupo, a ljudi koji kupe polovno obično vole odma sist i vozit... A ako ga i ne prodaš, neće ni tebi bit loše da imaš nove gume... :laughing7:
Koje su ti dimenzije guma...?
Još ću samo dodat da će vjerojatno ljudima bit interesantno kupit od tebe, starijeg i ozbiljnijeg čovika, jer je lakše povirovat da si ti redovno i uredno održava skuter, nego neki klinac... :icon_biggrin:
A šta možeš izgubit... :dontknow:
 :toothy10:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #66 : 11 Ožujak, 2007, 21:19:05 »
Mislim da to drži vodu...  :happy3: Svakako ne škode nove gume...  :icon_thumright:
A onda ću dalje...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #67 : 11 Ožujak, 2007, 21:20:41 »
I... Koje su ti dimenzije guma...? :icon_scratch:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #68 : 11 Ožujak, 2007, 21:23:07 »
Ma, nešto lako dobavljivo...120/70 12 prednja,  i 130/70 12 zadnja (sorry, zaboravio odgovorit)...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #69 : 11 Ožujak, 2007, 21:48:42 »
Ma, nešto lako dobavljivo...120/70 12 prednja,  i 130/70 12 zadnja (sorry, zaboravio odgovorit)...

E ludilo, moš birat...
Ako oš baš jeftino, MC 16 obična....
120/70 - 12 MC 16 51 L cca. 220 kuna
130/70 - 12 MC 16 56 L cca. 230 kuna
Malo bolja guma, MC 29 SPORTY 3+...
120/70 - 12 MC 29 SPORTY 3+ Reinf 58 P cca. 260 kuna
130/70 - 12 MC 29 SPORTY 3+ Reinf 62 P cca. 280 kuna
A ako baš oćeš žvaku :laughing7: , tu je MC 16 RACING SOFT...
120/70 - 12 MC 16 RACING SOFT Reinf 58 P cca. 390 kuna
130/70 - 12 MC 16 RACING SOFT Reinf 62 P cca. 410 kuna
Sa Racing Soft držaće ka lud, ali će se i brže trošit... I vjerojatno ćeš morat extra naručit ili otić po njih u Sloveniju, ne drže ih u HR previše na lageru jer se slabo prodaju...
Eto... :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #70 : 11 Ožujak, 2007, 22:00:41 »
 :sign092:    (napisal sam šalabahter i poć ću ujutro vidjet... ma, za mene osobnom su dobre i ove osnovne, makar ni 29-ica nije skupa...  a na trke neću ići, ali volio bi provozat skut, dok je na racing soft gumama) ...  :laughing7: :frajer:
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #71 : 12 Ožujak, 2007, 11:52:23 »
a lipo tamo isprid savinog servisa zapali ove gume na njemu i onda stavi nove :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy12:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #72 : 12 Ožujak, 2007, 13:45:10 »
Nema zime (za gume) !!!  :icon_thumright: neće me bolit savjest da sam ih prerano ostavio, one opnice u profilima (indikatori potrošenosti) su se već poravnale sa gaznom površinom...  :laughing7:
Evo se blistaju u garaži 2 komada MC 29, cijenu si mi (orijentacionu) dobru dao, svaku "cijene" 270 ;D ...
A i razglasio sam u 2 lokalna oglasnika, da ga dajem najboljem ponuđaču...
Cijenu nisam pogriješio (ja "zbrojio" 9050 Kn) ... banka kaže: 8700 + 300 Kn "troškovi obrade kredita"...
Vidjet ću što kažu "zainteresirani" sredu (Butiga) i četvrtak (Burza)...
NE IDEM ispod 8500... jbtga, za 10 dana je (novom vlasniku) prijepis, porez i registracija...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #73 : 12 Ožujak, 2007, 13:53:35 »
E...da ima netko, tko se bavi sistemom "staro za novo" pa učas dogovorim da mi "razliku" (između iznosa krede i ponude po procijeni) ubaci u iznos novog stroja...  Kreda za 15 ili 16 Kg Kn...tako svejedno...  :icon_biggrin:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #74 : 12 Ožujak, 2007, 15:01:37 »
Kod starog za novo nije toliko problem da će ti malo platit staro, nego to obično rade firme kod kojih je novo za popizdit skupo, tipa piaggio grupacija, yamaha itd... Čisto sumnjam da ćeš nać Zongshen ili Keeway da to radi... :dontknow:
Zato, ako se oćeš lipo vozit, potrudi se... :icon_biggrin:
Oli nisu ovi Petrol Lavori u Rijeci šta dilaju Zongshen-a... :icon_scratch:
Odi do njih i raspitaj se...
http://www.zongshen.hr/
 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #75 : 13 Ožujak, 2007, 15:40:17 »
Bio svojevremeno, oni rade iz stana, nemaju nikakav (prodajno-) izložbeni prostor, samo su ugovorili dealere !...
A sutra (i preksutra) ću vidjet "odaziv" na oglase, pa, kako bude...
Onda idem kod onih, koji su mi lani nudili, da kupe Runnera (a ja idiot, tada nisam znao, što sada znam)...
Možda se nisu predomislili... (nada je depresivno mala, ali tko pita, dobije (negativnu informaciju)  :laughing7: ... bar ću znat na čemu sam...
A onda mi preostaje produženje rege, pa dalje oglašavanje...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #76 : 13 Ožujak, 2007, 15:46:56 »
"Savladao" sam veliki korak: izjavio sam ženi, da mjenjam prijevoz, ako nađem kupca, koji bi mi dao 8.500 Kn...
Kaže: a onda moraš poć polagat za A kategoriju...
Ehh... mislio se ja, znači, "pomirila se" sa situacijom, a ja se već naoružavao argumentima, za uvjeravanje...  ;D
Bog me... ovo je (p)ostala tema o mojoj promjeni prijevoza... ::) :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #77 : 14 Ožujak, 2007, 20:30:18 »
A ka da ti nije dosta moj Gene, a jesi vidija ovaj KEEWAY SUPERSHADOW 250, klon Yamahe Virago 250...



Trenutno na akciji cijena 22435 kn... :toothy9:

http://www.lidomoto.com/strane/cjenik.doc

250 kubika... Zongshen... Keeway... 22 i po ijada kuna... Hmmm... :icon_scratch:

Ma, bija bi i onaj ZS od 125 kubika dobar... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #78 : 14 Ožujak, 2007, 22:08:54 »
Smutljivac jedan !  ;D
Ovo je stvarno lijep stroj, i sliči stvarno na Viragicu... Ali ne bi išlo sad ... Ustvari, zavisi koliki je "mjesečni obrok" i na koliko godina...
A taman se pomirio sa činjenicom da uzmem 125-icu...na 3 (max 4 godine), to će proć učas... a onda nešto "doživotno", pa što bude....
Ma, samo da vidim 'oće li "proći" Runner... danas mi uopće nije izašao oglas, a lijepo mi je napisalo na kraju (slanja)poruke, da je poruka primljena... nego se, sve nešto, mislim, da je prekasno poslano, pa će biti za sljedeći tjedan...
Nego, sve se nešto pogledavam na ovaj Keeway... stvarno je atraktivan, moram vidjet (ako stignem, radim) tko ih prodaje za riječko područje...  ;D
A vidi(te) ovaj ZS 125 (na Google-u, među slikama):

... a ovo je stroj u ponudi kod nas:

...za razliku od nekih drugih tržišta, jer sam našal i ovu sliku (baci/te pogled na felge...):

...jest' da su malo ljepše, ali za 10 i pol Kg Kn neću cjepidlačit' a opet... s vremenom se mogu raspitat kod prodavača da mi nabavi ovakve felge ::)
Ali... još je zec u šumi...pa ću o tome s vremenom...


Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #79 : 14 Ožujak, 2007, 22:14:59 »
Uupss...sorry, ovo je skica, a pitanje je kakav je proizvod...
Live to ride, ride to live