Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta mislite?  (Posjeta: 27389 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #20 : 20 Veljača, 2007, 11:19:54 »
"za 25 000 kn bi rađe kupia polovni er 5 ili kle 500 , jer su to motori koji su puno jači,kvalitetniji i lipši od tih kineza.
kod tih polovnih se teško moš zajebat, pogotovo što se mašine tiče. "...

Ma, istina, ja bi rađe sjeo na rabljenu V(i)ragicu, samo moram vidjet kakve su kamate za nenamjensku kredu...jer, gotovine keine... ako mi je povoljnija kreda za novi bike (po kreditnoj liniji dućana), onda nemam o čemu pričat ...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #21 : 20 Veljača, 2007, 11:25:08 »
Tc, tc, tc... meni ne pada na pamet dati 37 Kg Kn za Hondu 125 !!!  Za te bi pare svakako našao Suzukija koji mi predlažeš, samo sam ju naveo, koliko je skuplja (a isto 125 ccm)... Hvala na prijedlogu  :icon_thumright: ...i sam sam Suzukija duuugo odmjeravao, i pogledao hrpu slika i karakteristika...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #22 : 20 Veljača, 2007, 11:48:49 »
Da, i ja se lomin, a neman čak ni ideju kad bi moga eventualno upast u kredu za motor... :laughing7:

Kako je ER5 novi prošlost, sad mi je interesantan Suzuki GS 500... Ima malo manje konja od ER5, ali zato ima zadnji disk, a ne bubanj... Jedino šta neznan koliko je velik, možda mi bude premali... :icon_scratch:

Zna li neko di se u Splitu i okolici prodaju Suzuki motori? Di bi moga otić vidit GS 500 uživo...? :binkybaby:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #23 : 20 Veljača, 2007, 12:01:31 »
http://www.harley-davidson.com/wcm/Content/Pages/2007_Motorcycles/2007_Motorcycles.jsp?swfsection=model&swffamily=sp&swfmodel=xl1200n&locale=en_US&swfgallery=dom_video_01

Zvuk... uključi zvuk...Ovo je novi model sa "small block", većom izvedbom (1200 ccm)
"Prijavio" sam se kod njih na službenu stranicu, pa mi svako toliko pošalju "novosti": nove modele, novu kolekciju garderobe, susrete, ponudu za rezervaciju smještaja u Daytoni, njihovom masovnom okupljanju bikera...)
Evo...mjenjaju image... cilindri više nisu beskompromisno pokriveni kromom... sad je to, na ovom modelu, samo u detaljima...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #24 : 20 Veljača, 2007, 12:07:30 »
Koliko mi krede treba za ovo kupit  :laughing7: (a da prodam kuću ?....  :toothy3: ) Još, da sam sam... ne bi puno razmišljao, neki H-D, makar rabljeni, bi mi nio jedini prijevoz...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #25 : 20 Veljača, 2007, 12:10:05 »
Uuupss... sorry !   (cilindri    j e s u    kromirani..)
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #26 : 20 Veljača, 2007, 13:03:55 »
mrzin te... :jerk:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #27 : 21 Veljača, 2007, 01:45:01 »
Gene, j****u miša, taman kad se odlučin na nakeda do 500 kubika, ti mi počneš bacat bubu u uvo, a znaš da obozavan cruisere, i da san škrtica... :laughing7:
Jesi vidija ovaj test Zongshena ZS250-5...?
http://www.motoring.co.za/index.php?fArticleId=2940364&fSectionId=918&fSetId=381
Čovik je sve lipo napisa, i osim šta mu fali snage, nema mu ništa previše za prigovorit...
OK, možda je malo sic pretvrd, ali to bar nije problem pretapecirat...
A jesi vidija, koliko kroma za ispod 25 tisuća kuna, a... :icon_biggrin:
Evo ti i stranica sa ostalim podacima...
http://www.motoring.co.za/index.php?fSectionId=759&fArticleId=2940365
'ebenti, moglo bi se lako dogodit, ako lipo sidnen na njega, da puknen ka cvrčak i kupin ga... :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #28 : 21 Veljača, 2007, 08:14:55 »
da ja sam ga vidio nije za tebe moraš još godina natuči
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #29 : 21 Veljača, 2007, 14:07:55 »
da ja sam ga vidio nije za tebe moraš još godina natuči

WTF!!!  ???
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline zox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DrŽaVa VoLoSkO
  • Moj Skuter: Honda Dylan 150 replica Valentino Rossi
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #30 : 21 Veljača, 2007, 15:17:58 »
Evo ljudi, ja sam prošle godine, odnosno cijelo prošlo ljeto imao prilike vozit Kawasaki V 1500 i mogu vam reć da me se jako dojmio..... Doduše ima u sebi skoro 300 kg, ali u vožnji se to ne osijeća.. :headbang:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #31 : 21 Veljača, 2007, 18:12:56 »
Ionako još uvijek dajem prioritet kupnji 125 ccm, tako da to (naaajvjerojatnije) otpada...
Ali svejedno je atraktivan(na nekim fotkama je bilo upisano "Legion", a na nekima "Storm" valjda zavisno od tržišta), a kinezi su nas iovako-ionako preplavili... oformit će oni mrežu servisa, i ne sumnjam u dan, kad će bit uobičajeni, bar, koliko i Kymco sada... a Kymca, falaBogu, ne nedostaje po cesti... otvorenoj, i u gradu...


Evala Gene... :icon_biggrin:

Eno san ti linka test za onog od 250 kubika... Sve se mislin, možda bi ga uzeja, o ostavija dosta godina... :icon_scratch:

Ti ako pucaš na 125-ticu dok se malo ne naučiš, a onda bi uzeja nešto jače, pa zašto ne bi uzeja ovoga... :dontknow:

http://www.zongshen.hr/motori/Zongshen%20ZS%20125-30.jpg

Samo 14 tisuća kuna, nije neko ulaganje, na njemu bi naučija šaltat, moga bi ga mirne duše ćeri ostavit kad sa M pređe na A1, a ti bi bija spreman na nešto veće, ako financije dozvole i priko 250 kubika, a ako ne, onda bar 250 kubika, od nekog renomiranijeg proizvođača, a ovoga bi moga skoro odma uzet... :icon_thumright:

A jesan te natanta... :vrazji: To ti je zato jer mi pokazuješ HD, a ja ni za cigare neman (je da ne pušin, ali...)... :laughing7:

P.S. Znan da si gleda Zinga od Kymca, ovi je 11 tisuća kuna jeftiniji, a i nešto sitno jači... Iako, ka šta san reka, ako misliš nekoga vozit iza sebe više nego šta ćeš se sam vozit, radije uzmi ovaj od 250 kubika, tu se razlika osjeti... :binkybaby:
« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2007, 18:21:46 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #32 : 21 Veljača, 2007, 18:42:05 »
 :happy3: Naučio bi ja šaltat  :icon_biggrin: Vozio ja "kozu",  i to onu sa štitnicima, obično su se u lijevom zavoju (taj mi je uvijek bio draži, ako sletim, ne letim pod auto iz suprotnog smjera) ljudi okretali za mnom, u večernjim satima uz "uključen vatromet"... "uredno" bi prošao zavoj, stružući štitnikom po asfaltu...
Btw. neki dan smo pričali o mojoj maloj i Piaggiu X8, i ja njoj sliku na monitor..a ona meni: neću ja skuter, ja ću ono što ti želiš kupit ! :laughing7:
Ali ovaj ZS od 125 isto nije za bacit... Ali vremena imam... tko zna što će bit do isteka krede...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #33 : 21 Veljača, 2007, 18:44:55 »
A kad si gotov sa kredom..? I nisan siguran jesan li te pita, ali koliko ti ćer ima godina...?
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #34 : 21 Veljača, 2007, 18:50:15 »
U 3. 2009. kreda, a u 5. 2009. će ona imat 16 godina... poklapaju se vremena...  :laughing11:
2 godine su puno, ali su prošle i ove 4 do sad  ;D

Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #35 : 21 Veljača, 2007, 18:59:02 »
Uzeja si skut na 6 godina...? :o Tebe banke stvarno vole... ;D

Možda bi ti bilo bolje da za 2 godine ipak uzmeš oni od 250 kubika, i radi toga da na meetove povedeš i ženu, a i zato da ti se mala ne dočepa 125-tice koju bi nakon A1 smila legalno vozit, pa bi ti opet guslija na Runneru koji nije cool... :laughing7:

Ili se misliš riješit Runnera, prodat ga, pa kupit nešto drugo, tj. nemat i skuter i motor... :icon_scratch:

Ja osobno namjeravan, ako Bog da, imat i skuter i motor, svaki ima svoju namjenu...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #36 : 21 Veljača, 2007, 19:05:15 »
Ma pusti.. a i da ti ne govorim kolika rata... dečki su na "proljetnom Piaggio popustu" uzimali Skippera 150 sa (uračunato u cijenu) kacigom i koferom i imali nižu ratu od mene... Jbtga... tad sam gledao koliko će me (što manje, ali uz brrr kamatu) doći mjesečno, radio sam "na neodređeno" tek 6 mjeseci... Što je-tu je, a vrijeme leti, ma što je to 2 godine, to ti je kao za mjesec dana (i tako još 23 puta  :icon_biggrin: )...
Live to ride, ride to live

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #37 : 21 Veljača, 2007, 22:58:47 »
a jesan te ,a jesan te :toothy3: :toothy3: :toothy3: :toothy3: :toothy11: :toothy9: :toothy9:
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #38 : 21 Veljača, 2007, 23:56:56 »
Mali popizdija... :dontknow:

 :drunken_smilie:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Šta mislite?
« Odgovori #39 : 22 Veljača, 2007, 12:04:30 »
Bit će... i mrcina spada u te, koji su povoljniju kamatu uhvatili (nižu ratu), ili se ovih mjeseci riješio krede  ;D :headbang:
Dobro je..meni je drago da je ljudima dobro  :icon_tongue: (samo želim da je i meni sve bolje  :glasses9: )
To, sa Skipperima je bilo pred cca 2 godine, ali kako čitam  i sadašnje oglase, gdje su dosta puta navedene i mjes. rate, vidim da imam među najskupljim skutima (u klasi) u državi ::)
Jbtga...već sam napisal zašto i kako...
Live to ride, ride to live