Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MS postaje SS????  (Posjeta: 8565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #40 : 12 Veljača, 2009, 19:44:22 »
i do tada zakljucas temu dok ja ne vidim o cemu se radi  :laughing7:

Ockej! A jel ima korisnik funkciju edita oglasa?

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #41 : 12 Veljača, 2009, 19:44:44 »
Ockej! A jel ima korisnik funkciju edita oglasa?

ima!
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #42 : 12 Veljača, 2009, 19:47:31 »
Dok ja vas obavjestim stigne se oglas "promjenit"! Bolje screen napravit!  :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #43 : 12 Veljača, 2009, 19:52:45 »
Dok ja vas obavjestim stigne se oglas "promjenit"! Bolje screen napravit!  :icon_thumright:

neka se promjeni, to i je cilj, da mi ne moramo  :laughing7:

i to ne znaci da cemo isti ogklas otkljucat..  :laughing7:

u svakom slucaju, volio bi znati koji su ti koji "ne odgovaraju" na nasa uopzorenja na PM , vec cu ja to s njima rjesiti  :glasses9:

..razumio bih da ne znaju pravila pa su se zaletili, ali nakon sto ih jedanput uputis na popravak oglasa, to bi normalnom clanu trebalo biti dovoljno..
..sve ostalo je iskoristavanje  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #44 : 12 Veljača, 2009, 19:54:09 »
pa ja cijelo vrijeme pricam da ljudi rade budalu od mene! Pristupim poslu najozbiljnije, lijepo im kazem, pitajte, nek se javi kome sam kaj psovo na PM il da mu nsiam reko molim hvala itd.!  :icon_thumright:

Al i dalje isto... :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #45 : 12 Veljača, 2009, 19:56:13 »
pa ja cijelo vrijeme pricam da ljudi rade budalu od mene! Pristupim poslu najozbiljnije, lijepo im kazem, pitajte, nek se javi kome sam kaj psovo na PM il da mu nsiam reko molim hvala itd.!  :icon_thumright:

Al i dalje isto... :dontknow:


sad cemo vidjeti kako ce biti kada bude stvar dosla do mene po novoj proceduri  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #46 : 12 Veljača, 2009, 19:57:38 »
ma ja bi lijepo dopustio da se oglas zakljuca nakon sto ga lik objavi , samo ga za svako dopunjavanje ili bumpanje otkljuca, mislim na obicne korisnike jer bi modovi imali jos vise posla...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #47 : 12 Veljača, 2009, 20:11:17 »
ovo s oglasima je dost škakljivo... mislim da je u redu stavit link na naki artikl ako cijena nije fer jer je lako prevariti članove koji nisu dobro upoznati s tim stvarima

@cristian - dabog da u te božja strela rukla i pukla  :toothy12: :toothy12: zajebancija nvm  :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #48 : 12 Veljača, 2009, 20:12:45 »
Žabno do neretve!  :icon_biggrin:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #49 : 12 Veljača, 2009, 20:14:53 »
Žabno do neretve!  :icon_biggrin:
:toothy12: :toothy12: :toothy12:
ja sam u neretvi, treba li ti ŽABA    :laughing6: :laughing6:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #50 : 12 Veljača, 2009, 20:17:04 »
ovo s oglasima je dost škakljivo... mislim da je u redu stavit link na naki artikl ako cijena nije fer jer je lako prevariti članove koji nisu dobro upoznati s tim stvarima

@cristian - dabog da u te božja strela rukla i pukla  :toothy12: :toothy12: zajebancija nvm  :icon_thumright:

to je DOZVOLJENO , ali potrebno je staviti link na DOKAZ , ili reci TOCNO GDJE se moze kupiti isto to -ali novo i jeftinije... 
dakle slobodno upozorite clanove na mogucu "prevaru"   :icon_thumright:


to sam vec objasnio tu :
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=14599.msg229767#msg229767
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #51 : 12 Veljača, 2009, 21:21:48 »
E Chistian ja sam blizu zagorja.. Govorim zagorski ali tebe jedva razumijem! To se rješilo.. Imam jedan prijedlog za tebe: kad vidiš da je neko neš zaj#bo u oglasu upadni u njegov prvi post i to ispravi ili ga opomeni da on ispravi i na kraju posta napiši sa crvenim slovima šta treba ba učini ili šta si ti učinio, a ne da bezveze spamaš. I spam obriši!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #52 : 12 Veljača, 2009, 21:42:11 »
Ja kad napisem nekaj u temi u obliku novog posta obrisem kad vidim da je lik skontal moj post!  :icon_thumright:

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #53 : 12 Veljača, 2009, 23:48:30 »
ja sam tamo bio mozda dva dana, i to prije god dana, i poceo mi neki mod srati ja ga posaljem u picku materinu on mene bana, neka je ja nis mogao bit sretniji, MS je odlican i tko rece sta protiv njega i njemu cu mamicu  :laughing7:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #54 : 13 Veljača, 2009, 00:12:29 »
MS je odlican i tko rece sta protiv njega i njemu cu mamicu  :laughing7:

POTPIS...  :icon_thumright:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #55 : 13 Veljača, 2009, 01:04:34 »
Evo da se i ja malo ukljucim u raspravu posto sam letimicno procitao postove i za oko mi je "zapelo" pisanje u oglasniku. Svi smo mi skolovani pa bi onda bilo lijepo i da se barem oglasnik napise knjizevnim jezikom. Zar je to toliko tesko?

Nemoraju svi znati sto je to: kacavida, marmita, puvalica, itd...

Nije sada da pravdam kolegu moderatora koji je prigovorio na napisano nego smo se od pocetka drzali nekakvih pravila, moderatura je bila dosta flexibilna (doduse smatram da je i sada) i na MS-u se nikoga nije sputavalo da nesto napise - nije bio na crnoj listi ako nesto nezna niti je bilo bas toliko ismijan. Sve je to i doprinijelo trenutnom statusu MS-a za koji smatram da je jako dobar. Moderatori su dosta nezamijetni (u zadnje vrijeme i nisam toliko aktivan ali sumnjam da se sto promijenilo) i to tako i treba biti ali opet neka pravila se moraju znati i mora ih se pridrzavati jer kada bi svatko radio sto ga je volja nastao bi kaos a to nijedan prijatelj MS-a ne zeli.

Vjerujem da i ovdje kao i na svakom drugom forumu postoje oni koji zele unijeti kaos i nastetiti forumu i clanovima ali te ljude treba upozoriti, izolirati i rijesiti (ako drugacije nemoze).

Mislim da je od samog pocetka MS krenuo drugacijim putem od SS-a i tu nema nikakvih usporedbi osim clanova koji su sa jednog foruma presli na drugi.

LP!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #56 : 13 Veljača, 2009, 10:42:54 »
Evo da se i ja malo ukljucim u raspravu posto sam letimicno procitao postove i za oko mi je "zapelo" pisanje u oglasniku. Svi smo mi skolovani pa bi onda bilo lijepo i da se barem oglasnik napise knjizevnim jezikom. Zar je to toliko tesko?

Nemoraju svi znati sto je to: kacavida, marmita, puvalica, itd...

Nije sada da pravdam kolegu moderatora koji je prigovorio na napisano nego smo se od pocetka drzali nekakvih pravila, moderatura je bila dosta flexibilna (doduse smatram da je i sada) i na MS-u se nikoga nije sputavalo da nesto napise - nije bio na crnoj listi ako nesto nezna niti je bilo bas toliko ismijan. Sve je to i doprinijelo trenutnom statusu MS-a za koji smatram da je jako dobar. Moderatori su dosta nezamijetni (u zadnje vrijeme i nisam toliko aktivan ali sumnjam da se sto promijenilo) i to tako i treba biti ali opet neka pravila se moraju znati i mora ih se pridrzavati jer kada bi svatko radio sto ga je volja nastao bi kaos a to nijedan prijatelj MS-a ne zeli.

Vjerujem da i ovdje kao i na svakom drugom forumu postoje oni koji zele unijeti kaos i nastetiti forumu i clanovima ali te ljude treba upozoriti, izolirati i rijesiti (ako drugacije nemoze).

Mislim da je od samog pocetka MS krenuo drugacijim putem od SS-a i tu nema nikakvih usporedbi osim clanova koji su sa jednog foruma presli na drugi.

LP!

slazem se s tobom... a jel ti zbilja mislis da je to provedivo upotpunosti...kolko ima usera koji se regaju samo da bi postali oglas... i njega boli briga,on ce napisat svoje tipa prodajem centralinu(za sto bi ja prvo pomislio da prodaje centralnu nogaru a ne cdi) i broj moba,bez slike i dodatnih informacija o dijelu koje prodaje
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #57 : 13 Veljača, 2009, 14:02:13 »
slazem se s tobom... a jel ti zbilja mislis da je to provedivo upotpunosti...kolko ima usera koji se regaju samo da bi postali oglas... i njega boli briga,on ce napisat svoje tipa prodajem centralinu(za sto bi ja prvo pomislio da prodaje centralnu nogaru a ne cdi) i broj moba,bez slike i dodatnih informacija o dijelu koje prodaje

Centralina je CDI ?  Ja mislio centralni feder  :toothy12:  :icon_biggrin:
Inače kolko sam skužio novi ljudi nit ne pročitaju pravila zato jel su ispod podforuma prodaja kupnja itd. Neki tolko nit ne od scrollaju dolje pa ne vide pravila. Možda nebi bilo loše da se podforumi zamjene. Znači na prvom mjestu pravila gore a onda ispod di su sad pravila oglasi  :icon_thumright:
Potpis

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #58 : 13 Veljača, 2009, 19:02:12 »
Centralina je CDI ?  Ja mislio centralni feder  :toothy12:  :icon_biggrin:
Inače kolko sam skužio novi ljudi nit ne pročitaju pravila zato jel su ispod podforuma prodaja kupnja itd. Neki tolko nit ne od scrollaju dolje pa ne vide pravila. Možda nebi bilo loše da se podforumi zamjene. Znači na prvom mjestu pravila gore a onda ispod di su sad pravila oglasi  :icon_thumright:

more se i tako al sta kada opet po njih nee gledat pa si opet na istom...

Jedno Marmita je tal. naziv opčenito za auspuh a kupujete svi djelove za skutere zato ne pametujte u vezi toga,jer odi u trst i reci mu spuh samo ce te bljedo gledat MARMITA je bila uvik i bit ce

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #59 : 13 Veljača, 2009, 19:21:48 »
Mislim da je ovo više nego dovoljno rasprave na temu...

Ako se netko ne slaže, Eladio je dostupan na PM...

Lock...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: