Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MS postaje SS????  (Posjeta: 8564 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
MS postaje SS????
« : 12 Veljača, 2009, 09:42:28 »
ja neznan sta je ovo... al stvarno odkad su neki idioti od tamo dosli ode.. ode nastupila ista stvar zbog koje ja neman niti 20 postova na SS a regan san od 2005.


kakva su sad ovo preseravanja po forumu... drski odgovori...
otvaranje postova da bi zajebavali druge... pa da ne imenujem .. al neki modovi umisto da brisu svadju jos se PRIKLJUCE.....


dajte si po plesku... come in peace or get the fuck out
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #1 : 12 Veljača, 2009, 09:53:09 »
to sam i ja primetio...neću nikog imenovati ali ima tema i drskih odgovora itekako...S druge strane ima takvih budalaština od tema da ne poverujem...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #2 : 12 Veljača, 2009, 09:58:31 »
i meni se nekaj takvog čini.. premda nisam na ss-u.. ali nekaj se dešava..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #3 : 12 Veljača, 2009, 10:38:32 »
Ma nema frke... Biće sve u redu... Mi smo ka i Borg... They will be asimilated... Resistance is futile... :zubo:

A kad smo kod pleski, ka, Nikon, di su moje nalje, a...?  :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #4 : 12 Veljača, 2009, 10:57:54 »
opet pitam... zas spominjete ss?



Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #5 : 12 Veljača, 2009, 11:05:46 »
moj koj ku** je taj SS ? ! !? isto neki forum ko ovaj ili sta? vidim da ga cesto spominju

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #6 : 12 Veljača, 2009, 11:13:39 »
ss je bio prije ms eto,al je partija

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #7 : 12 Veljača, 2009, 12:12:01 »
drski odgovori, preseravanja, to svakako necu tolerirati, i to ce se promjeniti, molim samo ako moze konkretno tko i gdje?.. hvala

opcenito, tesko mogu nesto popraviti ako mi ne kazete konkretno o cemu se radi, makar na PM  :glasses9:

stoga molim konkretnije, forum je tu zbog svih nas, i zelim da nam bude tu dobro, a ne da pojedinci kvare ugodjaj vecini  :angry7:


Ps
cisto da se zna, prijaviti se moze i moderatorski post , tako bi mi olaksali "posao"
uistinu ne stignem ni pola foruma pratiti i ne znam sta se tu sve desava , i trebam vasu pomoc kad su takve stvari u pitanju..  :redface:
« Zadnja izmjena: 12 Veljača, 2009, 12:32:11 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #8 : 12 Veljača, 2009, 15:04:21 »
nisam član ss ili nekog sličnog foruma jer tu nađem sve što me zanima.......ali sam primjetio u  zadnje vrijeme da se svaki dan pojavljuju novi modovi.....i to zato jer bion htio biti mod pa evo budi  :sign113:i onda počinju preseravanja i glupe primjedbe na postove itd...itd

ne kažem da nisu zavrijedili...nego možda bi neko to bolje radio od dotičnog....nema veze tko....
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #9 : 12 Veljača, 2009, 16:56:39 »
I ja sam skuzil da se prevec pocelo sranja desavat...ja iste znam ponegda preterat al sam nakon kaj mi neko unistava poso! Inace sve se da rijesit na PM normalne! Ak sam kog ja uvrijedil nek si ne zeme k srcu, same delam svoj posel i sreten sam kaj imam bar takvu malu ulogu na forumu i trudim se odrzati red jer sam ipak tuj od prvih diena!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #10 : 12 Veljača, 2009, 17:03:58 »
konkretno ja sam odg u prvim danima foruma po temama,bilo je ugodno za odg,a danas odgovoris i onda te napade netko jer si to odgovorio,nemam vise uopce volje odg,a svaki dan sam po 5-6 h online :angry7:

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #11 : 12 Veljača, 2009, 17:10:54 »
prijavio sam se na ss prije nego na ms i mogu reći samo da na ss-u nemam možda ni 10 postova jer je sve nategnuto. admini i modovi se bahate. u prvom postu sam se predstavio, već u drugom postu mi je jedan moderator spustio u temi u koju se kužim jer se radilo o gileri vx/vxr.

ms je bolji 1651846348618684 puta i ni po čemu ne kopira ss, jer da je tako ne bi ni ms pratio. ako sve ostane kako je, ovo je najbolji forum za skuteraše u hrvatskoj. i btw, u jednoj temi se spominje kako ss kopira ms, a ne obratno, a to je rekao jedan od moderatora mislim.

ovdje je ekipa zakon i kada i dođe do nekih jačih razmirica, nema bananja nego se locka tema i dobro. admini i modovi se ne preseravaju i svi su zakon, dok ti tamo odmah spuste ili daju ban što si im se uopće obratio. nemam volje pratiti onaj forum, ali i nema se tamo šta novo vidjeti. kroz cijeli dan, možda se nakupi 5 stvari koje nisam vidio jučer.

MS JE ZAKON.  :headbang:  :icon_thumright:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #12 : 12 Veljača, 2009, 17:12:33 »
konkretno ja sam odg u prvim danima foruma po temama,bilo je ugodno za odg,a danas odgovoris i onda te napade netko jer si to odgovorio,nemam vise uopce volje odg,a svaki dan sam po 5-6 h online :angry7:

ovdje je super. pogledaj samo ss. u banani je. tamo tek i ne smiješ ništa napisati.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #13 : 12 Veljača, 2009, 17:39:31 »
prijavio sam se na ss prije nego na ms i mogu reći samo da na ss-u nemam možda ni 10 postova jer je sve nategnuto. admini i modovi se bahate. u prvom postu sam se predstavio, već u drugom postu mi je jedan moderator spustio u temi u koju se kužim jer se radilo o gileri vx/vxr.

ms je bolji 1651846348618684 puta i ni po čemu ne kopira ss, jer da je tako ne bi ni ms pratio. ako sve ostane kako je, ovo je najbolji forum za skuteraše u hrvatskoj. i btw, u jednoj temi se spominje kako ss kopira ms, a ne obratno, a to je rekao jedan od moderatora mislim.
ovdje je ekipa zakon i kada i dođe do nekih jačih razmirica, nema bananja nego se locka tema i dobro. admini i modovi se ne preseravaju i svi su zakon, dok ti tamo odmah spuste ili daju ban što si im se uopće obratio. nemam volje pratiti onaj forum, ali i nema se tamo šta novo vidjeti. kroz cijeli dan, možda se nakupi 5 stvari koje nisam vidio jučer.

MS JE ZAKON.  :headbang:  :icon_thumright:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #14 : 12 Veljača, 2009, 18:02:47 »
I ja sam skuzil da se prevec pocelo sranja desavat...ja iste znam ponegda preterat al sam nakon kaj mi neko unistava poso! Inace sve se da rijesit na PM normalne! Ak sam kog ja uvrijedil nek si ne zeme k srcu, same delam svoj posel i sreten sam kaj imam bar takvu malu ulogu na forumu i trudim se odrzati red jer sam ipak tuj od prvih diena!

a prigovaraš nama dalmatincima da nas se kurca ne razumi :laughing7: počni malo od sebe, ipak si ti fency mod :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #15 : 12 Veljača, 2009, 18:18:58 »
skuzil sam da nemres dalmatincima dokazat da ih nišći ne razme pa zake unda nebi se ja spominal na svoje?! Mi Zagorci sme navek fini i kulturni al jebiga zdej, ak dalmatinci moreju po svojem morem i ja po svojem! PA briga me doj razme a do ne  :laughing7:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #16 : 12 Veljača, 2009, 18:21:54 »
skuzil sam da nemres dalmatincima dokazat da ih nišći ne razme pa zake unda nebi se ja spominal na svoje?! Mi Zagorci sme navek fini i kulturni al jebiga zdej, ak dalmatinci moreju po svojem morem i ja po svojem! PA briga me doj razme a do ne  :laughing7:
ja te sve razumin, bas dobro da tako pises, naucit cu koju novu rič bogatog hrvatskog jezika  :icon_thumright:

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #17 : 12 Veljača, 2009, 18:25:53 »
prije pijanog slovenca skontam nego treznog zagorca  :laughing6:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #18 : 12 Veljača, 2009, 18:26:45 »
hahahahah  :laughing6:

iam da vam se deca zovju štef i bara  :laughing3:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: MS postaje SS????
« Odgovori #19 : 12 Veljača, 2009, 18:32:03 »
mene zanima tko je u jednom oglasu gdje je lik iz splita napisao da kupuje puvalicu za skut
i onda moderator veli nije puvalica neg auspuh i to crvenim slovima  :toothy12: :toothy12:
boze moj nije covjek kriv sto zivi u takvom kraju gdje se govori puvalica a ne auspuh  :drunken_smilie: