Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jel moram onda platit kaznu?  (Posjeta: 212321 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Jel moram onda platit kaznu?
« Odgovori #20 : 09 Veljača, 2009, 19:53:41 »
Ovakav isti SF2 ima frend, mislim da je 2008 god. Probao sam voziti taj skuter sa svim blokadama, kada kreces, obavezno si moras pomoci nogama da odrzis ravnotezu jer je start jednak teretnom vlaku sa 30 vagona (karikiram). Do 50km/h neznam koliko mu treba, jer je nakon 200m imao blizu 45km/h. Taj SF je tehnicki neispravan  :laughing7:
Ja znam da moj ide  :toothy10: Svaki put kada se po 5 dana ne pali, dimi a i treba dok krene. Ali kad recimo nakon pola dana....starta ko zagrijan. A do 50 km/h mi treba oko 7 sekundi...otprilike, budem mjerio  :icon_thumright:
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Jel moram onda platit kaznu?
« Odgovori #21 : 09 Veljača, 2009, 21:37:52 »

SF2 mi je počeo ići preko 55...tj 60-62 km/h   :toothy9:

jbt ti ces poletiti od tolike brzine  :laughing3: :laughing3: :toothy12:

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Jel moram onda platit kaznu?
« Odgovori #22 : 09 Veljača, 2009, 21:52:34 »
i onda mene sprda kad sam mu rekao da sam do sada pao 2 puta sa skutera, a on još nikad...sunce ti žarko kak da padneš kad ideš 45... :icon_scratch:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Jel moram onda platit kaznu?
« Odgovori #23 : 10 Veljača, 2009, 20:51:58 »
i onda mene sprda kad sam mu rekao da sam do sada pao 2 puta sa skutera, a on još nikad...sunce ti žarko kak da padneš kad ideš 45... :icon_scratch:
odi na led  :icon_biggrin:
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D