Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 2007 Hyosung GT650R  (Posjeta: 13689 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Odg: 2007 Hyosung GT650R
« Odgovori #20 : 09 Ožujak, 2008, 09:54:50 »
Ima tu jos jedna "sitnica". Motor ide 210. Pa kome treba takav tip motora da ide toliko brzo. Nije stvar u tome dali cu se ja vozit 210 ili ne, stvar je u trajnosti masine. Po meni taj motor spada u cestovne krstarice, tj. gutace kilometara, a tezina od 220 kg i 650 kubika  mi bas nije kombinacija koja mi govori da je to trajan motor.
Opet se vracam na Kawasaki. On ima 900 ccm 54 ks. Ne vjerujem da japanci nisu znali napravit masinu sa vise konja na tu kubikazu. Prije bi bilo da su isli na trajnost.
 Hyosung je malo preskup s obzirom na cijenu konkurencije. Mozda mu osnovna cijena nije velika, mozda je cijena od 52000 samo pohlepa Eurorenta za zaradom. Neznam.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: 2007 Hyosung GT650R
« Odgovori #21 : 09 Ožujak, 2008, 14:01:15 »
Ima tu jos jedna "sitnica". Motor ide 210. Pa kome treba takav tip motora da ide toliko brzo. Nije stvar u tome dali cu se ja vozit 210 ili ne, stvar je u trajnosti masine. Po meni taj motor spada u cestovne krstarice, tj. gutace kilometara, a tezina od 220 kg i 650 kubika  mi bas nije kombinacija koja mi govori da je to trajan motor.
Opet se vracam na Kawasaki. On ima 900 ccm 54 ks. Ne vjerujem da japanci nisu znali napravit masinu sa vise konja na tu kubikazu. Prije bi bilo da su isli na trajnost.
 Hyosung je malo preskup s obzirom na cijenu konkurencije. Mozda mu osnovna cijena nije velika, mozda je cijena od 52000 samo pohlepa Eurorenta za zaradom. Neznam.
ne bih rekao da je u pitanju pohlepa, vec cijena. Koreja vec jako dugo muci muku sa cijenama svojih proizvoda. Hyundai (vise) i Kia (malo manje) su uspjeli prevladati probleme s time tako sto su agresivnim reklamama dignuli brandove na razinu europskih i japanskih, jer su im takve i cijene. SsangYong, Daewoo (aka Chevrolet kod nas) nisu bas uspjeli, i sad zivotare.

Sto se tice tvog prvog pointa, naravno da se slazem s njim, uvijek je bolje konzervativnije. Ali, to nije toliko kljucno, uvijek si imao ekipu koja je kupovala Alfa Romeo ili Ducati, koji izvlace zadnji atom snage iz masine, ali si imao i publiku za Hondu, koja je konzervativnija :)

Najvec problem s kojim ce se suociti Hyosung je cijena.

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Odg: 2007 Hyosung GT650R
« Odgovori #22 : 28 Ožujak, 2008, 20:07:48 »
Stigla KAWA (vn900). Brat nije nasao dovoljno veliku kacigu za njega pa sam ja vozio  od ducana do kuce. Motor je sa punim tankom tezak oko 280 kg i moram priznat da mi nije bilo bas svejedno krenut s obzirom na tezinu i cudan polozaj nogu, medjutim vec nakon 100 metara sam vidio da se tih 270 i kusur kila ni najmanje ne osjeti. Motor je iznenadjujuce vozan i lagan za upravljanje.  :icon_biggrin:   Mislim da vrijedi svake kune koja je dana za njega.
« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2008, 20:09:21 Boyler »

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: 2007 Hyosung GT650R
« Odgovori #23 : 28 Ožujak, 2008, 20:23:32 »
danas sam sjedio na Hyosungu GT 650...znaci naked...onaj s oklopima nisam previse gledao jer je bio 250 (ostale modele su trebali dobit tokom dana, radi se o zg auto showu)...ovako...motor mi je prebolestan, 80ks, 42000kn...mislim da bi mogao bit moj prvi vlastiti motor...same rijeci pohvale...ovako na prvi dojam, nisam ga vozio lol...

http://i230.photobucket.com/albums/ee250/sfreak16/DSC00178.jpg

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: 2007 Hyosung GT650R
« Odgovori #24 : 28 Ožujak, 2008, 23:42:45 »
Ima tu jos jedna "sitnica". Motor ide 210. Pa kome treba takav tip motora da ide toliko brzo. Nije stvar u tome dali cu se ja vozit 210 ili ne, stvar je u trajnosti masine. Po meni taj motor spada u cestovne krstarice, tj. gutace kilometara, a tezina od 220 kg i 650 kubika  mi bas nije kombinacija koja mi govori da je to trajan motor.
Opet se vracam na Kawasaki. On ima 900 ccm 54 ks. Ne vjerujem da japanci nisu znali napravit masinu sa vise konja na tu kubikazu. Prije bi bilo da su isli na trajnost.
 Hyosung je malo preskup s obzirom na cijenu konkurencije. Mozda mu osnovna cijena nije velika, mozda je cijena od 52000 samo pohlepa Eurorenta za zaradom. Neznam.

vani kosta DUPLO jeftinije.

kakve ima veze 220 kg sa trajnosti masine?
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88