Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00  (Posjeta: 63137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #300 : 23 Ožujak, 2009, 00:03:11 »
ne nego sto je receno je receno, trebalo se ic na poligon, a neki krenuli na pistu, cijela pomutnja nastala, gore na avionskoj pisti bilo odlicno kao i djir prema opatiji, iako smo mislili da su svi krenuli prema opatiji, na kraju ispalo da nisu i to je to, drugi put ce bit bolje, nema mjenjanja datuma i reci ce se ruta i ici ce se tako ko je za ko nije nije

Chupy me iznenadio, bas je skica i pol hahaha
dosao tamo, vidio par Sp-ova, odmah pita za kacavidu
lool

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #301 : 23 Ožujak, 2009, 00:13:26 »
Te meetove treba ukinut dok netko još nije poginuo ko će onda biti odgovoran,nema to smisla svi su nabrijani vozi se ko da je na pisti,radi se sranja svi se nešto dokazuju,cesta nije za dokazivanje,imate pistu lijepo dođite platite pa se dokazujete,tamo ljepo potpišeš ako se šta dogodi da oni nisu odgovorni..............

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #302 : 23 Ožujak, 2009, 00:15:50 »
pred par mjeseci se drugacije pricalo ali ok,
vozili smo 50 na sat kad je decko pao, i pao je na ravnom i sta sad ni prvi ni zadnji, glavno da je on ok, sto se tice meeta, stvarno ekipa je vozila iznenadujuce i svi su se mogli pratit jer nitko nije divljao...
tko je bio znao je...pozz svima

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #303 : 23 Ožujak, 2009, 00:24:44 »
Istina pričalo se drukčije,ali u zadnje vrijeme ne prođe meet da se netko ne saspe,sada se počelo i na ravnome padat previše je sranja na tim meetovima zadnje vrijeme sva sreća da dečku nije ništa,a šta da mu je nešto bilo ko će za to odgovarat organizator meeta,lipo na pistu pa ispucat se i na cesti normalna vožnja cesta nije trkalište............

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #304 : 23 Ožujak, 2009, 00:31:13 »
pa procitaj jos jednom post iznad, vozio decko po ogranicenju, po cesti, nije pazio i jbg, slozio se, sta da je isao 85-90 komotno je mogao kolika je ravnica, ali se islo 50 na sat i jebiga, uzivjate svi, neda mi se raspravljat...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #305 : 23 Ožujak, 2009, 01:50:45 »
MOgu samo reć blago Vama kad imate meet..

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #306 : 23 Ožujak, 2009, 02:19:23 »
dečki moji budite sretno uopće da se vidjeli ikoga, jel znaš ti kaj je držat sat vremena masu od 70 ljudi na jednom mjestu, svi su vas čekali i već je bilo na granici da se ide jer niko nezna di ste i dal ćete doć, da se sven nije javio i reko da ste na ininoj benzinskoj otišli bi svi...

svaka čast luni al kaj je presporo je presporo, jeste skinuli sve blokade?
ja sam se navozo svakakvih motora od baotiana do libertija 4t 50 i nikad me niko nije čeko

meni bilo dobro, ludo i nezaboravno, a čisti dokaz da se može je to kaj je mene do opatije 50cc sa zx pratio po zavojima

kralju skoro smo pali al ajd.. :laughing6:,.. čekao si me po ravnom,još noga u blok... :icon_thumright:   al ide srka po zavojima =)   ,  dobar đir je bio..boca

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #307 : 23 Ožujak, 2009, 09:10:34 »
Daj marino molim te,otkad si se ti smirio i postao dobar tako.To se dobro zna da kad je meet da ce se uvijek netko pospanat i to je neminovna cinjenica koju nemos pobit jer i ti si nekad (bio??) takav. Ovaj sta je pao nisam vidio uzivo al plitko zagrebana plastika i malo krvi na saci nije odraz strasnog pada,kad jedan od 60 padne to je slucajnost,kad ih 15 padne to je neorganizirano i kaos.Svatko cuva svoj supak i odgovara za svoje postupke,i nemoj ni sad pizdit nego slozi ti meet i ja cu bit prvi koji ce ti doc i vozit kako ti kazes,samo da ti olaksam posao cuvanja ostalih 99 ljudi.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #308 : 23 Ožujak, 2009, 11:35:03 »
Daj marino molim te,otkad si se ti smirio i postao dobar tako.To se dobro zna da kad je meet da ce se uvijek netko pospanat i to je neminovna cinjenica koju nemos pobit jer i ti si nekad (bio??) takav. Ovaj sta je pao nisam vidio uzivo al plitko zagrebana plastika i malo krvi na saci nije odraz strasnog pada,kad jedan od 60 padne to je slucajnost,kad ih 15 padne to je neorganizirano i kaos.Svatko cuva svoj supak i odgovara za svoje postupke,i nemoj ni sad pizdit nego slozi ti meet i ja cu bit prvi koji ce ti doc i vozit kako ti kazes,samo da ti olaksam posao cuvanja ostalih 99 ljudi.

Čemu bolan svađa..neznam prošlo ljeto je kod nas bio meet il kako naši kažu MOTORIJADA..al to je pretežno sa motorimo većih kubikaža..i prilikom obilaska grada jedan se izdvojio koji je bio malo popio i po gasu i boom..pogine..i jel za to treba organizatora okrivit  ?

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #309 : 23 Ožujak, 2009, 12:05:11 »
dečki ja sam se došo u rijeku nateravat po zavojima, a ne trulit u koloni, to mogu i u zg...
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #310 : 23 Ožujak, 2009, 13:01:32 »
da se sven nije javio i reko da ste na ininoj benzinskoj otišli bi svi...


Neznam baš da se sven javio, jer sam ja taj koji je poslao poruku iz delnica.

I slao sam u zadnji čas jer su već palili pile pa sam zaboravio navest ko je to i gdje se nađemo. Nakon toga više nismo stajali i nisam vidio poruke koje nam je Iwo poslao  :icon_thumright:


I to da su vas svi mogli pratit to nije istina. U ono brdo svi su vozili fol gas, gore nisu čekali i ekipa nije mogla stizati to više. Ja sam među zadnjima koji se držao te kolone gore makar sam htio čekati svoju ekipu koji su daleko zaostali dolje.

Serijska luna sa 16 tkm iz Zagreba došla na fol gasu i onda ju ostave na brdu. Prvo sam mislio da je organizacija dobra, nekoliko njih se zaustavljalo sa strane kako bi zaustavili promet, al kasnije je totalni raspašo nastao i na kraju se nezna kud je ko otišo, neki su otišli dalje, navodno u Opatiju, a mi smo ostali dolje i nismo znali kud dalje pa smo zajedno sa nekim članovima otišli na grobnik pa si pojeli jer nismo cijelim putem imali previše prilike jesti.

Meet je možda bio dobar, ali mi koji smo javili da ćemo doći iz daleka ostali smo zanemareni. Svaka čast organizatoru koji se potrudio bar da zadrži ekipu dok dođemo jer fakat je cesta bila katastrofa (sol, šljunak, voda) kroz delnice ali svi smo bez ikakve greške i bez ikakvog većeg stajanja došli do tamo i isto tako do doma da tako reći ne mogu vjerovat da je sve tako dobro prošlo  :icon_thumright:

Luna sa fol gasom do rijeke i nazad, dottoreov stalker nije ništa zafrkavao, moj Rox... hm, njega neću ni spominjati jer me već odavno čudi...  :laughing9: :laughing9: I naravno, VXR-i i SP180 sve odlično  :binkybaby:

Sve u svemu, vidjeli smo skutere, dolje se malo drugačije to radi nego kod nas, svi sređeni, styling 5+, od 60 motora su 2 ili 3 serijale bile samo...  :toothy3: Provozali se jesmo, ja sam napravio 472 km i nije mi žao što sam išao jer sami put je bio i više nego izazov. Da nikoga nije bilo u rijeci, opet bi bilo dobro  :frajer:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #311 : 23 Ožujak, 2009, 13:36:45 »
al mislim da bi bilo uredu da se na šestorica koji smo išli zajedno u ri. da se ovih dana nađemo na nekoj cugi s obzirom da nismo stali niti u jednu birtiju...
taj sam

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #312 : 23 Ožujak, 2009, 13:39:17 »
Idući meet će bit na parkingu 100x100 metara, osigurano policijom, hitnom pomoći, bit će šank, sexy scooter wash, utrke, stunt i style. Svi ćete bit na jednom mjestu, promo cijene cuge i hrane pa se nadam da se neće žalit nitko na takve uvjete, Klub je u pregovorima pa se vidimo  8)

Eto, da si znate splanirat za idući put  :headbang:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #313 : 23 Ožujak, 2009, 14:14:51 »
bilo bi u redu da vi rijecani se skušite i dodete u zagreb na mega meet... :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #314 : 23 Ožujak, 2009, 14:58:19 »
bilo bi u redu da vi rijecani se skušite i dodete u zagreb na mega meet... :icon_thumright:

Potpis!

OVo je vec koji puta da se islo dole a niko iz RI nije niti na jedan meeting ikad doso!

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #315 : 23 Ožujak, 2009, 15:16:09 »
Potpis!

OVo je vec koji puta da se islo dole a niko iz RI nije niti na jedan meeting ikad doso!
nebi bio bed, al meni se cini da je gore sve zamrlo, a tu se u rijeci u 2 dana oragnizira meet sa 50+ scootera
u svakom slucaju ako bude koji meet, ja bi gore rado dosao....

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #316 : 23 Ožujak, 2009, 15:17:13 »
pa idemo svi u 6. mj  na onaj mega meet ako ce ga bit..

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #317 : 23 Ožujak, 2009, 15:18:47 »
naravno da ce bit taj mega meet...doci ce dosta ljudi...bar se nadam...skupite se vas dosta iz rijeke i dodete...tada vise nece bit zima i necete se smrzavat ko mi jucer... ;D

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #318 : 23 Ožujak, 2009, 15:22:24 »
kad smo kod toga mega meeta krajnje je vrijeme da se pokrenem  :angry7:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: 22.3.2009. RiMWS Scooter Inside Meeting, Rijeka Centar,12:00
« Odgovori #319 : 23 Ožujak, 2009, 15:25:47 »
i ja isto mislim ali tu je cika eladio da odluci kad ce se pocet s priupremama...