Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta na brzine nakon skutera?  (Posjeta: 12667 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #20 : 03 Veljača, 2009, 00:02:06 »
Ma ja ti kažem iz iskustva jel sam dugo bio u tom svjetu 2t 125... :icon_thumright:  Rs seriska nit nema 35 ks kako se priča nego kojih 32 max i to pričam za starije... nove oko 28.  A nije sam tak lako dič snagu tuningom ko na skuteru. Al dobro dosta vidim da če se sad tu uključit u temu još 100 njih i počet če diskusije  :toothy12:
a neznam moguce da se onda taj lik zeznuo pa umjesto 34 rekao 43 ks, neznam stvarno ali je super i ocuvana i sve... aj kada si dosta dugo to vozio reci mi koliko dugo izdrzi termo grupa seriska,znaci zagrijavanje, ne zelim je stiskati ono max 9 k rpm-a jer i tu ima snage... koliko dodje termo grupa nova , mislim da je 02 godina...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #21 : 03 Veljača, 2009, 01:11:26 »
Koju novu 125ccm 2t uzet??? dolazi u obzir samo nesta tipa mx,sx,dt ........
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #22 : 03 Veljača, 2009, 01:33:45 »
Dt se ne kvari koliko sam ja vidio jer baš ga budala vozila i nije se ejbalo ništa a ide fino, NSR isto nepoderiv, šteta što kod nas nema nigdje za kupit honda cbr 250 r to je brutalno ide do 19000 obrtaja a 4t, a gama 250 i 500 to treba imat mnogo love za popravke
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #23 : 03 Veljača, 2009, 08:48:46 »
MX 125 mi se čini oke. Nek netko ko ima iskustva sa kvalitetom i trajnošću mašine nek piše neš. Vozio 50-ku i čisto je OK, osim kaj te noga boli od šaltanja.  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #24 : 03 Veljača, 2009, 09:29:28 »
Ma ja ti kažem iz iskustva jel sam dugo bio u tom svjetu 2t 125... :icon_thumright:  Rs seriska nit nema 35 ks kako se priča nego kojih 32 max i to pričam za starije... nove oko 28.  A nije sam tak lako dič snagu tuningom ko na skuteru. Al dobro dosta vidim da če se sad tu uključit u temu još 100 njih i počet če diskusije  :toothy12:

Svaka ti je na mjestu.Sve si dobro rekao.  :icon_thumright:

Moja preporuka ti je za te novce uzet neki 4T.Recimo moj favorit u manjoj klasi je novi kawac 250 kojeg se da nac starog godinu dana za nesto vise od 20000kn a u malo vecoj klasi od 250 do 600cc imas odlicnih naked ili enduro motora starih 5-6 godina za te novce ili recimo ak oces r-motor onda imas i dosta 600rr ali starih oko 15 godina a cak se i da naletit na dobrog ak se malo kuzis u neke detalje.Uglavnom sve ovisi kakav tip motora te zanima.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #25 : 03 Veljača, 2009, 10:26:56 »
MX 125 mi se čini oke. Nek netko ko ima iskustva sa kvalitetom i trajnošću mašine nek piše neš. Vozio 50-ku i čisto je OK, osim kaj te noga boli od šaltanja.  :toothy12:
i ja vozio samo pedesetku mx, izgorila mi noga od auspuha, kako je postavljen.  :toothy12:
spica motor za zezanciju, ipak je to 50ccm na brzine. :S
pricao sam sa jednim likom sto vozi 125icu, i govori nakon svake jace voznje ide zatezanje sarafa na motoru. :D
mislim nije doslovno tako mislio al ono..  :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #26 : 03 Veljača, 2009, 12:01:59 »
dobro da nije doslovno zato jer to su semo gluposti

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #27 : 03 Veljača, 2009, 12:05:14 »
mozda je s tim htjeo rec da su vibracije velike dok vozis. :S
al ok necu govorit jer nemam iskustva s tim motorom..  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #28 : 03 Veljača, 2009, 12:08:14 »
Ma ja ti kažem iz iskustva jel sam dugo bio u tom svjetu 2t 125... :icon_thumright:  Rs seriska nit nema 35 ks kako se priča nego kojih 32 max i to pričam za starije... nove oko 28.  A nije sam tak lako dič snagu tuningom ko na skuteru. Al dobro dosta vidim da če se sad tu uključit u temu još 100 njih i počet če diskusije  :toothy12:

Svaka ti je na mjestu.Sve si dobro rekao.  :icon_thumright:

Moja preporuka ti je za te novce uzet neki 4T.Recimo moj favorit u manjoj klasi je novi kawac 250 kojeg se da nac starog godinu dana za nesto vise od 20000kn a u malo vecoj klasi od 250 do 600cc imas odlicnih naked ili enduro motora starih 5-6 godina za te novce ili recimo ak oces r-motor onda imas i dosta 600rr ali starih oko 15 godina a cak se i da naletit na dobrog ak se malo kuzis u neke detalje.Uglavnom sve ovisi kakav tip motora te zanima.
zanima me supermoto i R motori, ali prije ljeta planiram svoj skut prodati i onda kupiti neki motor, 125 ccm jedino 2t jer 4t ne idu nista...a za jace sumnjam da cu skupiti love..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #29 : 03 Veljača, 2009, 12:16:41 »
mene zanima npr da nadem neki motor u puli, i zelim ga kupit a zivim u dubrovniku, kako bi ga dopeljo do dubrovnika? jel se mogu takve stvari slat postom.. ili nekim prijevozom i slicno? koliko bi to kostalo.. :S
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #30 : 03 Veljača, 2009, 12:34:29 »
postom sumnjam i ako se moze kostalo bi pun ku... zato jer se gleda po težini ,mozda nekim brzim kurirom(npr overseas expres sad bas gledam cjenik 150kg ti dode 200kn sad neznam dal se moze motor slat)ali imas jednog tu na forumu koj vrsi usluge prijevoza http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=4878.0 pogledaj

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #31 : 03 Veljača, 2009, 16:25:33 »
znaci koji motor bi vi uzeli do 20.000kn? ja sam razmisljao da prodam svoj skut i dodat neke pare pa si uzet vxr-a, al sam onda azmisljao da je to opet skuter i nije mi nekako to to, no onda sam pomislio na mx-a 125 koji bi po meni odlican odabir bio ali zadovolio bi se i sa dt-om.. no postom imam polozeno a1 kat i nakon 18 za jace motore, sam si razmisljao uzet starijeg xt-a 600ccm no njega je teze nac do 20.000kn al nade se.. koje su vase preporuke zelje.. sta bi vi sebi uzeli ili preporucili? :D

prodavao se stariji x600 za cca 2k € na njuskaliu prije nekih 10dana mislim..pogledaj

Ja bi si uzeo yamahu xt125....

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #32 : 03 Veljača, 2009, 17:51:12 »
na brzine poslije skutera porše 911 gts vatreno crvene boje i plavuša na suvozačkom mjestu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #33 : 03 Veljača, 2009, 18:48:17 »
na brzine poslije skutera porše 911 gts vatreno crvene boje i plavuša na suvozačkom mjestu.
može i čelava,bitan je porsch. :cvikeri:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Sta na brzine nakon skutera?
« Odgovori #34 : 03 Veljača, 2009, 23:27:02 »
znaci koji motor bi vi uzeli do 20.000kn? ja sam razmisljao da prodam svoj skut i dodat neke pare pa si uzet vxr-a, al sam onda azmisljao da je to opet skuter i nije mi nekako to to, no onda sam pomislio na mx-a 125 koji bi po meni odlican odabir bio ali zadovolio bi se i sa dt-om.. no postom imam polozeno a1 kat i nakon 18 za jace motore, sam si razmisljao uzet starijeg xt-a 600ccm no njega je teze nac do 20.000kn al nade se.. koje su vase preporuke zelje.. sta bi vi sebi uzeli ili preporucili? :D

prodavao se stariji x600 za cca 2k € na njuskaliu prije nekih 10dana mislim..pogledaj

Ja bi si uzeo yamahu xt125....
i ja sam razmisljao, al pre mekan mi je ovjes, mal je motor opcenito, a i snaga mu nije toliko bajna, mislim po ravnome sve pet, al uzbrdo mu vec teze ide.  :nono:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34