Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4road nosac  (Posjeta: 6156 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: 4road nosac
« Odgovori #20 : 30 Siječanj, 2009, 22:57:26 »
4road je iz 2 dijela, posebno top posebno grana, grana ulazi u top i stegne se šelnom ::)
e pa onda neka ide novu granu radit. neka ti bude na glavi fi4 a kod topa cak fi5

m da...pametniji ti nego hrpa inžinjerčića koja je sve to proračunavala...nek napravi granu 3-4 prsta širine mora da ide ko mutav :toothy12: :toothy12:
nekuzis ti poantu...da te ja nesto pitam, jesi ti kada vidio kako to izgleda uopce? ako nisi samo zasuti nemoj ni odg na post.
 ovu granu od 4 road-a nikako neka ne savija, to se uzme serijska grana i po njoj se radi druga! bitno je da se ne mijenja ono koljeno od glave na van.
reci majstoru fu4 cm, daj mu serijsku, neka ti napravi ulaz u top i gas.

@mrcina: sa tom regulacijom topa nista nece napravit samo ce izgubit jer mu nece plinovi direkno ic van, tuć ce u komoru i kao rezulat ce imat izgaranje vunice nakon 100 km. provjereno


jesi bahat u pi**u maternu...šta se voliš pravit pametan...
IMAM 4roada, mislim da znam bolje od tebe kako je napravljen i kako ide šta na njemu. Zašto bi radia po serijskoj grani reci mi molin te? isti je k**ra* koji god oblik savija, bitan je promjer grane i da nema nikakvih prepreka (fuš varovi i sl) ni kuteva unutra (ako ide ukoso varit 2 cijevi).
plinovi neće drito ić van ako je top nakošen prema gore? buahahahaha :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
idi papat čokolino :toothy9: :toothy9:
daj gumi nemoj mi se tu bahatit jer ti u zivotu nisi vidio vida na 4t motorima koliko sam ih ja zasarfio..
logicki gledano ako on samo ukosi top, a grana ostane pod starim kutem plinovi nece pucat direktno van, nisi ti mene skuzio sta sam ja reko. mrcina je reko da samo ukosi top a grana valjda da se ne dira. ugl boli me k**ra*.
a cekaj ako on radi granu po 4 roadu, isti mu je k**ra* jer ce top ostat ko i prije pod istim kutem jbt

btw ako imas to smece od 4roada (jer taj auspuh se nikako drugcije ne moze nazvat) i malaguti koji se niako ne moze mjerit sa VXR-om nemoj mi se tu prsit, jer kladim se da znanja o 4t skuterima nemas ni priblizno koliko ja, nikad neces ni vidjet stvari koje sam ja slagao...
ali dobro bitno da si ti sretan, bas mi je drago... bravo decko.


čekaj kako ti misliš nakosit top bez da takneš granu? ubila te velika pamet :laughing9:
varenjem dodatnog koljena na granu top se dodatno miče unazad čisto estetski nebi nikad radia...i stvara sebi dodatnu jebadu oko nosača
i objasni mi po čemu je 4road smeće i zašto se warrior nemože usporedit sa vxr-om? obe mašine su složene na isti princip, prosvjetli me koja je razlika u principu rada tih dviju mašina?
šta se tiče tvog znanja...nema šta...skidam ti kapu...ti si moj idol :notworthy: istetovirat ću tvoje ime na čelo :notworthy: :notworthy:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453