Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

4road nosac

(1/5) > >>

DevMichele:
naci zanimame kako da dignem auspuh da bude vise zagore .. ako neznate kako j :icon_scratch:e sad pogledajte moj projekt pa ce vam sve biti jasno

marko209vx:
ne! jer nije bzvz tako napravljena grana, postoje proracuni tu. Mozes pokusat ali ja tu savjetujem da ne radis to jer ces auspuh sjebat.  :happy8:

gokiSP:
kupis si ono elasticno koljeno i napravis si neki distancer za nosac spuha...to mozes sam doma napraviti ili nosit kod nekog servisera auspuha da ti napravi...

gun_rider:
ma kakvi proračuni, u zakrivljenosti grane? :toothy12:
na onaj nosač od 4roada iza napravi još komad lima i njega uhvati zakovicama, zavari ga ili kako ti je već jednostavnije. to radi nakon šta si iskrivia granu jer ti je lakše radit nosač po grani nego granu upasavat na nosač. kad si namistia top kako ti paše izbuši rupe na tom limu iza nosača i zavidaj ga.
nemoj radit neki svoj fensi komplet nosač jer 4road ima selene na nosaču di se vida na top tako da ti to dosta upije vibracije :icon_thumright:
i stvarno je ružan na starom runneru ajme...prevodoravno stoji :-X

neer:
cek grana na 4t ima utjecaja ako je promjenis ..znam da kod dvocilindricnih motora mora duljina grana biti identicna..neznam kod jednocilindricnog ali kontam si da nesmije imai ostrih kuteva u savijanju.najbolje kupiti onu elasticnu cijev za spuhove i kemija snjom snjom mozes mjenjat kuteve kad ti se prdne

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju