Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Koji vam je najbolji moto magazin u Hrvatskoj?

Moto Klub
Motorevija
Moto Puls
ostali

Autor Tema: Moto magazini  (Posjeta: 12661 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Moto magazini
« Odgovori #40 : 28 Veljača, 2007, 12:26:41 »
Dobo i stigne sve to pročitat... Što je-je: Playboy bi najmanje čitao, a najviše vremena izgubio, ali inače,  :sign201: svaka čast !...
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Moto magazini
« Odgovori #41 : 28 Veljača, 2007, 14:19:18 »
Playboy nije ni kupio za čitanje  :laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Moto magazini
« Odgovori #42 : 28 Veljača, 2007, 20:02:13 »
Playboy nije ni kupio za čitanje  :laughing7:
tu nemaš šta čitat.Samo gledat :laughing7: :laughing3:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: Moto magazini
« Odgovori #43 : 01 Ožujak, 2007, 00:06:50 »
Playboy nije ni kupio za čitanje  :laughing7:
tu nemaš šta čitat.Samo gledat :laughing7: :laughing3:

u današnje vrijeme u playboyu ima više teksta za čitati, nego slika za gledati... :laughing7: :laughing7:

playboy je postao teška banana :toothy12: :toothy12:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Moto magazini
« Odgovori #44 : 01 Ožujak, 2007, 00:25:58 »
Daklem, o konkurenciji sve najbolje... ako imaju računicu izlazit u mjesečnom ritmu, to je ok...

Moto klub je počeo prije dvije godine izlaziti kao posebno izdanje auto kluba te su u 05. izašla četiri broja.
lani je do početka kolovoza izašlo samo dva broja, a onda su do kraja godine izašla još tri, a mwšusobnim razmakom od cca 2,5 mjeseci. Nakon prosinačkog broja (22.12.), smanjili smo interval na dva mjeseca, s tendencijom da ove godine izdamo osam brojeva, s međusobnim razmakom od cca 1,5 mjeseci, da bismo iduće godine izlazili s fiksnim datumima kao mjesečnik, najmanje 10 brojeva (najviše dva dvobroja).
uoči svakog islaska novog broja bit ćete o tome obaviješteni...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Moto magazini
« Odgovori #45 : 01 Ožujak, 2007, 05:58:21 »
Playboy nije ni kupio za čitanje  :laughing7:

 :icon_biggrin: :icon_biggrin: :toothy9: :toothy9:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Moto magazini
« Odgovori #46 : 01 Ožujak, 2007, 11:48:49 »
Daklem, o konkurenciji sve najbolje... ako imaju računicu izlazit u mjesečnom ritmu, to je ok...

Moto klub je počeo prije dvije godine izlaziti kao posebno izdanje auto kluba te su u 05. izašla četiri broja.
lani je do početka kolovoza izašlo samo dva broja, a onda su do kraja godine izašla još tri, a mwšusobnim razmakom od cca 2,5 mjeseci. Nakon prosinačkog broja (22.12.), smanjili smo interval na dva mjeseca, s tendencijom da ove godine izdamo osam brojeva, s međusobnim razmakom od cca 1,5 mjeseci, da bismo iduće godine izlazili s fiksnim datumima kao mjesečnik, najmanje 10 brojeva (najviše dva dvobroja).
uoči svakog islaska novog broja bit ćete o tome obaviješteni...

Super, čini mi se da ću odustati od Motorevije (ovu novu sam prelisto u dućanu i nisam je kupio) i ostajem na MotoKlubu i Moto Pulsu...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Moto magazini
« Odgovori #47 : 01 Ožujak, 2007, 14:43:55 »
Daklem, o konkurenciji sve najbolje... ako imaju računicu izlazit u mjesečnom ritmu, to je ok...

Moto klub je počeo prije dvije godine izlaziti kao posebno izdanje auto kluba te su u 05. izašla četiri broja.
lani je do početka kolovoza izašlo samo dva broja, a onda su do kraja godine izašla još tri, a mwšusobnim razmakom od cca 2,5 mjeseci. Nakon prosinačkog broja (22.12.), smanjili smo interval na dva mjeseca, s tendencijom da ove godine izdamo osam brojeva, s međusobnim razmakom od cca 1,5 mjeseci, da bismo iduće godine izlazili s fiksnim datumima kao mjesečnik, najmanje 10 brojeva (najviše dva dvobroja).
uoči svakog islaska novog broja bit ćete o tome obaviješteni...

Super, čini mi se da ću odustati od Motorevije (ovu novu sam prelisto u dućanu i nisam je kupio) i ostajem na MotoKlubu i Moto Pulsu...
ja je nisan ni prilista,zaboravija san.Ima li šta pametno u njoj za pročitat(ili je ipak samo za gledat :laughing7:)
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Moto magazini
« Odgovori #48 : 01 Ožujak, 2007, 15:18:38 »
Standardno...vijesti koje se mogu dobiti i u drugim časopisima, testovi koji su i drugi časopisi testirali, putopis, moto susreti, ... itd.

Uglavnom u okvirima očekivanog!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Moto magazini
« Odgovori #49 : 06 Ožujak, 2007, 02:18:49 »
zabavlja me ova tema. puls je bio prvi i stvorio je naviku... a i izlazi u redovitom ritmu. očito još mnogo treba raditi na moto klubu da ga dostigne... a tp je krasan izazov!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Moto magazini
« Odgovori #50 : 06 Ožujak, 2007, 09:23:41 »
Moje mišljenje je da za početak, morate u slijedećem broju kod sadržaja napisati kada izlazi broj iza. I toga se naravno držati...

U principu ste za leđima Moto Puls-u, ako mene pitate prednosti Moto Pulsa u odnosu na Vas su slijedeće:

- unaprijed se zna kada izlazi slijedeći broj - redovitost izlaženja
- više stranica i kvalitetniji papir
- tema broja je na malo više stranica i samim time detaljnjije obrađena.
- pretpostavljam da ga kupuju više motoristi!?

Prednosti MotoKluba su:
- pristupačniji izbor tema za ne-motoriste (skuteraše i vjerojatno one koji nemaju još skuter/motor, ali aktivno razmišljaju/sanjaju o tome)
- imate bolje teme koje su općenite (ne tiču se direktno skutera/motora, nego propisa, problema, izbora motora/skutera...)

Ovo što sam napisao je moj subjektivni zaključak. Koliko sam, pak, objektivan čitatelj...to je druga priča.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Moto magazini
« Odgovori #51 : 06 Ožujak, 2007, 13:25:18 »
Hvala na procjeni... cini se da slicno mislimo...
doista je vrijeme da ustalimo ritam izlazenja... a sto se tice tema, nastojimo ih imati vise i ne razvlaciti pojedine sadrzaje, jer materijala je sve vise!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Moto magazini
« Odgovori #52 : 07 Ožujak, 2007, 14:02:04 »
ee a ja san danas uzeo maxituning i mogu van reć da je predobar koga zanima.Inače maxituning mi je naj o autima ali je malo skup :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Moto magazini
« Odgovori #53 : 07 Ožujak, 2007, 20:38:45 »
uvik mi je najdraži bia motopuls, nekako mi je najdetaljniji, ima najviše sadržaja itd. ali opet i najveću cijenu, a dok san kupova časopise kupija bi i motoklub isto dosta dobar, ostali mi nisu nešto, još motoreviaj aj aj, ali ostali loše, ali već neko vrijeme nisan kupova časopise, jbg. nakon tuninga motor više pije ;D


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Moto magazini
« Odgovori #54 : 14 Ožujak, 2007, 20:56:29 »
Hvala na procjeni... cini se da slicno mislimo...
doista je vrijeme da ustalimo ritam izlazenja... a sto se tice tema, nastojimo ih imati vise i ne razvlaciti pojedine sadrzaje, jer materijala je sve vise!

moze jedno pitanje?
Zasto u Autoklubu pise koliko je buila tiraza prethodnog broja, kao i ukupan broj prodanih primjeraka istog, a u motoklubu tog podatka nema?

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Moto magazini
« Odgovori #55 : 14 Ožujak, 2007, 22:44:46 »
Razlika u koncepciji...

Pretpostavljam...AutoKlub je tržišni lider i cilj mu je objaviti podatke, dok je MotoKlub tržišni sljedbenik i vjerojatno će podatke objavljivati kada se opasno približi lideru na tržištu...marketing...marketing...