Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: brtva za deklo getribe  (Posjeta: 6871 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #20 : 22 Siječanj, 2009, 22:48:46 »
ni meni nije bas bajna situacija oko plovka.Isto je bivsi vlasnik carobirao nesto oko njega i ona guma mi ne dihta uopce tak da cu morat si dat malo vise truda da to dobro zadihtam jer u igri je pol litre benzina koje manje mogu zbog toga natocit a posto je rezervar mali tih pol litre puno znaci.  :laughing11:

Suosjecam s tobom..i meni je takva situacija bila..  ;D
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #21 : 22 Siječanj, 2009, 22:51:34 »
ni meni nije bas bajna situacija oko plovka.Isto je bivsi vlasnik carobirao nesto oko njega i ona guma mi ne dihta uopce tak da cu morat si dat malo vise truda da to dobro zadihtam jer u igri je pol litre benzina koje manje mogu zbog toga natocit a posto je rezervar mali tih pol litre puno znaci.  :laughing11:

Suosjecam s tobom..i meni je takva situacija bila..  ;D

Probat cu rjesit to nekak.A ak ne uspijem vodim Mihu i tebe u McDonalds na rucak a ti mi rjesis plovak.  :laughing7:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #22 : 22 Siječanj, 2009, 22:52:56 »
ni meni nije bas bajna situacija oko plovka.Isto je bivsi vlasnik carobirao nesto oko njega i ona guma mi ne dihta uopce tak da cu morat si dat malo vise truda da to dobro zadihtam jer u igri je pol litre benzina koje manje mogu zbog toga natocit a posto je rezervar mali tih pol litre puno znaci.  :laughing11:

Suosjecam s tobom..i meni je takva situacija bila..  ;D

Probat cu rjesit to nekak.A ak ne uspijem vodim Mihu i tebe u McDonalds na rucak a ti mi rjesis plovak.  :laughing7:

Rijesim ja i mihaelu ak treba ni problem :P ;D

Dogovoreno..probaj onda ne rijesiti..pa cuse bar najest i mozda malo vise odtoga :P
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #23 : 22 Siječanj, 2009, 22:57:34 »

Rijesim ja i mihaelu ak treba ni problem :P ;D

Dogovoreno..probaj onda ne rijesiti..pa cuse bar najest i mozda malo vise odtoga :P

Ne valja pretjerivat.  :laughing11: Uglavnom bumo vidli kaj cu uspjet sredit pa zovem ak zapnem.  :toothy9: Vec vidim da ce roby opet poludit jer smo mu opet zaspamali temu i sve ce zbrisat.  :umroodsmijeha:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #24 : 22 Siječanj, 2009, 23:00:13 »

Rijesim ja i mihaelu ak treba ni problem :P ;D

Dogovoreno..probaj onda ne rijesiti..pa cuse bar najest i mozda malo vise odtoga :P

Ne valja pretjerivat.  :laughing11: Uglavnom bumo vidli kaj cu uspjet sredit pa zovem ak zapnem.  :toothy9: Vec vidim da ce roby opet poludit jer smo mu opet zaspamali temu i sve ce zbrisat.  :umroodsmijeha:

Uzao si mi rijeci iz usta ..taman hiot napisati da mso robiju opet zasrali temu...

ali ima pozitivnih stvari..otkrili mso da je diht masa uredu...da cu mozda dobit nekaj za jest u mcu..da ima ljudi s slicnim problemima ko ja (pustaim  plovak)..da cu mozda okrenuti mihaelu :P ;D :toothy12:
Under construction...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #25 : 24 Siječanj, 2009, 01:09:06 »
hvala bogu da nisam admin. polovica ovog foruma bi dobila bananka a vas dvojica i bili prvi.
hvala na što ste ili tako ljubazni i temu mi opet zaspamali. :angry9:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #26 : 24 Siječanj, 2009, 05:25:20 »
hvala bogu da nisam admin. polovica ovog foruma bi dobila bananka a vas dvojica i bili prvi.
hvala na što ste ili tako ljubazni i temu mi opet zaspamali. :angry9:

Robi ne ljutiti se..nije bilo namjerno...ali kad pogledas bar ju nismo bezveze zaspamali..ozbiljni ragzovori su bili i rijesili smo par problema...

Ak hoces mogu ja sve pobrisat..
Under construction...