Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: brtva za deklo getribe  (Posjeta: 6872 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
brtva za deklo getribe
« : 22 Siječanj, 2009, 16:17:07 »
zvao sam 5-6 servisa u zagrebu i pitao dali imaju tu fucking brtvu i svi mi kažu da nemaju.
yamaha servis je može naručiti i onda čekam nekih 10ak dana i košta 50-60 kuna, pa da sam bogatiji od engleske kraljice nebi dao 60 kuna za to.
zna li netko od vas gdje ima? radi se o ovoj brtvi

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #1 : 22 Siječanj, 2009, 16:19:55 »
Probaj precrtati staru pa izrezati ako imas materijala za to

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #2 : 22 Siječanj, 2009, 16:31:43 »
mozda ovo da kupis


Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #3 : 22 Siječanj, 2009, 16:33:01 »
mozda ovo da kupis


To ga opet kosta puno, onda mu je bolje dihtung kupit.

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #4 : 22 Siječanj, 2009, 16:34:03 »
mozda ovo da kupis


A to ga opet kosta puno, onda mu je bolje dihtung kupit

samo sam predlozio, ovo kosta 31 kn i mozes vise puta koristit.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #5 : 22 Siječanj, 2009, 16:36:11 »
Ja bi radje koristio papirnati dihtung. Nekako mu vise vjerujem.
Mi na Piaggiu nemamo dihtung nego samo diht masu, ali on bi trebao koristiti dihtung. Ako nista drugo, onda barem kao distancu jer vjerujem da je i to uracunato kod projektiranja getribe

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #6 : 22 Siječanj, 2009, 16:37:06 »
ok

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #7 : 22 Siječanj, 2009, 16:42:14 »
robi to se sve da ljepo precrtat i odrezat po mjeri..i ko novo..tak smo i mi znali na praksi kad nedobiješ dihtung za naprimjer vodenu pumpu na autu ljepo precrtaš i odrežeš sa jedne i druge strane malo diht mase i to je to....samo gasssssssssssssssss :headbang:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #8 : 22 Siječanj, 2009, 17:04:26 »
nije problem kupiti klingerit, da budem iskren ja nemam živaca za rezanje i najkasnije kod ovih 10ak rupa bi popizdio.


Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #9 : 22 Siječanj, 2009, 17:27:01 »
mene samo zanima kaj fali ovom tvom dihtungu.tamo di je puko stavis diht mase i problem rjesen.A kaj se tice rezanja to je 15min posla a kaj se tice busenja rupa imam ja alat i za to za rupe od 4mm do mislim 16mm.Uglavnom tih 10 rupa je gotovo za manje od minutu. 

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #10 : 22 Siječanj, 2009, 17:30:15 »
ma to je pušiona za napravit...a i da nemaš klingirit možeš uzet običan karton naprimjer od kalendara onaj tanki.... :headbang:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #11 : 22 Siječanj, 2009, 17:31:12 »
ma dala bi se ona popraviti na ovom mjestu gdje je pukla ali je na nekim mjestima tako mekana i u nikakvom stanju da je nesmješ dotaknuti prstom jer se odmah raspada.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #12 : 22 Siječanj, 2009, 22:10:25 »
Ja vjerujem samo diht masi...zakon..kad znas ak s njom treba..sve se da slozit...plovak rezervara zadihtan,casica na frgi..s ti da sam metnuo novi dihtung jel mi je slinio i s novim ista stvar..onda sam poludio i metnuo dhot mase i zakon..vozi drzi ...getriba isto tak...blokovi cilindar itd...

Jedino kaj je kod minerelia se nezna jel mora ic ili ne..da nebi bilo ko s onim slucajem da kad an deklu nemas da stvara probleme...

Ja bi isto probao na ovaj stari malo diht mase i vozi...ak  curi kupi novi ak ne onda ostavi..ionako ne rastavljas svaki dan getribu...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #13 : 22 Siječanj, 2009, 22:14:10 »
Ja vjerujem samo diht masi...zakon..kad znas ak s njom treba..sve se da slozit...plovak rezervara zadihtan,casica na frgi..s ti da sam metnuo novi dihtung jel mi je slinio i s novim ista stvar..onda sam poludio i metnuo dhot mase i zakon..vozi drzi ...getriba isto tak...blokovi cilindar itd...

Jedino kaj je kod minerelia se nezna jel mora ic ili ne..da nebi bilo ko s onim slucajem da kad an deklu nemas da stvara probleme...

Ja bi isto probao na ovaj stari malo diht mase i vozi...ak  curi kupi novi ak ne onda ostavi..ionako ne rastavljas svaki dan getribu...

Jbt tebi kad diht masa popusti s vremenom od starosti raspast ce ti se cijeli skuter.  :umroodsmijeha:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #14 : 22 Siječanj, 2009, 22:22:35 »
Nikad...ali tak je tvornicki napralvjeno na piaggiu...i drzi...od 97..on nema dihtunge na deklu getribe i tak...servis ti isto tako radi tak da...

Eventualno ovo kaj sma s frgom napravio to se inace neradi..i to znam..to je u fazi testiranja i dobro se pokazalo za sada...bio sma dobre volje kupio sebi i alfi komplet dihtunge za karbove..i obadvoje imamo iste probleme..znaci majstori nisu krivi...slinio mi je s stairm sihtungom kupio novi bilo jos gore..onda malo prokemijao i sad je suh ko barut...

Plovak isto tako curio mi kad je na baru kupio nove dihtunge i sve ali 0 bodova..namazao diht mase i zakon drzi..za normalnu voznju nije bilo potrebe to raditi...

BTW mos ic gledat motor ne vidi se nis niti truncica dih mase..tak da...ne mazem to na kile...koristim tubu diht mase kaj mi je tata kupio jos danvih 2003 ili 04 kad sma slagao DNA... i jos je imam za narednih 2g...s tim da nije veliko pakiranje...mislimsamo da se bu prije pokvarila odnosno stvrdnula nego kaj ju potrosim...

Getribu slozio prije god dana predihtao i niti kap pustio..neki dan rastavio i ponovno slagao unutran ije usla diht masa niti nis...i sad ljepo opet zadihtao i drzi..

Neki sme smiju tome..ali ak se pravilno upotrebi onda to i drzi i to jako dugo..pa ne krpaju se  rupe s tim. ...tanji je moj sloj diht mase nego kaj je dihtung..
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2009, 22:27:21 Benjamin »
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #15 : 22 Siječanj, 2009, 22:27:10 »
Beni ja se samo salim.Nema nista loseg u tome to kaj ti radis sa diht masom.I ja sam isto stavio na dekl od getribe od svog stalkera diht masu jer kak si reko tak je tvornicki i tu nema greske.  :icon_thumright:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #16 : 22 Siječanj, 2009, 22:28:26 »
Beni ja se samo salim.Nema nista loseg u tome to kaj ti radis sa diht masom.I ja sam isto stavio na dekl od getribe od svog stalkera diht masu jer kak si reko tak tvornicki i nema greske.  :icon_thumright:

A znam..smao velim..neki su negativno nastranjeni na to..misle jel je ditung tvornicki da to ondam ora tak biti i da je diht masa losa i fuserska...

BTW procitaj post prije editirao sam ga..bus se nasmijao jos malo..
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #17 : 22 Siječanj, 2009, 22:32:48 »
Procito.  :laughing7: Imamo isti problem i mislim da cu te poslusat.I meni gore na plovku isto curi benzin i nesmijem natocit do kraja jer mi preljeva.Mislim da ce diht masa rjesit taj problem.  :toothy12:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #18 : 22 Siječanj, 2009, 22:35:08 »
eto sve znas sad...opet si malo pametniji..

Dok sam si ja rijesio tja plovak poludio sam..na tome sam skoro zivce izgubio..malo falilo da ne odnesem plasticaru da mi zatvori tu rupu i da se bez plovka vozim..

3 puta sam mazao jel prva dva puta je pustila uvijk...jel je prije jos neko prckao po tome pa je strgao nesto plastike oko plova i nikak zatovriti sve rupe..pa sam povario nesto plastike i metnuo novi dihtung i diht mase i od tad je mir...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: brtva za deklo getribe
« Odgovori #19 : 22 Siječanj, 2009, 22:40:26 »
ni meni nije bas bajna situacija oko plovka.Isto je bivsi vlasnik carobirao nesto oko njega i ona guma mi ne dihta uopce tak da cu morat si dat malo vise truda da to dobro zadihtam jer u igri je pol litre benzina koje manje mogu zbog toga natocit a posto je rezervar mali tih pol litre puno znaci.  :laughing11: