Tehnički kutak > Tuning skutera

Sava moto gume

(1/2) > >>

Doomsday:
Dakle, kao šta već znate, ja san pacijent, i kopkalo me je to šta Sava ne nudi posebno stražnje i prednje gume... :icon_biggrin:
Pa san ih pita... Ali, decidirano san ih pita samo za modele MC 25 i MC 28, jer me ti interesiraju, iako pretpostavljan da se ovo odnosi na sve njihove modele... :dontknow:
I rekli su mi da nije važno, mogu i nazad i naprid (pa, barem MC 25 i MC 28).
Tako da ću ja vjerojatno kupit Savine gume za mog kineza, dođu duplo jeftinije od Michelinki, a ja nisan Donald Trump... :laughing7:

Mr J:

--- Citat: Doomsday - 31 Siječanj, 2007, 18:34:49 ---Dakle, kao šta već znate, ja san pacijent, i kopkalo me je to šta Sava ne nudi posebno stražnje i prednje gume... :icon_biggrin:
Pa san ih pita... Ali, decidirano san ih pita samo za modele MC 25 i MC 28, jer me ti interesiraju, iako pretpostavljan da se ovo odnosi na sve njihove modele... :dontknow:
I rekli su mi da nije važno, mogu i nazad i naprid (pa, barem MC 25 i MC 28).
Tako da ću ja vjerojatno kupit Savine gume za mog kineza, dođu duplo jeftinije od Michelinki, a ja nisan Donald Trump... :laughing7:

--- Kraj citata ---

Pa sava je pod good yearom, zar ne?!

r.e.!:
Sava Monsun su tvornička ugradnja na Vespi GTS 255i.e.
I jako su se dobro pokazale.

Doomsday:
Nisan tija kometirat kvalitetu Save koja je pristojna, već nedostatak diferencijacije modela posebno za stražnju, a posebno za prednju gumu, u smislu drugačije smjese gume i profila, što je uobičajeno kod većine poznatijih proizvođača moto guma (bridgestone, michelin, pirelli itd.)... :dontknow:
Kvaliteta im je izgleda više nego OK obzirom na cijenu... :icon_thumright:

Aleksandar:
sava mc 29 sporty

majka

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju