Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Evo jednog tehnickog pitanjca  (Posjeta: 5161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Evo jednog tehnickog pitanjca
« : 30 Siječanj, 2007, 19:14:22 »
zanima me malo posto sam ljen trazit okolo. koje rolice stavit na stage 6 tuned mid race setup ubrzanje mi je vaznije od krajnje imam 70 kg  :laughing7:

takodjer me zanima koje federcice stavit na kuplung(kvacilo) kuplung je onaj stage6 torque control

i jos me zanima milsim htio bih da mi objasnite nesto o onim primarnim i sekundarnim brzinama i zanima me nesto o onim omjerima ono 1:39:12 (ja sam sada napiso bezveze) molio bih da mi to malo objasnite nije mi jasno ... takodjer dali stavit primarnu ili sekundarnu i koji omjer ovih brojaka

thx unaprijed tehnicari  :toothy9:

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #1 : 01 Veljača, 2007, 15:29:25 »
ajme meni sta niko nezna ajmeeee

ajde ljudi roby mrJ ajde malo coky...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #2 : 01 Veljača, 2007, 15:32:33 »
Pa stavi neke rolice od 5g i vidjeti ces na cemu si, a federe stavis srednje tvrdoce, ako ne i tvrdje.
Ovo o brzinama ti bas ne znam.

Sta ti imas neku pilanu od masine, a rama i to sa Jakusevac? ili mi se cini :laughing7:

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #3 : 02 Veljača, 2007, 13:50:44 »
zanima me malo posto sam ljen trazit okolo. koje rolice stavit na stage 6 tuned mid race setup ubrzanje mi je vaznije od krajnje imam 70 kg  :laughing7:

takodjer me zanima koje federcice stavit na kuplung(kvacilo) kuplung je onaj stage6 torque control

i jos me zanima milsim htio bih da mi objasnite nesto o onim primarnim i sekundarnim brzinama i zanima me nesto o onim omjerima ono 1:39:12 (ja sam sada napiso bezveze) molio bih da mi to malo objasnite nije mi jasno ... takodjer dali stavit primarnu ili sekundarnu i koji omjer ovih brojaka

thx unaprijed tehnicari  :toothy9:

Aj prvo reci koji scoot, koja mašina, koji kit, koji auspuh, koji karburator, gljiva ili redsponge? pa ti možda netko uspije pomoći....

Sa stage6 torque control kuplungom si trebao dobit narančaste federe, ti su dovoljni za uštelat midrace, jer ih možeš nategnut a imaš i one utege za štelanje...

Na midrace ide 15% duži prijenos, nema potrebe za duljim, stavljaš primar ili sekundar, svejedno je...

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #4 : 02 Veljača, 2007, 14:21:19 »
minareli, stage 6 raceing, r1200, stage6 pwk 24mm, gljiva stage 6 big

evo informacija nadam se da  ce pomoc u vasem objasnjavanju

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #5 : 02 Veljača, 2007, 16:38:03 »
OvErLoAd ti moze malo bolje objasniti jer ima iskustva sa takvim strojevima :icon_biggrin:

Pokusaj nesto i sam kemijati pa javi.

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #6 : 02 Veljača, 2007, 21:19:45 »
minareli, stage 6 raceing, r1200, stage6 pwk 24mm, gljiva stage 6 big

evo informacija nadam se da  ce pomoc u vasem objasnjavanju

Uuuu bijesno će to biti,

nemam ideja za dizne, ali trebat će sigurno oko 110+
Rolice između 2,5 i 3,5gr,
Ako narančasti federi ne budu dovoljno tvrdi uzmi stage6 crvene
Centralni crveni
Tu bi ti dobro došao overrange prijenos
Stavi 15% dulji primar ili sekundar
Usis svakako veći (vl 14 ili još bolje vforce3) i druga prirubnica
Stavi cdi drugi…

Offline cigo ricer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #7 : 02 Veljača, 2007, 22:41:09 »
Mislim da ti niko nemoze napamet rec setup,svaki motor ti je drugaciji,moras stavit,pa vidjet kak ce se motor ponasat.
VX sa svim kaj se na njega od djelova da stavit  &  nexsus 250

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #8 : 02 Veljača, 2007, 22:42:33 »
kompletnu struju drugu...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline cigo ricer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #9 : 02 Veljača, 2007, 22:46:11 »
jel to 1 ili 2 karike kit?
VX sa svim kaj se na njega od djelova da stavit  &  nexsus 250

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #10 : 03 Veljača, 2007, 15:37:05 »
1 karika je cigo


btw sto se tice kita, dobar je al mu treba radilica tipa HPC, frga PWK 24 nece je isus nastelat u HR jer nema dizni  i nikad nece bit dobro, rolice ako ce bit overrange onda ces dobit sa njim rolice, remen overrange, primar produzit preko 17%, prirubnica malossi ili polini, usis malossi ili polini ili ako stage 6, struja nemoze ostat serijska nikako jer nece skutr ic bas OK, gljiva samo da nije zicana, a sto se tice spuha R1200 na STAGE  RACING nikako nece radic OK, na to ide ensto tipa R1400, kundo, mhr team obicni, Yasuni C21, MetraKit pro race, TJT i ostali iz high and klase, 

i to ti je vec preko 10000kn da se skuter slozi i onda problemi sa benzinom jer to guta ko auto od 140ks, mjenjanje karike i klipa svako malo i dalje da ne govorim

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #11 : 03 Veljača, 2007, 16:10:32 »
1 karika je cigo


btw sto se tice kita, dobar je al mu treba radilica tipa HPC, frga PWK 24 nece je isus nastelat u HR jer nema dizni  i nikad nece bit dobro, rolice ako ce bit overrange onda ces dobit sa njim rolice, remen overrange, primar produzit preko 17%, prirubnica malossi ili polini, usis malossi ili polini ili ako stage 6, struja nemoze ostat serijska nikako jer nece skutr ic bas OK, gljiva samo da nije zicana, a sto se tice spuha R1200 na STAGE  RACING nikako nece radic OK, na to ide ensto tipa R1400, kundo, mhr team obicni, Yasuni C21, MetraKit pro race, TJT i ostali iz high and klase, 

i to ti je vec preko 10000kn da se skuter slozi i onda problemi sa benzinom jer to guta ko auto od 140ks, mjenjanje karike i klipa svako malo i dalje da ne govorim

Meni pada mrak na oci, ovo je kao nocna mora.

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #12 : 03 Veljača, 2007, 20:20:54 »
1 karika je cigo


btw sto se tice kita, dobar je al mu treba radilica tipa HPC, frga PWK 24 nece je isus nastelat u HR jer nema dizni  i nikad nece bit dobro, rolice ako ce bit overrange onda ces dobit sa njim rolice, remen overrange, primar produzit preko 17%, prirubnica malossi ili polini, usis malossi ili polini ili ako stage 6, struja nemoze ostat serijska nikako jer nece skutr ic bas OK, gljiva samo da nije zicana, a sto se tice spuha R1200 na STAGE  RACING nikako nece radic OK, na to ide ensto tipa R1400, kundo, mhr team obicni, Yasuni C21, MetraKit pro race, TJT i ostali iz high and klase, 

i to ti je vec preko 10000kn da se skuter slozi i onda problemi sa benzinom jer to guta ko auto od 140ks, mjenjanje karike i klipa svako malo i dalje da ne govorim

Pa ako je kupio sve djelove vani mislim da mu nije problem nabavit dizne?

Zašto struja nemože ostat serijska ako ide stage6 usis? Misliš da je tolika razlika u količini smjese koja ulazi u blok? nije.
Što se tiče spuha ide R1200, pogledaj malo kaj ekipa vani vozi, naravno otvoreniji auspusi će više izvlačit iz kita, ali to je ko da veliš da neće due+ dobro radit sa nardom nego da mu treba C16 ili R1200...

Govoriš o tom kitu kao da je neki race kit u igri

i piše se high End

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #13 : 03 Veljača, 2007, 20:53:35 »
evo vidim tu znalaca ima puno pa evo vam kompletna postava pa jos i malo prokomentirajte

RENNAUSPUFF STAGE6 R1400 €269.04

KUPPLUNGSGLOCKE STAGE6 R/T €43.39

KUPPLUNG STAGE6 TORQUE CONTROL (107MM) €69.43

WANDLERKIT MALOSSI MHR OVERRANGE €190.93

RACINGWELLE STAGE6 R/T €259.40

Ansaugstutzen Malossi kurz €44.36

MEMBRANBLOCK MALOSSI MHR RACING €45.32

RACINGVERGASER STAGE6 PWK 24MM €83.89

Racingluftfilter Stage6 Double Layer GROSS €27.97

ZYL. STAGE6 RACING 70CC €175.50

ako nes fali moj bed nadopunite me to na ljeto narucujem u skuterkitu
jos me zanima koji stavit carb da se moze ljepo kod nas nastelat

i sada da vec najavim ko bi mi sve to mogao pripasat na masinu za cjenu se dogovorimo
« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2007, 20:55:10 ADRO 3 »

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #14 : 03 Veljača, 2007, 22:03:38 »
1 karika je cigo




Pa ako je kupio sve djelove vani mislim da mu nije problem nabavit dizne?   

Zašto struja nemože ostat serijska ako ide stage6 usis? Misliš da je tolika razlika u količini smjese koja ulazi u blok? nije.
Što se tiče spuha ide R1200, pogledaj malo kaj ekipa vani vozi, naravno otvoreniji auspusi će više izvlačit iz kita, ali to je ko da veliš da neće due+ dobro radit sa nardom nego da mu treba C16 ili R1200...

Govoriš o tom kitu kao da je neki race kit u igri

i piše se high End

Pa na toj frgi PWK treba ti par setova dizni i tesko da ces pogodit koje dizne su idealne na tom kitu i  treba kombinirat a da to iskombiniras nes nikad nastelat da bude OK zato moja preporuka je dellorto ili malossi 22 frga ( isto je). ;)
sto se tice struje sta nije to da skuter ide bolje sa nekim innenrotorom ili barem CDI od malossi ili tp
Sto se tice spuha ide r1200 al sta nije bolje dat 40 eura vise pa imat 10X jaci skuter sa R1400 ;)
Znam da se pise High End
« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2007, 22:16:20 .:.MHR.:.Brnić.:. »

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #15 : 03 Veljača, 2007, 22:20:28 »
da... tako je....

nego dal neko zna sta su oni boost bottleovi ja to nis ne kuzim

i ta struja mi je jako skupa.... dal valja onaj malossijev cdi 45 eura ili treba bas onaj rotor stavljat to  mi je jos 200 eura

i dal je bolji stage 6 torque drive ili onaj malossi delta clutch

i lol ... :toothy9: dajte mi malo objasnite taj prjenos ja nis ne kuzim tu stavi duzi ovo ono ja sam za prjenos n00b objasnite malo onako za njuba  :help:

i lol lol  :toothy12: :toothy12: dali je bolji yasuni c 20 ili r 1400 mislim po testovima da je r1400

I LOL LOL LOL  :toothy11: evo slozio sam si po meni savrsen setup pa usput malo prokomentirajte i probajte odgovorit na ovo gore
1    RENNAUSPUFF STAGE6 R1400   €269.04
1    WANDLERKIT MALOSSI MHR OVERRANGE 2005   €278.69
1    ANSAUGSTUTZEN MALOSSI KURZ   €44.36
1    ZüNDANLAGE MALOSSI MIT BEGRENZER   €54.97
1    NGK SPARK PLUG CAP AND HR LEAD, RACING   €12.54
1    Getriebe Stage 6 Primär Sekundär 13/43 (1:3,31), Original...   €62.68
1    KUPPLUNGSGLOCKE MALOSSI WING BELL (107MM)   €45.32
1    KUPPLUNG MALOSSI DELTA-CLUTCH (107MM)   €80.04
1    FEDERTELLER MALOSSI   €4.34
1    RACINGWELLE STAGE6 (HPC)   €127.29
1    MEMBRANBLOCK STAGE6 VFORCE3 BY TASSINARI   €47.25
1    VERGASER STAGE6 DELLORTO 21MM BE   €81.97
1    Racingluftfilter Stage6 Double Layer GROSS rot   €27.97
1    70CC STAGE6 RACING   €175.50

_________________
SUBTOTAL: €1311.94
« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2007, 22:38:27 ADRO 3 »

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #16 : 04 Veljača, 2007, 13:03:32 »
da... tako je....

nego dal neko zna sta su oni boost bottleovi ja to nis ne kuzim

i ta struja mi je jako skupa.... dal valja onaj malossijev cdi 45 eura ili treba bas onaj rotor stavljat to  mi je jos 200 eura

i dal je bolji stage 6 torque drive ili onaj malossi delta clutch

i lol ... :toothy9: dajte mi malo objasnite taj prjenos ja nis ne kuzim tu stavi duzi ovo ono ja sam za prjenos n00b objasnite malo onako za njuba  :help:

i lol lol  :toothy12: :toothy12: dali je bolji yasuni c 20 ili r 1400 mislim po testovima da je r1400
 

Za bost bottle necu nist rec jer bas i neznam previse o njima

Dovoljan ti je i malossi CDI

sto se tice kuplunga tvoj izbor koje got uzmes nes pogrijesit, ako uzmes stage 6 onda samo kupis jos i crvene oprugice ako uzmes deltu onda samo jos kupis set oprugica i stelas

za primar na takav setup najbolje je produzit ( smirit skuter na startu i dobit krajnje )

Piagio centar ti je zastupnik za malossi, nazoves ih i oni ti kazu cijenu djelova koji te zanimaju

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #17 : 04 Veljača, 2007, 16:54:05 »
1 karika je cigo




Pa ako je kupio sve djelove vani mislim da mu nije problem nabavit dizne?   

Zašto struja nemože ostat serijska ako ide stage6 usis? Misliš da je tolika razlika u količini smjese koja ulazi u blok? nije.
Što se tiče spuha ide R1200, pogledaj malo kaj ekipa vani vozi, naravno otvoreniji auspusi će više izvlačit iz kita, ali to je ko da veliš da neće due+ dobro radit sa nardom nego da mu treba C16 ili R1200...

Govoriš o tom kitu kao da je neki race kit u igri

i piše se high End

Pa na toj frgi PWK treba ti par setova dizni i tesko da ces pogodit koje dizne su idealne na tom kitu i  treba kombinirat a da to iskombiniras nes nikad nastelat da bude OK zato moja preporuka je dellorto ili malossi 22 frga ( isto je). ;)
sto se tice struje sta nije to da skuter ide bolje sa nekim innenrotorom ili barem CDI od malossi ili tp
Sto se tice spuha ide r1200 al sta nije bolje dat 40 eura vise pa imat 10X jaci skuter sa R1400 ;)
Znam da se pise High End
Pa ide ali nije da nemože bez toga. Cdi od topa žuti ili crveni pa može štelat sam kut paljenja, ili malossi pa ima onaj s blokadom na prekidač, ali može i sam pomaknut kut paljenja zakretanjem magneta.

2 Adro: pa ja sam mislio da si ti već kupio sve te djelove....

Po meni bi bilo bolje uzet Tpr kit i sve ostalo od topa, imaš skoro sve za uzet u hr, kao i potrošne djelove tipa karike, brtve...
Može radit i s nardom ili naručiš izvana C16 ili jači spuh.

Dulji prijenos biraš prema tome koliko motor ima snage i što ti je potrebnije, ubrzanje ili krajnja, ako voziš po otvorenim cestama i ravnicama uzmeš dosta dulji prijenos, ako voziš po zavojitim cestama di ima i dosta uzbrdica, uzmeš ne tako dugačak prijenos...

Boost bottle navodno smanjuje malo potrošnju i poboljšava reakciju na gas, po meni bespotrebna stvarčica i prodavanje magle, ali nisam isprobao i neznam nikoga tko je....

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #18 : 06 Veljača, 2007, 20:03:17 »
hvala ljudi bili ste od pomoci jos cu malo promozgat pa cu se javit

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Evo jednog tehnickog pitanjca
« Odgovori #19 : 06 Veljača, 2007, 20:41:16 »
ima neko da bi mi pripasavao sve te djelove na scoot cjena po dogovoru

vi dolazite do mene ne ja do vas