Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Liberty 200  (Posjeta: 2768 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Liberty 200
« : 18 Siječanj, 2009, 15:02:24 »
jucer sam bio do cure sa skuterom i kad sam dosao blizu kuce, pri dodavanju gasa se cuje neki zvuk ko da zastruze u deklu...

ne samo u voznji, vec i dok stoji skuter...ne kuzim se bas u tehniku pa sto bi to moglo bit...mozda kvacilo, ali skuter ne za vibrira nista vise nego inace (na slideru kad je kvacilo proslo se cijeli tresao pri dodavanju gasa)...remen mozda?

blizu 9000km je sad...ne znam dal ima veze ali isao sam po magistrali oko 110, dosta hladno je vani, ali sam ga zagrijao prije nego sam krenuo...

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Liberty 200
« Odgovori #1 : 19 Siječanj, 2009, 09:34:44 »
jucer sam bio do cure sa skuterom i kad sam dosao blizu kuce, pri dodavanju gasa se cuje neki zvuk ko da zastruze u deklu...

ne samo u voznji, vec i dok stoji skuter...ne kuzim se bas u tehniku pa sto bi to moglo bit...mozda kvacilo, ali skuter ne za vibrira nista vise nego inace (na slideru kad je kvacilo proslo se cijeli tresao pri dodavanju gasa)...remen mozda?

blizu 9000km je sad...ne znam dal ima veze ali isao sam po magistrali oko 110, dosta hladno je vani, ali sam ga zagrijao prije nego sam krenuo...
skini deklo i provjeri...da ti se nije variomat odvido i struze u onaj lim... Mozda ti zvono struze iza u blok ali to je mala vjerovatnost.
Po mome remen je tesko, najvjer polutka variomata...skini deklo pa skini variomat i provjeri... redom skini i zvono ono ti ide samo van.

nema ti to veze sa temperaturom.
4t

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Liberty 200
« Odgovori #2 : 19 Siječanj, 2009, 09:48:41 »
a jel ti imas u deklu mehanizam za kurblu ili nema nista?

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Liberty 200
« Odgovori #3 : 19 Siječanj, 2009, 11:12:21 »
mislim da oni to nemaju

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Liberty 200
« Odgovori #4 : 19 Siječanj, 2009, 12:13:47 »
znam da nema kurble al neznam dal ima mehanizam na deklu...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Liberty 200
« Odgovori #5 : 19 Siječanj, 2009, 16:11:26 »
znam da nema kurble al neznam dal ima mehanizam na deklu...

ne znam nikad nije otvaran jer je skut od starog i nije bilo potrebe za tim...

s obzirom da na deklu nema one rupice ko na skipperu da se stavi kurbla sumnjam da ima mehanizam za kurblu...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Liberty 200
« Odgovori #6 : 19 Siječanj, 2009, 17:34:03 »
da onda i ja sumnjam da ima... moze bit da je mozda otisao ventilator na variu...mislim moze bit bilo sta, glupo je nagadati...ne budi ljen nego skini deklo i pogledaj sta je, vjerujem da ces vidit u cemu je problem ako ga samo otvoris...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Liberty 200
« Odgovori #7 : 19 Siječanj, 2009, 19:00:44 »
vidjet cu na vikend ako bog da vremena i ne lijenosti  :toothy12:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Liberty 200
« Odgovori #8 : 19 Siječanj, 2009, 20:06:45 »
znam da nema kurble al neznam dal ima mehanizam na deklu...

ne znam nikad nije otvaran jer je skut od starog i nije bilo potrebe za tim...

s obzirom da na deklu nema one rupice ko na skipperu da se stavi kurbla sumnjam da ima mehanizam za kurblu...
nema mehanizam za kurblu. e da ti nije zastekao bendeks, mozda je feder propisao pa pada uvjek na zube za paljenje...
ko ce znat, skini deklo ovako mozes samo nagadat a moze 322344 stvari bit....
4t

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Liberty 200
« Odgovori #9 : 19 Siječanj, 2009, 22:11:29 »
kvacilo ti steka, kod startanja pocne skripat u deklu, i to se dogada kod startanja i pri manjim brzinama, i ovisi kako kada, skini kvacilo i probaj malo posmirglat, imam isti problem, i cuo sam jos za par vxr-ova istu stvar...

a da li skuter ide normalno, jel imam kakvih znakova da je oslabio?

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Liberty 200
« Odgovori #10 : 19 Siječanj, 2009, 22:20:26 »
kvacilo ti steka, kod startanja pocne skripat u deklu, i to se dogada kod startanja i pri manjim brzinama, i ovisi kako kada, skini kvacilo i probaj malo posmirglat, imam isti problem, i cuo sam jos za par vxr-ova istu stvar...

a da li skuter ide normalno, jel imam kakvih znakova da je oslabio?

ide normalno, ubrzava normalno, vibracije na razini normalnog...to se dogadja i dok stojim potpuno...znaci drzim zadnju kocnicu malo gasa i cuje se...

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Liberty 200
« Odgovori #11 : 19 Siječanj, 2009, 22:23:59 »
meni ti recimo dok ga na mjestu turiram i držim zadnju kočnicu vibrira jače onak  :dontknow: možda je to problem i kod tebe

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Liberty 200
« Odgovori #12 : 19 Siječanj, 2009, 22:28:28 »
a cuj, meni se to desavalo uglavnom kod startanja, dok je na mjestu nista, ne znam, najbolje skini dekl i pogledaj, to ti je 5min posla, ovako u nedogled mozemo nagadati u cem je problem...