Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malossi sport 70 specijale A,b,C  (Posjeta: 7013 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #40 : 17 Siječanj, 2009, 03:14:41 »
danas sam stavio auspuh i primjetio sam da mi nekaj zvrnda koda se karike čuju  :icon_scratch: pa nije valjda moguče  da na 7000 prozvrndaju karike drugo nema kaj bit sa takvim zvukom  :toothy3: eto to mi valjda od 3 km bez ulja a imo je 0km,kad sam ga preuzeo cjevčica ulja je podmazivala auspuh ono dodjem do servisa i dimi se ispod motora  :toothy3:
tvorniča greška  :angry7: da sam kojim slučajem odma išo doma bilo bi malo cvik cvik

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #41 : 17 Siječanj, 2009, 12:21:45 »
ipak sam siguran da se ne radi o mokasilu nego NIKASILU!  :icon_biggrin:
pa cilindar se i ne brusi nego se te specijale računaju po potrošnji nikasila u cilindru! imaš tri klipa dok ne dođe vrjeme za kantu od smeća.

Tebi mozda i nije trebao B klip jer nisi presao puno km.

Offline Djera

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #42 : 17 Siječanj, 2009, 16:37:57 »
Ja sam danas montirao klip na malossi sport,dimenzije 47 i nisam mogao stavit i pukla mi karika.Kako se stavlja klip,jel treba poseban alat,i jel se stavlja odozgo ili odozdo?

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #43 : 17 Siječanj, 2009, 16:48:29 »
Ja sam danas montirao klip na malossi sport,dimenzije 47 i nisam mogao stavit i pukla mi karika.Kako se stavlja klip,jel treba poseban alat,i jel se stavlja odozgo ili odozdo?

možeš na dva načina po meni ti je ovaj jednostaviji znači, u jednu ruku uzmeš cilindar koji si prethodno lagano nauljio u drugu ruku klip sa montiranim karikama klip primiš sa palcim i kažiprstom tako dda stisneš karike koje moraju sjest u klip i klip lagano graš dok su ti palac i kažiprst gledaju prema prelivnim kanalima i mora lagano ič ako nejde nešto nije dobro i ponovi postupak,naravno sa doljnje strane cilidra se to radi ,kad je klip u cilindru okreneš strelicu na klipu prema ispuhu  i onda ljepo cilindar skupa sa klipom navučeš na šarafe i ladano proguraš bolcnu kroz klip i klipnjaču.
Nadam se da kužiš kak sam mislio,tak ti je po meni najsigurnije da ne strgaš kariku al nemreš strgat ak ideš lagano

Offline Djera

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #44 : 17 Siječanj, 2009, 18:13:07 »
Ja sam danas montirao klip na malossi sport,dimenzije 47 i nisam mogao stavit i pukla mi karika.Kako se stavlja klip,jel treba poseban alat,i jel se stavlja odozgo ili odozdo?

možeš na dva načina po meni ti je ovaj jednostaviji znači, u jednu ruku uzmeš cilindar koji si prethodno lagano nauljio u drugu ruku klip sa montiranim karikama klip primiš sa palcim i kažiprstom tako dda stisneš karike koje moraju sjest u klip i klip lagano graš dok su ti palac i kažiprst gledaju prema prelivnim kanalima i mora lagano ič ako nejde nešto nije dobro i ponovi postupak,naravno sa doljnje strane cilidra se to radi ,kad je klip u cilindru okreneš strelicu na klipu prema ispuhu  i onda ljepo cilindar skupa sa klipom navučeš na šarafe i ladano proguraš bolcnu kroz klip i klipnjaču.
Nadam se da kužiš kak sam mislio,tak ti je po meni najsigurnije da ne strgaš kariku al nemreš strgat ak ideš lagano

Ok,hvala puno,tako cu uradit kad mi stignu nove karike.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #45 : 18 Siječanj, 2009, 02:38:13 »
ne kužim zašto si stavljo ako neznaš? al ajd uči na svojim greškama, moraš gledat pinove na klipu kad karike stavljaš i onda lagano uđe bez ikakvog lupanja itd problem si napravio jer nebi reko da će ti dat karike za B klip
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #46 : 18 Siječanj, 2009, 06:20:35 »
jer nebi reko da će ti dat karike za B klip

Pa nema karika za A, B, C ili D klip. Sve su iste i potrbno im je izmjeriti zazor kod montaze i eventualno prilagoditi ga

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #47 : 21 Siječanj, 2009, 15:10:35 »
Bio sam jučer u benconiju i naletio taman na gazdu i čovjek kaže sad nema al da se ne brinem bit če najvjerovatnije u 3 mjesecu  :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #48 : 21 Siječanj, 2009, 15:17:27 »
Bio sam jučer u benconiju i naletio taman na gazdu i čovjek kaže sad nema al da se ne brinem bit če najvjerovatnije u 3 mjesecu  :icon_thumright:

pa do tad mozes naruciti sa SA ili SC

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #49 : 22 Siječanj, 2009, 09:59:13 »
Bio sam jučer u benconiju i naletio taman na gazdu i čovjek kaže sad nema al da se ne brinem bit če najvjerovatnije u 3 mjesecu  :icon_thumright:

pa do tad mozes naruciti sa SA ili SC

gledo sam i nemaju u ponudi,kontaktiro sam sebu al ni on nemre nač ima za top i za pillini al malossi ne.
Pa nije daleko taj mjesec to če za čas doč,mislim da ču taj kit kompletirat a ugradnja če ič za sljedeču sezonu jel neču imat vremena zbog posla a nedeljom mi se to neče dat radit tak da je na hladovini do sljedeče sezone.

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Malossi sport 70 specijale A,b,C
« Odgovori #50 : 22 Siječanj, 2009, 10:31:35 »
Da pa uvjek kad idete u bencony najbolje pitat šefa odnosno benceka jel se njemu čak i da radit  :icon_thumright:  :laughing7: . Ovako se bzvz dobiju krive informacije. Piaggio style...  :toothy12:
Potpis