Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SIP - oni nisu normalni  (Posjeta: 11434 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #20 : 13 Siječanj, 2009, 17:08:55 »
točno,sutra idem na poštu i rješavam
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #21 : 13 Siječanj, 2009, 17:11:46 »
točno,sutra idem na poštu i rješavam
a probaj možda se nešto i nađe! a novce mi nemoraš slati jer to mi ne pomaže!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #22 : 13 Siječanj, 2009, 17:20:16 »
kazem vam, propast ce oni brzo ako tako nastave... a Robert:rekao sam sebi za lerdizne i rekao je da ima , 2 kom sam rekao da uzme :icon_thumright:
hvala kolega :icon_thumright:

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #23 : 13 Siječanj, 2009, 17:27:19 »
hmm imam pitanje jedno sto se tice kupovine u sc i sa...npr uzeo bi tpr i par stvari...amo reci 200€ i postarina ce mi iznosit 35€ ili vise mozete malo pojasnit to da se nebi zaj#bo..ako platim njima poštarinu 35€ onda cu morat placat carinu ili ne jer sam negdje procito da ne sme carini djelove iz europe do 1500€ ako se ne varam

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #24 : 13 Siječanj, 2009, 17:34:19 »
platiš recimo 200eura artikle + poštarinu i kad stigne u hrvatsku onda ovdje moraš platiti naš pdv i još neke stvari što skupa sa pdv iznosi oko 30% od cjene sa poštarinom

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #25 : 13 Siječanj, 2009, 17:36:22 »
hehe posto sam trenutno nepismen aj ti meni izracunaj to na 200€ artikala +pdv njihov + nas pdv budi covjek hehe

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #26 : 13 Siječanj, 2009, 17:44:48 »
recimo da je poštarina 35 eura (što ne mora biti točno) + naš pdv i ostala plaćanja od oko 30%

sve skupa oko 300 eura +- 10 eura

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #27 : 13 Siječanj, 2009, 17:46:07 »
prek haca ti je taj iznos + 20 % tog iznosa ne hac?
znaci platis 20 % vise i dode ti doma na kucnu adresu bez posebnog placanja postarine.... :hello: bar je tak  bilo dok sam ja kupoval od haca.... ;D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #28 : 13 Siječanj, 2009, 17:49:00 »
prek haca ti je taj iznos + 20 % tog iznosa ne hac?
znaci platis 20 % vise i dode ti doma na kucnu adresu bez posebnog placanja postarine.... :hello: bar je tak  bilo dok sam ja kupoval od haca.... ;D
pa tako je i sada kad se naručuje preko haca. možda smo se sad malo prepucavli radi jebenog primara ali su preko njega naručene stvari sa scooter attacka ili centra uvjek brzo stigle i bile 100% ok.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #29 : 13 Siječanj, 2009, 18:03:43 »
tako je.....ja imam same pohvale za kupnju prek njega........ :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:


EDIT: da nebi bilo da je spamm :) mislim da stvarno nije u redu od njih da pol godine ceka za jebeni primar.....
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2009, 18:09:32 PROOF »
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #30 : 13 Siječanj, 2009, 18:15:07 »
ti očigledno ne razumiješ šta ti ja cijelo vrijeme govorim,nisam ga htio uzet pod tim uvjetima gdje me poštarina košta ko 3 primara,kad je paket došao na špediciju jednostavno sam odbio platit dodatne špediterske troškove i paket se vratio švabi,sad je primar naručen iz drugog shopa i razmišljam ozbiljno da storniram i tu naruđbu i vratim ti lovu jer me svaki čas javno prozivaš i jebeš me s tim primarom

Citat:
dobio sam prošle godine paket od 7-8 kila i poštarina je bila 37eura

pročitaj ovo podebljano crvenim
hac nisi u pravu....ja u ni jednom postu nisam videl nekakvo prozivanje ili bilo kaj......covjek oce slozit lunu kako spada a vec pol god ceka taj primar(ne velim sad da nemoze bez tog primara slozit kaj nebi krivo shvatil).....covjek pita samo za ono kaj mu je trebalo doc i kaj je platil....NHF :icon_thumright:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #31 : 13 Siječanj, 2009, 18:22:08 »
e proof, ovako:
naručeno je sa sipa i njemu je došao taj ogromni račun za špeditera i ostalo. normalno da je rekao nema šanse da se to plati. paket je vraćen nazad i on je naručio preko nekog drugog švabe sa sipa da bi zaobišao te troškove! jedan dio stvari je stigao i to na pola. naručio sam 2 igle w7 došla samo jedna. naručio lerdiznu 50 došla 48 a od primara ni traga ni glasa. ja hacu nebi išao na živce da mi da izjavu gdje je i u čemu je problem!
jedino što mi je objasnio je ono sa špediterom i tu je 1005% donio točnu odluku i poslao sve nazad

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #32 : 13 Siječanj, 2009, 18:23:45 »
Ovo nije zabuna oko poštarine sa SIP-a...Ja sam hteo poručiti nešto za oko 20 eura...i video poštarinu od oko 90 eur....nisam mogao verovati...

poslao im samo uredno mail da je poštarina preskupa i da storniraju narudžbu...To su i uradili i obavestili me mailom...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #33 : 13 Siječanj, 2009, 21:09:08 »
e kad malo bolje razmislim dođem uvjek samo do jednog zaključka,
ISUSE KRISTE KOJA SAM JA BUDALA
hac, pošalji ti meni mirne duše novce ako hoćeš jer meni je ovoga zajebavanja dosta! ni papu nebi čekao 5-6 mjeseci kamoli jedan pišljivi primar koji i onako neće doći! ovo je bio moj zadnji post u ovoj temi!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #34 : 13 Siječanj, 2009, 21:52:16 »
ti očigledno ne razumiješ šta ti ja cijelo vrijeme govorim,nisam ga htio uzet pod tim uvjetima gdje me poštarina košta ko 3 primara,kad je paket došao na špediciju jednostavno sam odbio platit dodatne špediterske troškove i paket se vratio švabi,sad je primar naručen iz drugog shopa i razmišljam ozbiljno da storniram i tu naruđbu i vratim ti lovu jer me svaki čas javno prozivaš i jebeš me s tim primarom


NHF lave ali... stvarno citan sve na ovom forumu od pi*darija do dobrih stvari... i robert koliko god je puta spomenia primar NIKAD nije bilo u negativnom kontekstu nego "kad ga hac rijesi onda ce" .. itd.. , a ti naravno njega napadas da te javno proziva i da te maltretira...

mislin ako se ti ozbiljno bavis uvozom djelova 5-6 miseci je vec pitanje tvog ugleda i sposobnosti poslovanja... ja osobno bi ti nakon misec dana trazia lovu nazad a kamoli 5-6 ... i nasija bi ti na vrat dok ne vratis..

u 5-6 miseci se neznan sta izgubljeno u neznam kojem djelu svita moze nac ako oces... jer da je za tebe virujen da bi odavno bilo tu...
osim toga umisto da napadas covika bilo bolje da mu posaljes lovu + primar jer da oce moze te uredno natrpat na crnu listu trgovaca sa zaj#bom i srat protiv tebe, a on te JOS UVIK brani da si uvik korektan itd...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #35 : 13 Siječanj, 2009, 23:32:23 »
Da se i ja nadovezem, to je rizik toga posla, ako vec se radi sa time, mora se biti spreman i na takve stvari, ali ako su ljudi vec uplatili, i ako je dosla tolka postarina, jebiga, plati toliko, i daj ljudima, ono sta su platili, jer ti si ipak trgovac, i zarađujes na njima, a i moras racunati, da ides i u minus ponekada, jebiga, nisu ljudi krivi, a ti kao trgovac, trebas se nosit sa tim stvarima, jebiga, tu ces otici u minus, negdje drugdje u plus i tako, ne mozes samo na zaradu gledat, po meni to je malo sebicno, meni se ne isplati, i necu radit, a ljudi cekaju, i korektno platili.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #36 : 14 Siječanj, 2009, 04:24:33 »
Zbog ovakvih stvari ja uvijek dobro provjerim unaprijed šta ima ša nema,da nebi bilo poslije nisam znao,dijelovi se čekaju od tjedan dana do dva tjedna,nebi smjelo duže to je ono ako zapne,vidim robert se tu s tim primarom već mjesecima muči,evo ja ću malo vidjet ako se može nabaviti,i ako može čekat ćeš ga tjedan do dva :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #37 : 14 Siječanj, 2009, 19:19:25 »
jest da ovdje nisam više ništa htio pisati ali sad ovo moram.
hac, molim te izjasni se kako ćemo dalje. ja čekati više 100% neću jer sa 3 različite strane sam dobio ponudu nabave tog primara sa garantiranim dolazkom u roku od 14 dana.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #38 : 14 Siječanj, 2009, 19:25:15 »
meni samo nije jasno zasto nista ne pise a vidia san ga online  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: SIP - oni nisu normalni
« Odgovori #39 : 14 Siječanj, 2009, 20:17:23 »
pa nek se dogovore na pm, šta se imaju ovde dogovarati...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd