Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: benelli djelovi  (Posjeta: 2039 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
benelli djelovi
« : 23 Siječanj, 2009, 19:35:20 »
jel netko zna neku firmu gdje se moze kupiti nova i original celjust s benelli 491 skutera prisiljen sam kupiti novu ako sutra nebudu pasale ove tri celjusti sto hrga nosi da testiram a to ce biti 7 celjusti koje sam probao.i malo mi fali da se objesim lajtungom.ajde ako netko zna nekog ovlastenog i da se moze kupiti celjust nova ili polovna bit cu jako zahvalan  :dontknow: :help:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #1 : 23 Siječanj, 2009, 20:23:38 »
a da se zaletis tamo di se malaguti, benelli prodaju tamo na kruznom kod interspara

nemoj se vjesat, steta lajtunga :P
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #2 : 23 Siječanj, 2009, 20:35:53 »
pa koliko ti fali?mora se moć složit nekakav distancer
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #3 : 24 Siječanj, 2009, 00:36:14 »
da je do distancera vec bi ja njega dao napravit problem je sto fali diska svaka celjust je previse odmaknuta od diska bubanj celjusti mora se smjestiti izmedju one dvije rupe da  bi pokrio cijeli disk a zato je potrebna celjust od benellia ili neka slicna njoj....okrenio sam se kupovini nove celjusti ili onog velikog diska stage 6 neznam koji je promjer ali samo bi snjim mogao stavit kocnicu a da ne kupujem oriđiđi celjust..mracim zbog toga ocu das ve bude na skutu da mogu sigurno sjest bez razmisljanja da se necu zaustavit .ali ocito ne polazi za rukom

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #4 : 24 Siječanj, 2009, 23:03:43 »
budi gangsta pa se furaj ovako  :toothy12: :toothy10: bio sam frajer  :laughing7: :laughing6: :laughing6: :glasses9:





a gle komentare hahhaha http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=post;msg=129872;topic=8350.0;sesc=2295894a335a8b807fd73cbf5512099b  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing7:

vidi me ziv  :glasses9: aaaaaaaaa

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #5 : 24 Siječanj, 2009, 23:44:46 »
Kad smo već kod čeljusti, zanima me da li bi mogao uglaviti mjesto Grimeca čeljusti Brembo čeljust sa roxa, sr-a il koji već dolaze s njom? Nije da Grimeca neradi svoj posao dobra al ono, wannabe fancy brembo kočnice :D
Ovako grimeca izgleda:
 
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2009, 23:52:23 Area51 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #6 : 24 Siječanj, 2009, 23:55:19 »
mislim da moze , cine mi se iste celjusti, a nisam znao da grimeca lijeva i felge  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #7 : 24 Siječanj, 2009, 23:58:23 »
mislim da moze , cine mi se iste celjusti, a nisam znao da grimeca lijeva i felge  ;D

Pa pola skutera ima njihove felge, pogledaj malo bolje sliku od te-te-jca :toothy9: :toothy9:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: benelli djelovi
« Odgovori #8 : 25 Siječanj, 2009, 00:01:54 »
Kad smo već kod čeljusti, zanima me da li bi mogao uglaviti mjesto Grimeca čeljusti Brembo čeljust sa roxa, sr-a il koji već dolaze s njom? Nije da Grimeca neradi svoj posao dobra al ono, wannabe fancy brembo kočnice :D
Ovako grimeca izgleda:
 

Moze se staviti ta celjust, samo sto treba lajtung ici ispod bloka, a kod Brembo celjusti iznad bloka.