Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Metro led maglenke  (Posjeta: 8866 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Metro led maglenke
« Odgovori #20 : 16 Veljača, 2007, 16:04:29 »
ledice pojedinačno koštaju u čipoteci promjera 5 mm 6.5 kn a 3 mm 4.5 kn, a ne 15 , ugl neznam kak vam je uopče moglo past na pamet ugrađivanje led maglenki kao obično svjetlo jer je opče poznato da maglenke bacaju snop svjetla do 35 m i osvjetljavaju u cestu a ne ravno, a kratko svjetlo ti treba bit od 40 do 80 metara snop tak da maglenke su maglenke, nemru one osvjetljavat ko obično svjetlo...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Metro led maglenke
« Odgovori #21 : 16 Veljača, 2007, 16:15:51 »
da u chipoteci toliko kostaju, ali imaju 1000mcd, svijeca je jaca od toga.

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Metro led maglenke
« Odgovori #22 : 16 Veljača, 2007, 19:26:22 »
ja imam napred po 4 sa svake strane plavih ledica 5mm i ok su mi svjetlile, sad mi dvje prestale , pa sam odspojio, ai kupio sam one manje 3mm i od njih sam složio angel eyes al od ledica u krug,  sve skupa 24 ledice, one manje svjetle, al isto struje crpe ko i ove 5mm....

btw ej roby44 jel dolaziš sutra na inu...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Metro led maglenke
« Odgovori #23 : 17 Veljača, 2007, 12:49:21 »
ja imam napred po 4 sa svake strane plavih ledica 5mm i ok su mi svjetlile, sad mi dvje prestale , pa sam odspojio, ai kupio sam one manje 3mm i od njih sam složio angel eyes al od ledica u krug,  sve skupa 24 ledice, one manje svjetle, al isto struje crpe ko i ove 5mm....

btw ej roby44 jel dolaziš sutra na inu...

angel eyes se ne radi tako nego uzmes plasticnu prozirnu cijev od koje napravis kolut po zelji, jedna jaca led svijetli s gornje strane koluta i eto...
dolazim....

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Metro led maglenke
« Odgovori #24 : 18 Veljača, 2007, 11:35:57 »
ma znam ja kak se radi angel eyes , neg sam ja baš htio od pojedinačnih ledica, jer mi se nije dalo s tim sranjem zezat, tak , to bi radije dao nekom ko zna da mi napravio a ovak sam si napravio od pojedinačnih lediza i meni izgleda baš super...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868