Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NISMO  (Posjeta: 10913 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: NISMO
« Odgovori #20 : 12 Veljača, 2009, 16:46:47 »
fatality... malo si zaguca sad...

auta su im losija zato i manje kostaju... aleksandar je u pravu 1000%

kako znam... pa eto iman familije u americi..


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: NISMO
« Odgovori #21 : 12 Veljača, 2009, 16:50:25 »
si siguran, ja ti kažem da ni tak kak veliš osim ovog za žmigavce i retrovizore,zato kej mi je od bake muž donedavno radio u mercedesu u Stuttgartu u tvornici i auto je isti tu i tamo,a glupe razlike što njima na satu piše mph neću komentirat...
 
Mercedes je mercedes,kakve su to gluposti sa staklima,jedina razlika je kaj tamo postoji američki pogon i neko drugi im proizvodi stakla i kočnice ili im neko drugi isporučuje te dijelove...a kak ti znaš da je u tome razlika si vozio možda američku i europsku verziju ml-a i to novog iz tvornice ? tj. ajmo ovak znam da nisi

A homologacija za 100 stvari se događa kada uvoziš auto koji uopće nije namjenjen za ovo tržište,npr rx-7,skyline 32-33-34,stariji američki auti(a i noviji) na koima ima sto preinaka da ga možeš regat jer nezadovoljavaju norme ekološke,sigurnosne,a i prometne...ovo je ML 2009g stari moj,a ne neko staro auto koje ne zadovoljava euro 1 norme,nema pojaseve i disk kočnice... :hello:



gle sve ti pise u autoklubu nemoj bezveze puhat balone i bit bahat nepotrebno   jedno je kao stvari stoje a drugo kako bi ti htio da stoje

upravo za takve koji misle da su auti u cijelom svijetu isti,autoklub je napisao na par stranica članak o uvozima luksuznih auta   a navedeni primjeri su krstarice tipa CL,GL,bmw 7,lexus,neke toyote, passat (koji nakon sto sve sredis te ispadne oko 8000€ skuplje nego da si ga kupio u HR)

procitaj to prvo i pogledaj sta su ljudi koji imaju nesto znanja napisali gdje su razlike (ono sto sam ti nabrojao)

uostalom kazes mercedes je mercedes.   sta mislis zasto postoji onda mercedes za A trziste(njemacka austrija itd)  B trziste ( hrvatska Bih i sl.)  i C (albanija makedonija i sl.)

da ti pojasnim- razlika u kvaliteti. svaki dio se u tvornici nakon sto se proizvede mjeri koliko odostupa od dopustenih odstupanja tvornice i prema tome se sortira za koje trziste ide.

stari se jednim djelom dugo bavi o ovome cemu pricamo tak da zovi AKS pa provjeri to sto sam ti reko ako i dalje nevjerujes


tako da autoklub u ruke i procitat sta pise o razlikama dijelova za EU-USA
« Zadnja izmjena: 12 Veljača, 2009, 18:31:40 Aleksandar »

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: NISMO
« Odgovori #22 : 12 Veljača, 2009, 23:19:29 »

Nepišite više ništa jer je ovo offtopic,ja živim american dream,želim kupit dobar auto a da nemoram dić kredit na 20 godina,vozit se s gorivom za 4 kn i jebat kurve po broadwayu ali vi čitajte i dalje autoklub i popit ćete sve znanje svijeta  :icon_thumright:





~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: NISMO
« Odgovori #23 : 12 Veljača, 2009, 23:31:21 »
ma citam ja svaki broj auto kluba od 5. godine...jedino sto mi se svidjelo u zadnje vrijeme je sto je neki lik preko sebe poceo prodavati Mustange sa svom homologacijom tako da j spreman za regu. ima V8 i kosta 55 k eura... jedino bi ga kupio zbog toga sto je muscle car  i zbog jebenog V8 zvuka... iako nisu muscle carsi ono sto su nekada bili :angry7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: NISMO
« Odgovori #24 : 13 Veljača, 2009, 17:06:05 »
ljudi moji ne budite ludi...ako ja kupim Ml-a i sletim niz liticu s njim ili imam frontalni sudar sa 150 nece me ni 10-slojno staklo ni 100 zracnih jastuka spasit...ko da je to vazno...

izmedju ostalog...R1 nova za 2007...kod nas brijem nes manje od 110000, kod njih 60000kn...pa sad ti pricaj sta god oces...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: NISMO
« Odgovori #25 : 13 Veljača, 2009, 19:56:22 »
nemoras sletit niz liticu ali jace kocnice ce te zaustavit prije pa mozda izbjegnes litici lol
zakaj onda stavljate jače i veče kočnice na skutere ak vam je svejedno ?

lol

i ovo "tu kosta tolko a tamo tolko"

daj shvati da treba platit i prijevoz i homologaciju i ovo i ono
i kolko te onda ispadne?
samo kontenjer za motor je 1400$
« Zadnja izmjena: 13 Veljača, 2009, 20:03:28 Aleksandar »

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: NISMO
« Odgovori #26 : 13 Veljača, 2009, 20:17:38 »
si siguran, ja ti kažem da ni tak kak veliš osim ovog za žmigavce i retrovizore,zato kej mi je od bake muž donedavno radio u mercedesu u Stuttgartu u tvornici i auto je isti tu i tamo,a glupe razlike što njima na satu piše mph neću komentirat...
 
Mercedes je mercedes,kakve su to gluposti sa staklima,jedina razlika je kaj tamo postoji američki pogon i neko drugi im proizvodi stakla i kočnice ili im neko drugi isporučuje te dijelove...a kak ti znaš da je u tome razlika si vozio možda američku i europsku verziju ml-a i to novog iz tvornice ? tj. ajmo ovak znam da nisi

A homologacija za 100 stvari se događa kada uvoziš auto koji uopće nije namjenjen za ovo tržište,npr rx-7,skyline 32-33-34,stariji američki auti(a i noviji) na koima ima sto preinaka da ga možeš regat jer nezadovoljavaju norme ekološke,sigurnosne,a i prometne...ovo je ML 2009g stari moj,a ne neko staro auto koje ne zadovoljava euro 1 norme,nema pojaseve i disk kočnice... :hello:



onda ti je to djed ili...........a ostalo si malo zabrijo a @alexandar ti dobro veli i 100% je u pravu
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: NISMO
« Odgovori #27 : 13 Veljača, 2009, 22:14:04 »
nemoras sletit niz liticu ali jace kocnice ce te zaustavit prije pa mozda izbjegnes litici lol
zakaj onda stavljate jače i veče kočnice na skutere ak vam je svejedno ?

lol

i ovo "tu kosta tolko a tamo tolko"

daj shvati da treba platit i prijevoz i homologaciju i ovo i ono
i kolko te onda ispadne?
samo kontenjer za motor je 1400$

ne kuzis sto sam mislio rec...ja ne mislim na uvoz i homologaciju...kad bi uvozio uveo bi oldtimere jer ih obozavam a s obzirom da ih ne moras homologirat jos bolje ako se ima para...

ja sam samo naveo cijenu koja je tamo jeftinija i to za skoro duplo za razliku od nas...nisam ni rekao da ima svrhe uvoza auta tu kod nas...zato cu ja lijepo nastojat preselit se iz ove pametne drzave i lijepo necu nis morat uvozit =)

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: NISMO
« Odgovori #28 : 13 Veljača, 2009, 22:41:43 »
Aj baš me zanima sad kakve su kočnice od M3 tu i u U.S  recimo,sad sam uzeo M3 za primjer
zapravo želim dokaze i neželim neki scan autkluba i autoneštonešto nego tehnički dokaz i neku sliku po mogučnosti :)


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: NISMO
« Odgovori #29 : 14 Veljača, 2009, 00:05:50 »
ak zelis dokaze lijepo kupis kartu i odes provjerit osobno  :dontknow:
mene M3 zasad cijenom ne interesira previse tak da  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2009, 00:15:58 Aleksandar »

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: NISMO
« Odgovori #30 : 14 Veljača, 2009, 00:06:45 »
ne kuzis sto sam mislio rec...ja ne mislim na uvoz i homologaciju...kad bi uvozio uveo bi oldtimere jer ih obozavam a s obzirom da ih ne moras homologirat jos bolje ako se ima para...

ja sam samo naveo cijenu koja je tamo jeftinija i to za skoro duplo za razliku od nas...nisam ni rekao da ima svrhe uvoza auta tu kod nas...zato cu ja lijepo nastojat preselit se iz ove pametne drzave i lijepo necu nis morat uvozit =)

nije to sve
uskoro ce porez i za zrak u HR
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2009, 00:09:08 Aleksandar »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: NISMO
« Odgovori #31 : 14 Veljača, 2009, 02:39:22 »
Problem je u tome šta imaju volan na desnoj strani to ne možeš registrirati kod nas,jedino da nađeš nekog prerađenog sa volanom na lijevoj strani,ali to košta i opet je pitanje da li može se to tu regat :icon_scratch:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: NISMO
« Odgovori #32 : 14 Veljača, 2009, 02:51:53 »
Problem je u tome šta imaju volan na desnoj strani to ne možeš registrirati kod nas,jedino da nađeš nekog prerađenog sa volanom na lijevoj strani,ali to košta i opet je pitanje da li može se to tu regat :icon_scratch:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: NISMO
« Odgovori #33 : 14 Veljača, 2009, 02:56:38 »
mislim da u homologacijskim pravilnicima ne pise da volan mora biti na lijevoj strani. MISLIM

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: NISMO
« Odgovori #34 : 14 Veljača, 2009, 10:48:47 »
Problem je u tome šta imaju volan na desnoj strani to ne možeš registrirati kod nas,jedino da nađeš nekog prerađenog sa volanom na lijevoj strani,ali to košta i opet je pitanje da li može se to tu regat :icon_scratch:

a ima u splitu neki jeep od rovera s volanom na desnoj strani i regan je...

vjerojatno se moze.. al mogu se kladit da su uveli nekakva dodatna placanja za to  :icon_scratch:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: NISMO
« Odgovori #35 : 14 Veljača, 2009, 12:58:49 »
ak zelis dokaze lijepo kupis kartu i odes provjerit osobno  :dontknow:
mene M3 zasad cijenom ne interesira previse tak da  :dontknow:

To je bio primjer,autoklubu niti bilo kojem časopisu neću vjerovat previše dok se sam ne uvjerim u nešto,oni su novinari ipak.
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: NISMO
« Odgovori #36 : 14 Veljača, 2009, 13:50:15 »
sve 5

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: NISMO
« Odgovori #37 : 14 Veljača, 2009, 15:22:49 »
Pozz zanima me moze li se kupit Nissan Skayline R34 u hr?

Prvi Nissan R35 GTR u HR kod Herbsta u Slavonskom Brodu.
Po nekim pričama vjerojatno je već prodan.

moguće ga je kupiti. lova i imaš šta poželiš.  ;D

mnogi su ovo već vidjeli, a za one koji nisu UŽIVAJTE.  :headbang:

http://

http://

http://

http://

http://

http://

http://

http://
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2009, 15:31:54 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
samo gas...


Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: NISMO
« Odgovori #39 : 14 Veljača, 2009, 16:56:49 »
e takav bjeli je kod nas
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.