Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti tuning by toms -> BB  (Posjeta: 52078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #80 : 15 Veljača, 2010, 14:06:37 »
Samo tako dalje!  :icon_thumright:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #81 : 15 Veljača, 2010, 14:20:06 »
tomo jel neče biti malo pre dugačak prijenos 21,5% za tvoj setup???ja sam razmišljo za moj max bi stavio 10do15% dulji...
uzo si dosta toga od rms,mogo si zvati bimoto sigurno bi ti i dao neki popust(jer vidim da sve to ima) :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #82 : 15 Veljača, 2010, 19:54:51 »
hvala na komentarima uzeo sam 2 stvari od rms semering i kurblu a vec sam uzimo od bimota reko mi je 30% dat tako da al olvako sve od jednom narucim i miran sam prijenos ce mi biti mislim taman kit mi je preraden da mu bude powerband 10500 kao mhr replica nesto tako a jurca mi je reko da ga je radio po polini corsi ,tako da bi trebo izgurat al sad osjecam da bas ima snage dosta pa cemo viditi i nadam se da ce ovaj remen zadovoljit svoja ocekivanja i ovaj usis bar da da odaziv moram napravit mobitel da slikam kad to bude rastavljo

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #83 : 15 Veljača, 2010, 20:39:55 »
osposobljen glupi mobitel evo malo kad sam rastavljo getribu i nakraju je sve rastavljeno i ocisceno gledo sam onaj semering on je ok jos je cist ko nov,malo sam pakne posmirglao











Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #84 : 17 Veljača, 2010, 12:38:59 »
stigli su kod mene ja sam prezadovoljan dijelovim opcenito i kvalitetom izrade nisma sliko zubcanike jer su an upresavanju




preradio sam stage usis da bude ko mhr vl 14,zasta sluze oni usmjerivaci smjese kako se vec nazivaju imaju oznaku 24 mm i 26 mm
malossi vl 14


stage 6 nbr








Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #85 : 17 Veljača, 2010, 13:40:00 »
bitno da si zadovolja tomo definitivno se isplati cijeli ovaj set od s6 :icon_thumright:
nisam siguran mislim da usis bez graničnika bi trebo iči na prirubnicu pod 45??
a ovi usmijerivači su mislim za ako je unutarnji fi kar.24 onda se stavi usmijerivač 24mm,ja sam stavio bez usmijerivača ali ako se dobro siječam donji dio prirubnice fi bi trebo biti 26mm ali bilo bi dobro tomo da izmijeriš da vidim jer ako je 26 onda budem metnuo usmijerivač od 26mm.
lovac u mutnom team

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #86 : 17 Veljača, 2010, 14:49:55 »
sad kad sam stavio bez granicnika izgleda identicno mhr vl 14 usisu,ovo za usmjerivace mjerio sam ja prirubnicu dole na kraju tocno je 26mm znaci da stavim onaj usmjerivac od 26? ma probat cu ga bez granicnika nemam sta izgubit al odman se na oko vidi da se lamelice vise mogu otvorit nego sa granicnicima?
Zanima e jedno kako da odvrnem sarafe na disku rukom nemogu nema sanse al me strah kompresorom jel to moze tako?

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #87 : 18 Veljača, 2010, 00:05:28 »
sad kad sam stavio bez granicnika izgleda identicno mhr vl 14 usisu,ovo za usmjerivace mjerio sam ja prirubnicu dole na kraju tocno je 26mm znaci da stavim onaj usmjerivac od 26? ma probat cu ga bez granicnika nemam sta izgubit al odman se na oko vidi da se lamelice vise mogu otvorit nego sa granicnicima?
Zanima e jedno kako da odvrnem sarafe na disku rukom nemogu nema sanse al me strah kompresorom jel to moze tako?
da vidio sam da ima mogučnost da se maknu graničnici i napravi ko malossi,sad treba probat pa viditi oče li možda pucat lamalice??ma da mi se čine čak i bolje od carbonskih...
neznam jesi primijetio da ima još jedna mogučnos,da se stavi na usis one ko otvorene lamelice pa se onda na njih stave one pune(manje)e sad zašto tako i cemu služi neznam???

bili smo mi skidali jednom disk sa nexusa da nikako da skinemo dva šarafa pa smo na kraju burgiju u ruke i vozi...
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2010, 00:10:04 pajo »
lovac u mutnom team

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #88 : 18 Veljača, 2010, 00:20:47 »
vidio sam te lamelice od dva dijela al nekontam zasta su? a probat cu bez granicnika ako pukne puke a odvijo sam sarafe na disku nakon sto sam skoro sve proglodo ondan sam ih zvijezdu nabacio i odvrno sugavi inbus sarafi,e desilo mi se drugo sranej sve ja namontiro usis i prirubnicu,semerinig(nadam se da sam ga dovoljno ubacio sutra slike) i kad ono od glave na cilindru onaj dugi saraf jedan nema sanse da se stegne koji je ono k**ra* ja gledam i skino ja cilindar kad u bloku unutra se pojeli navoji jel zna neko kako to sanirat?

Offline XSH_tuned_MHR

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aEROx
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #89 : 18 Veljača, 2010, 01:51:03 »
ovaj usmjerivači smjese plasticni ti idu do 24 karb. ako imas veci karb od 24 ke skineš ako ne staviš usmjerivač da smjesa ima idealan flow
ako ne vrti 13 ipo nevalja

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #90 : 20 Veljača, 2010, 00:37:57 »
nastavak radova
mozeli mi netko reci jel semering dovoljno nabijen?






jel dobro ovo ulje?





Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #91 : 20 Veljača, 2010, 11:18:05 »
Extra, svaka cast na trudu :)
Koja ti je vrjednost ulja?

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #92 : 20 Veljača, 2010, 13:50:21 »
80w90 jel valja sta?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #93 : 20 Veljača, 2010, 14:02:32 »
80w90 jel valja sta?

valja, trpaj slobodno  :icon_thumright:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #94 : 20 Veljača, 2010, 16:46:23 »
ja sam opcenito pre zadovoljan sa fuchovim proizvodima pogotovo uljem koje koristim za mjesavinu(jer sam uljnu digo) i duplo manje ima garezi na klipu skoro pa nikako valjda bolje izgara evo slike koja 2 ulja koristim od fucha ovo za getribu i scoot sport 2 low smoke

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #95 : 20 Veljača, 2010, 21:24:00 »
uspio sam sve sklopit umjesto plastika jos treba gorivo donjeet i probat ga uplalit zar hoce? 8)



Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #96 : 20 Veljača, 2010, 21:26:56 »
ja sam opcenito pre zadovoljan sa fuchovim proizvodima pogotovo uljem koje koristim za mjesavinu(jer sam uljnu digo) i duplo manje ima garezi na klipu skoro pa nikako valjda bolje izgara evo slike koja 2 ulja koristim od fucha ovo za getribu i scoot sport 2 low smoke

kolega jel dobro to ulje za alu kit?? taj silkolene??


skut je prefora i mora da ide bolje od zip sp... :icon_thumright:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #97 : 20 Veljača, 2010, 21:33:54 »
stari stvarno ti neznam jel dobro za alu kit ja bi pito nekoga iskusnijeg al ja sam tpr vozio na njemu sad nije bilo nikakvih problema a to za kompliment oko skutera hvala bas je lagan oko 60kg

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #98 : 20 Veljača, 2010, 21:37:14 »
stari stvarno ti neznam jel dobro za alu kit ja bi pito nekoga iskusnijeg al ja sam tpr vozio na njemu sad nije bilo nikakvih problema a to za kompliment oko skutera hvala bas je lagan oko 60kg
...60kg??...strava je f10 :icon_thumright:...steta da je bar gore tpr ili evo1, isuse kaj bi to letilo majko mila...!!!!!

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #99 : 20 Veljača, 2010, 21:40:25 »
tocno 63 kg ima sa plastikam ja ga vago na onoj mesarskoj vagi za telad, ima po stranim forumima sa evo 1, i ostalim hig end kitovima al su Lc nisu zracnjaci al to mi je prevelika investicija ja sam zadovoljan ovim preradenim kitom(po polini corsi) ide fenomenalno jos ga sad trebam probat sa duzom getribom kako ide nadam se da ce upalit a prije sam imo obicaj po 30 puta zakurblat nece da upli jel zna netko zasto?