Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti tuning by toms -> BB  (Posjeta: 52085 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #120 : 21 Veljača, 2010, 02:07:45 »
nisam ga ja sada pokusao palit jos jer nisam donio gorivo govrim za prije kako sam ga palio a kompresija mi je uvijek ista!

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #121 : 22 Veljača, 2010, 00:01:12 »
danas je upaljen radi ok,malo me zesce jebala prirubnica za stegnut al to sam jedva na sve muke rijesio e sad nesto me zanima kad pukne iz spuha kad se da full gas pa se pusti i naglo se da pun gas ondan mi to pukne sta tu treba jos goriva ili zraka? to mi se dogada na air boxu

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #122 : 22 Veljača, 2010, 01:22:18 »
ne kuzim.. zna pucati kada jee losa iskra.. tj struja nije ok, kada ima vode u gorivu, a zna se dogadjati i kada je siromasna onako kao da kihne na spuh... ali nisam te bas skuzio sto na airboxu se dogadja?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #123 : 22 Veljača, 2010, 12:17:26 »
ovo za na airboxu to znaci da mi se dogada s air boxom ne s gljivom

namotaji su 100% uredu,svijecica je stara,mozda je smjesa slaba e uparvo to da kihne

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #124 : 22 Veljača, 2010, 18:42:38 »
stavi novu svijecicu....malo spusti zazor i gasss

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #125 : 22 Veljača, 2010, 20:02:38 »
jucer sam napravio 2 kruga kroz ulicu i iso ga testiran na jednu veliku ravnicu pored je bio vxr i na oko prave 115 jednostavno se ugasio samo se ugasio ja zakurblo i odman upalio al skuzio sam da se ona ngk lulica polako skidala i da za one koje misle da kad produlje getribu da ce se cut zujanje meni niti malo moram vam to snimit jer je moj serijski secundar i onaj mali zubcanik u sredini isto imaju ravne zupce kao i ovi produzeni mozda je to iznimka ili je to jednostavno polini :icon_biggrin:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #126 : 22 Veljača, 2010, 20:22:16 »
jucer sam napravio 2 kruga kroz ulicu i iso ga testiran na jednu veliku ravnicu pored je bio vxr i na oko prave 115 jednostavno se ugasio samo se ugasio ja zakurblo i odman upalio al skuzio sam da se ona ngk lulica polako skidala i da za one koje misle da kad produlje getribu da ce se cut zujanje meni niti malo moram vam to snimit jer je moj serijski secundar i onaj mali zubcanik u sredini isto imaju ravne zupce kao i ovi produzeni mozda je to iznimka ili je to jednostavno polini :icon_biggrin:
kvaliteto slozena geta i bok :icon_thumright:...hm ,pogledaj da nije vakum jer se i meni skut bio gasio na vecim brzinama jer nije uspejvao vakum benzina dovoljno navuc kod vecih brzina, i podesi zazor na oko 3mm, tak negdje i jos ce bolja biti iskra :icon_thumright:...meni tako super bosna f100drzi vec godinu dana svega i svacega :icon_thumright:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #127 : 22 Veljača, 2010, 21:52:53 »
evo saed konacno pali na zub a to zahvaljujem drndi jer karb nije bio cist al ne one 3 dizne nego ona need jet (tako nesto oznaka je 262 au puna nekog taloga) a sto se gasio pri vecim brzinama mislim da je ostajo bez goriva ili tog vakuma a za to cemo jos vidt, a ovo za getribu prvi put u zivotu slazem je na novu mislim stavljam drugu da je tako kvalitetno odradim  :toothy9: jos trebam neku novu svjecicu stavit mislim da ce to bit ngk r br 7 hs jer mi je taman za zime,i da stavio sam polini gljivu i 98 diznu puno zivcani je na startu i na odazivu gasa nije normalno

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #128 : 22 Veljača, 2010, 22:00:56 »
a nebi ngk 9 mozda ?? tako bar ja mislim da malossi preporucuje...

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #129 : 22 Veljača, 2010, 22:01:55 »
nju ljeti stavljam jer je hladnija od ove 7

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #130 : 22 Veljača, 2010, 22:14:45 »
a nebi ngk 9 mozda ?? tako bar ja mislim da malossi preporucuje...
Potpis....8 zimi-9 leti....7-ica je za serijale a tvoj skut je daleko od toga  :icon_thumright:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #131 : 22 Veljača, 2010, 22:23:58 »
tomo kako ti se sad čini sa usisom i prirubnicom??
lovac u mutnom team

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #132 : 22 Veljača, 2010, 22:48:47 »
ma namucio sam se ja sa tim vise pa ti kazem hehe. glavno da si rijesio.. i meni needlejet je stalno bio pun smeca jer je gorivo teki shit ovdje.. uglvnom za to gasenje na ful gasu, meni se dogadjalo ima par dana kada sam sastavio piaspeedija i ja mislio do struju je.. ali nije bilo.. uglavnom provjeri jel ti karb stoji nakosos, ne ono kao pod 45 nego nagnut lijevo ili desno.. jer onda plovak prije zatvori ulaz u casicu i kada je ful gas on potegne vise i povuce zrak ili tako nekako.. uglavnom treba biti izravnat, u tome je bio moj problem.. a za svjecku ili 8 zimi/9 ljeti ili 10 ljeti jer je jak setup...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #133 : 22 Veljača, 2010, 22:52:22 »
e a pod kaj spada super bosna f100 po ngk-ovoj ljestvici brojeva?? ono je f100 ko i ngk 10?? jbt meni je drzala na svemu mogucem, serijali, malossi sport-arrrow extrem, pa sa dpr c21-i tuned malossi i tako punih god dana a kostala oko 12kn... :icon_thumright:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #134 : 22 Veljača, 2010, 23:58:44 »
@ pajo -prirubnia je kao i serijska mislim iste sirne jedino sto je metalna i ima prikljucak za vakum i ulje,al usis je perverzija i ja ga gonim bez granicnika al sa usmjerivacem 26 odaziv extra pogotovo sa gljivom

@drnda-naj#bo sam se ja uf nas kako, jeste stojo mi je malo ukoso al vise nije :toothy10:

@doritos ja mislim da je ta tvoja ekvivalent ngk 10

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #135 : 23 Veljača, 2010, 00:03:45 »
 :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #136 : 23 Veljača, 2010, 00:07:10 »
eh.. da znas kako sam ja bio lud.. sve napravim i idem mali race baciti.. ono dam ful gas i na nekih 70 kmh se samo ugusi i izgasi.. ja poludio.. bjezao kad sa vidio murju i dam ful gas i on crkne  :toothy12:... katastrofa  :icon_biggrin:
uglavnom jednom kada ja sklopim svoj shit cu morati se naci da usporedimo nasa cudesa da vidimo kako to ide... :toothy10:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #137 : 23 Veljača, 2010, 00:09:59 »
bilo bi i vrijeme vise meni je 15 minuta do Opuzena a svaki dan prolazim idem u MTK u skolu, ja sam veceras stavio gljivu i nabacio karb jedva nekako i motor ide extra dize na zadnji sa duljom getribom i najmeksim federima u najopustenijem polozaju

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #138 : 23 Veljača, 2010, 00:16:27 »
f10 ja mislim da ide ko mutav tako mali a mocna maksa :icon_thumright:

  drnda vs toms = 0:1 :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Malaguti tuning by toms!
« Odgovori #139 : 23 Veljača, 2010, 00:18:43 »
hehe.. nezz nisam se jos sa nikim stao izvan opuzena jer nemam tablu i nije jos to to.. treba to postelati , a mozda uleti yasuni r za koji dan pa onda necu ni dirati.. uglavnom, evo ovdje ima ensiferum replica spuh i multivar i jbt uz vxa moze stati, te dosta skuteva sa base kitom bi mogao pratiti bez problema (mozda je tajna sto se vrti na 11 tisuca i ne prevrtava.. tj ide kao lud) ali ja sam stao uz njega.. na startu moj trza ide na zadnji uz najmanji poticaj. jer ima snage odozdola ogromno (kit se upravo razradio), i nisam jos stavio multivar , ni nabavio nove ravne polutke, ali mogu reci da kada krenemo od nule naperem ga samo tako, ali kada krenemo od 30 kmh tj. kada uhvati lijepo.. pomalo ga ostavljam i tek od nekih 60 ili 70 ga vec perem posteno.. ja sam razmisljao neki due nabaviti, ali mi muka i vodenu i sve traziti jer je u mene ac...
doritos u pravu si potpuno, ali da ti kazem da je i moj laksi dosta jer je piaggio tezi od puga barem 15-20 kg, a sam znas kako serijale idu.. a mislim da su tezine makina tu negdje mozda je cak pugova teza mrvicu..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta