Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje - runner  (Posjeta: 617 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
pitanje - runner
« : 07 Siječanj, 2009, 20:44:57 »
uzeo sam polovni blok i kada je motor slozen vodena pumpa je pustala... i sad ona je promjenjena a voda i dalje curi ... znaci blok je udaren nije nigdje puko ni nista ali ocito se napravio luft tamo i sada pusta vodu.. ideja je izradit piksnu koja ce to zatvoriti pa ce vjerojatno prestat curit... sta vi kazete dal bi to islo i jel imate kakav drugi prijedlog?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pitanje - runner
« Odgovori #1 : 07 Siječanj, 2009, 20:53:46 »
Gdje tocno pusta?
Na semering?
Ako da, onda je problem u krivoj montazi semeringa. Njega treba staviti sa alatom koji ga nece deformirati, a i potrebno ga je namazati sa masti kod stavljanja osovine kako ga ona nebi spalila.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: pitanje - runner
« Odgovori #2 : 07 Siječanj, 2009, 21:20:54 »
ovak je bilo: kad smo krenuli radit motor sve je bilo ok jedino se pumpa klimala da tako kazem imala je dosta lufta... e sad da ponovno ne rastavlja blok i da moram mjenjat lezaje itd on je to nekako preko rupica i na neku foru uspio zamjenit ... i to vise ne pusta onako drasticno nego manje al opet glupo mi je da curi... pusta tamo iz dekla kod semeringa... sad da ja opet tu nemam velik trosak i to volio bih to rijesit necim efikasnim i jeftinim pa mi na pamet pala piksna

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: pitanje - runner
« Odgovori #3 : 07 Siječanj, 2009, 21:35:19 »
Gdje tocno pusta?
Na semering?
Ako da, onda je problem u krivoj montazi semeringa. Njega treba staviti sa alatom koji ga nece deformirati, a i potrebno ga je namazati sa masti kod stavljanja osovine kako ga ona nebi spalila.

dobro je namontiran i nov, od kad je motor upalio pocelo je curit! nije tu problem vec kod tog lufta sad dal je piksna najbolje rjesenje i dal je uopce rjesenje!?

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: pitanje - runner
« Odgovori #4 : 08 Siječanj, 2009, 15:16:37 »
nitko nea ideje?