Tehnički kutak > Tuning skutera

vespa u *urcu

(1/6) > >>

filiplatinovicz:
Nakon servisa, prije božića, vespa je i dalje zahebavala pri startu... u kvacilu zastruze pa se ugasi... i tako to... srećom imam dva skutera pa nije bed.
u petak ju je Ante probao i potvrdio da je nesto u *urcu s kvacilom, koje je prema navodima servisera sređivano mijenjano... danas sam bio u mondu. baš me zanima što će učinit majstor Mario do kraja tjedna? Malo sam razočaran s vespom... ako dalje bude problema kupit ću neki noviji skut većeg obujma i kraj sa sranjima...

r.e.!:
Ako ti u servisu ne znaju otkloniti kvar, promijeni servis ili otiđi Langu. I pitaj prijašnjeg vlasnika zna li o čemu se radi...
Ili promijeni getribu, nije skupa...odnosno kvačilo...

mrcina:
mene krmko a tebe vespa, moj novi stvoja stara šklopoca koja razlika, nikakva sve je to isti fuk

r.e.!:

--- Citat: mrcina - 24 Siječanj, 2007, 08:37:53 ---mene krmko a tebe vespa, moj novi stvoja stara šklopoca koja razlika, nikakva sve je to isti fuk

--- Kraj citata ---

Da, zaista je čudno kada se pokvari nešto starije od 20 godina :happy8:

@nte:

--- Citat: filiplatinovicz - 24 Siječanj, 2007, 01:26:29 ---Nakon servisa, prije božića, vespa je i dalje zahebavala pri startu... u kvacilu zastruze pa se ugasi... i tako to... srećom imam dva skutera pa nije bed.
u petak ju je Ante probao i potvrdio da je nesto u *urcu s kvacilom, koje je prema navodima servisera sređivano mijenjano... danas sam bio u mondu. baš me zanima što će učinit majstor Mario do kraja tjedna? Malo sam razočaran s vespom... ako dalje bude problema kupit ću neki noviji skut većeg obujma i kraj sa sranjima...

--- Kraj citata ---

izvana vespa izgleda dost dobro i jako lijepo ide, ali kuplung je definitivno u šturcu...zato mi je odma u startu cijena od 3000 kn bez registracije bila čudna  :dontknow:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju