Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što je sve potrebno ??  (Posjeta: 6932 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Što je sve potrebno ??
« Odgovori #20 : 26 Siječanj, 2009, 21:21:17 »
Malo ste zabrijali svi...

Nakon zavrsavanja srednje...moras raditi posao u svojoj struci 2g da bi mogo onda ic polagat majstori ispit...bez toga nema otvaranje obrta..kad polozis majstoriski ispit  onda mos otvoriti obrt..pocetni kapital je sasvim nebitan..za otvaranje firme mos imat 10 000kn ili 500 000kn...govorim o otvaranju obrta u papirima...druga stvar je kolko kosta oprema za raidonu  itd...imas neka davanja drzavi i tak tak da ti treba nekih 20 000kn dok sve poplacas ostane ti neki pocetni kapital od 10 000kn...zaboravio sma o kojim ciframa se radi...moras biljeznike placati i tak..pa se skupi tog..drzavi ide nes i tak...

Moj pocetni kapital je bio 25 000kn...

Onda postoje jos varijante da otvoris neki opci moto servis i varijanta opci moto servis sa specijalizacijom na neke marke tipa piaggio i tak...onda njima moras placati licence za servisera i odna te oni posalju na specijalizaciju i tak dalje...dobis diplomu u  ruke  i  to ti je to...

To ti je to ugrubo..

S tim dam islim da nemozes raditi kao serviser za mehaniku jel nemas tu struku zavrseno..trebao bi ic na prekvalifikaciju ili dokvalifikaciju u srednju...ti mos majstorski ispit napraviti i onda mos bit serviser za elektroniku i elektriku...
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2009, 21:22:49 Benjamin »
Under construction...