Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha R6  (Posjeta: 46254 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: yamaha R6
« Odgovori #80 : 05 Siječanj, 2009, 17:08:46 »


aj mi reci kolko si put bio na stazi u zivotu da tolko forsiras i usporedjujes te motore samo na stazi a meni pricas da nisam probao 600 i 1000 pa neznam razliku.  :thefinger:
a ti?

jer ne pari mi se da jesi.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: yamaha R6
« Odgovori #81 : 05 Siječanj, 2009, 17:10:57 »
ja ne vjerujem...

2TDottore...stoji da 6-ica trazi okretaje, stoji mozda da je i logicno po tome stalno u okretajima vozena pa je samim time hiljadarka dugotrajnija, kazem mozda jer se i o tome da razglabat puno...

ali nikako ne stoji da je 6-ica ko bicikl...to nije spor motor...sporiji je od 1000, ali nije spor...i prije svega treba znat to vozit, a onda pricat uokolo...uostalom, ima masa ljudi koja zeli takav motor, i isplativije im je uzet 6-icu jer je jeftinija npr rega...mislis da se oni nece izgustirat na brzinama vecim od 230 na sat recimo...bez problema se moze poginut na takvom motoru zato je to daleko od bicikla...

mislim da se puno vise paznje posvecuje motorima od 600ccm nego od 1000ccm...tu ne govorim za MV Agustu, Ducati ili Apriliu...nego za Kawasaki, Suzuki i Yamahu...

kawasaki ima ove godine dva nova novcata modela...ZX-10R i ZX-6R...ZX-10R je, bar kazu, jako slab na niskim okretajima, napominjem za potrebe staze, ne za cestu (tu ti odmah pada ono da hiljadarke vuku odmah, ok to je samo jedan primjer, ostali su mozda bolje rasporedjeni po okretajima od novog ZX-10 R-a)...dok je ZX-6R po nekim misljenjima uz R6 najbolji motor ove godine u klasi 600, za razliku od starog modela...zasto sam rekao da se vise paznje posvecuje...pa evo npr novi ZX-6R je dobio potpuno novi tip USD vilice, dok ce na ZX-10R to tek stavit...

sto se tice Yamahe, sjetite se kad je predstavljena R6 (u sadsnjem obliku) i razlike u izgledu izmedju nje i R1...puno vise se pazilo na potrebe staze...a R1 ni danas nije tako nasiljena i agresivna ko R6...

sportive se danas razvijaju prvenstveno za stazu, tek onda za cestu...i 600 i 1000ccm...tako da vjeruj mi, 600ccm nisu jako daleko od 1000ccm...mislim da to dokazuju i vremena na stazi

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #82 : 05 Siječanj, 2009, 17:14:33 »
 :icon_thumright: :icon_thumright:750,750
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: yamaha R6
« Odgovori #83 : 05 Siječanj, 2009, 17:17:24 »


neznan ja nista..najbrze sta sna ja vozia je skuter od 20konja,stazu u zivotu nisan vidia niti sia iza nekog na brzi motor,a kamoli vozia..al znan sta mi je reka od kumovog rođaka prijatelj pa ti mogu to potvrdit :headbang:

to je isto kao da na tarabi piše pi*ka  :frajer:
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: yamaha R6
« Odgovori #84 : 05 Siječanj, 2009, 17:18:09 »
:icon_thumright: :icon_thumright:750,750

GSX-R750 je jedan jako dobar motor po meni...pogotovo K6 model koji je meni najljepsi...recimo to kao nekakva zlatna sredina...ali preskup je...i onda je bolje uzet 1000ccm

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #85 : 05 Siječanj, 2009, 17:20:50 »
a dobro,trebalo bi napravirt R1 il R6 1.8TDI pa se možda ne bi svađali.ja sam osobno za naked. :icon_thumright:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: yamaha R6
« Odgovori #86 : 05 Siječanj, 2009, 17:21:20 »
:icon_thumright: :icon_thumright:750,750
sta ti non-stop pises..niđe veze

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: yamaha R6
« Odgovori #87 : 05 Siječanj, 2009, 17:22:17 »
a dobro,trebalo bi napravirt R1 il R6 1.8TDI pa se možda ne bi svađali.ja sam osobno za naked. :icon_thumright:

hehehehe...ja sam za supermoto ili v2 nakede...eventualno se nadje koji se vise cilindara da mi se svidja...ali v2 mi je strava

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #88 : 05 Siječanj, 2009, 17:23:52 »
ko niđe veze,prevedi.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: yamaha R6
« Odgovori #89 : 05 Siječanj, 2009, 17:25:50 »
:icon_thumright: :icon_thumright:750,750

GSX-R750 je jedan jako dobar motor po meni...pogotovo K6 model koji je meni najljepsi...recimo to kao nekakva zlatna sredina...ali preskup je...i onda je bolje uzet 1000ccm

samo gsxr 1000 k5 :headbang:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: yamaha R6
« Odgovori #90 : 05 Siječanj, 2009, 17:26:08 »
svaki svoje prica..i tvrdi... parlaonica..  :laughing7:

kawa 750 ili 1000 haha pa se uvjeravajte.. :drunken_smilie:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #91 : 05 Siječanj, 2009, 17:31:53 »
750.dosta,mada je 1000 stroj.kupi tu suzu ak ti je dobra.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #92 : 05 Siječanj, 2009, 19:13:16 »
ajme dečki što ste vi ovdje zabrijali a ja samo pitao savjet da li netko zna općenito o tome motoru s time da nisam apsolutno nikoga povrijedio,niti sam mislio da ćete se vi prepucavati,iskreno meni prelijep motor ovaj od dujeta ali hebiga ako imaju problema...
molio bih admine da ključaju ovu temu jel je otišla u krivom smjeru,hvala! :toothy12:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: yamaha R6
« Odgovori #93 : 05 Siječanj, 2009, 22:04:35 »
ja ne vjerujem...

2TDottore...stoji da 6-ica trazi okretaje, stoji mozda da je i logicno po tome stalno u okretajima vozena pa je samim time hiljadarka dugotrajnija, kazem mozda jer se i o tome da razglabat puno...

ali nikako ne stoji da je 6-ica ko bicikl...to nije spor motor...sporiji je od 1000, ali nije spor...i prije svega treba znat to vozit, a onda pricat uokolo...uostalom, ima masa ljudi koja zeli takav motor, i isplativije im je uzet 6-icu jer je jeftinija npr rega...mislis da se oni nece izgustirat na brzinama vecim od 230 na sat recimo...bez problema se moze poginut na takvom motoru zato je to daleko od bicikla...

mislim da se puno vise paznje posvecuje motorima od 600ccm nego od 1000ccm...tu ne govorim za MV Agustu, Ducati ili Apriliu...nego za Kawasaki, Suzuki i Yamahu...

kawasaki ima ove godine dva nova novcata modela...ZX-10R i ZX-6R...ZX-10R je, bar kazu, jako slab na niskim okretajima, napominjem za potrebe staze, ne za cestu (tu ti odmah pada ono da hiljadarke vuku odmah, ok to je samo jedan primjer, ostali su mozda bolje rasporedjeni po okretajima od novog ZX-10 R-a)...dok je ZX-6R po nekim misljenjima uz R6 najbolji motor ove godine u klasi 600, za razliku od starog modela...zasto sam rekao da se vise paznje posvecuje...pa evo npr novi ZX-6R je dobio potpuno novi tip USD vilice, dok ce na ZX-10R to tek stavit...

sto se tice Yamahe, sjetite se kad je predstavljena R6 (u sadsnjem obliku) i razlike u izgledu izmedju nje i R1...puno vise se pazilo na potrebe staze...a R1 ni danas nije tako nasiljena i agresivna ko R6...

sportive se danas razvijaju prvenstveno za stazu, tek onda za cestu...i 600 i 1000ccm...tako da vjeruj mi, 600ccm nisu jako daleko od 1000ccm...mislim da to dokazuju i vremena na stazi

aj bar da me neko razumija :icon_thumright:


2 neno20: motor je stvarno lip za svoje godine i moze se vozit dosta agresivno ko R,a nije toliko neudoban,tak da se s njin i moze ic na duzi put lagani cruising
potrosnja mi je najdraza od svega..od svih motora i skutera sta san ima dosad,trosi najmanje! do nekih 140kmh u 6oj normalne voznje trosi 5 litara!,virovali ili ne..naravno da se moze potrosnja natirat na duplo pa cak i vise..

a to za cilindre i ostalo,to stoji,al zapamti vise manje svaki motor ima manu ili mane,tako da ako kupujes polovno uvik mozes kako se kaze "izist g#vn%" jer nikad neznas ko je to vozia prije tebe i kako je vozia i jel motor gazen na ladno i vozen sa starin uljen ili pucano na motorijadama s njin do pregrijavanja i sl.

ova linija r6 je imala te neke mane sa cilindrima,al i to ima lijeka,postoje ljudi koji izrađuju na novo kosuljice za cilindre i to za 300kn po cilindru,sta nije puno jer nakon toga imas prakticki nov cilindar,i za ne falit dijelovi joj po meni nisu uopce skupi..npr..faz lanac za nju dode 335kn novi original dok za vxr dode 200 i nesto kuna,a traje jako malo..komplet klip s prstenovima je 800 i nesto kn,a za fxra recimo klip s prstenovima je 720kn,usporedbe radi

ako pristajes kupit polovan motor moras imat veliku srecu jer mozes ti i ic uzet suzuki ili hondu recimo koji slove ka najizdrzljiviji motori  i s najmanje kvarova,a sta ako je vlasnik prije tebe razbia motor pa ga napravia i ispravlja vilice ramu ili sta ja znan,a to ti mozes tesko primijetit,pa cak i serviser da je isa s tebon..ja za svoj motor GARANATIRAN da nije nikad razbivan,a to za Ra koji ima 7+godina je jako tesko nac..

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: yamaha R6
« Odgovori #94 : 05 Siječanj, 2009, 22:25:13 »
Odličan motor, volio bih ga posjedovati :icon_biggrin:

Offline Tutty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dicmo
  • Moj Skuter: gixxer
Odg: yamaha R6
« Odgovori #95 : 06 Siječanj, 2009, 10:26:59 »
boga isusa koliko ste ga nasrali ovde, najbolje da izbrisete ovih zadnjih nekoliko stranica i da neki od vas vise uopce ne iznose svoja 'misljenja'...
gixxer - KANTA

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #96 : 06 Siječanj, 2009, 10:59:14 »
stvarno.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: yamaha R6
« Odgovori #97 : 06 Siječanj, 2009, 11:04:53 »
boga isusa koliko ste ga nasrali ovde, najbolje da izbrisete ovih zadnjih nekoliko stranica i da neki od vas vise uopce ne iznose svoja 'misljenja'...

ako se ovo odnosi na moj post, reci mi di sam pogrijesio i u cem nisam u pravu?

Offline Tutty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dicmo
  • Moj Skuter: gixxer
Odg: yamaha R6
« Odgovori #98 : 06 Siječanj, 2009, 20:03:09 »
boga isusa koliko ste ga nasrali ovde, najbolje da izbrisete ovih zadnjih nekoliko stranica i da neki od vas vise uopce ne iznose svoja 'misljenja'...

ako se ovo odnosi na moj post, reci mi di sam pogrijesio i u cem nisam u pravu?

cast iznimkama  :icon_thumright:
gixxer - KANTA

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #99 : 13 Travanj, 2010, 13:04:30 »
Meni uz dukca definitivno najljepši motor, plava YZF R6 2002. :love4: trebao je davno kupiti ali nije se imalo para  :(
Injection je mislim imao tek model 2003.
Ove nove šestice su jako jako blizu jedinica, bilo cesta ili staza. Razlika je bila velika da, tamo negdje prije 98'  :icon_thumright:
RS ide oko 3,8-4sek. do sto (5sek.ide zatvorena verzija od oko 55ks). RS-ka se mogla performansama uspoređivati sa šesticama tamo negdje do 1996/97, pojavom ovih novih tipa R6 i sl. doviđenja, razlika je jednostavno prevelika. Na stazi se RS ne može nikako nositi sa šesticama poslije 98-e, sve ostalo su priče rekla kazala i prodavanje magle. A to da su sve šestice iz onoga doba (do 2002./03.) čisti k**ra* po ciklistici i svemu ostalom naprema RS stoji, šta je, je, al to je druga priča.
R1 ne bi nikada uzeo jer ne znam za šta, osim za kurčenje naokolo, pogotovo kada R6 ide skoro pa isto, puno je upravljiviji a i rega dođe manje.
 
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 13:06:18 Trinad »