Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha R6  (Posjeta: 46253 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: yamaha R6
« Odgovori #100 : 13 Travanj, 2010, 13:06:22 »
Meni uz dukca definitivno najljepši motor, plava YZF R6 2002. :love4: trebao je davno kupiti ali nije se imalo para  :(
Injection je mislim imao tek model 2003.
Ove nove šestice su jako jako blizu jedinica, bilo cesta ili staza. Razlika je bila velika da, tamo negdje prije 98'  :icon_thumright:
RS ide oko 3,8-4sek. do sto (5sek.ide zatvorena verzija od oko 55ks). RS-ka se mogla performansama uspoređivati sa šesticama tamo negdje do 1996/97, pojavom ovih novih tipa R6 i sl. doviđenja, razlika je jednostavno prevelika. Na stazi se RS ne može nikako nositi sa šesticama poslije 98-e, sve ostalo su priče rekla kazala i prodavanje magle. A to da su sve šestice iz onoga doba (do 2002./03.) čisti k**ra* po ciklistici i svemu ostalom naprema RS stoji, šta je, je, al to je druga priča.
R1 ne bi nikada uzeo jer ne znam za šta, osim za kurčenje naokolo, pogotovo kada R6 skoro ide skoro pa isto, puno je upravljiviji a i rega dođe manje.
 
nije razlog dizanja godinu dana stare teme.
a ovo drugo... gluplju izjavu nisam cuo..
taj sam

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #101 : 13 Travanj, 2010, 13:33:36 »
nije razlog dizanja godinu dana stare teme.
a ovo drugo... gluplju izjavu nisam cuo..

R-ovi su uvijek u modi, godinu prije kasnije isti vrag od kada je tema, i tako je već od prve strane otišlo sve u offtopic.
Na koje drugo misliš i šta je tu glupo? Ako voliš takve motore to je tvoj izbor, ali ja tolike pare i ostalo ne bi davao za neku jedinicu jer ne znam čemu.
Nemoj mi samo počet i ti prodavat neke fore o jedinicama. Od 15-ak ljudi šta sam ih viđao naokolo po gradu pola ih se vozilo sa šljemom ili bez kacige, nađe se tu i tamo neki pravi bajker u odijelu i čizmama za stazu ali ih je malo :)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: yamaha R6
« Odgovori #102 : 13 Travanj, 2010, 13:35:47 »
izjava da je r6 i r1 skoro isti po performansama i da je vozniji... hahahah... vecu glupost nisam cuo...
i po kojoj to logici r6 iz 98 dojde ko r1 iz 2001 hm...
taj sam

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #103 : 13 Travanj, 2010, 13:52:32 »
izjava da je r6 i r1 skoro isti po performansama i da je vozniji... hahahah... vecu glupost nisam cuo...
i po kojoj to logici r6 iz 98 dojde ko r1 iz 2001 hm...

A normalno da nisi čuo kada još prdekaš na skuteru. Jedinica je mnogo jača i brutalnija al ju R6 prati bez beda. Poglej si malo po youtubu serijale na stazi, ili odi na grobnik tu i tamo pogledat malo pa možda shvatiš nešto.

Offline boris_st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: spalato
  • Moj Skuter: sport suzana
  • Moja Kaciga: sportska
  • MojSetup: sportski najači
  • MojSpuh: sport gefufne
Odg: yamaha R6
« Odgovori #104 : 13 Travanj, 2010, 13:52:42 »
izjava da je r6 i r1 skoro isti po performansama i da je vozniji... hahahah... vecu glupost nisam cuo...
i po kojoj to logici r6 iz 98 dojde ko r1 iz 2001 hm...

Pa to su komentari od ljudi šta voze skutere i čitaju o performansama r-ova...., pa onda daju na temelju toga prosudbe.
R1 - R6 su različiti svjetovi kod vožnje ( sam doživljaj upravljanja) . 600-tice podnose greške kod vožnje ili deodavanja gasa u zavojima i sl. dok R1 te izbaci a niti neznaš šta si napravio, moment je neusporediv...
600-tic da bi išla moraš je uvik vrtit i čupat niže a 1000-arke dižu u svakoj.

A kad je riječ o stazi čak 600 ice imaju bolja vremena....(mislim na grobniku)
mob:095/518-5932

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: yamaha R6
« Odgovori #105 : 13 Travanj, 2010, 13:58:23 »
Pa to su komentari od ljudi šta voze skutere i čitaju o performansama r-ova...., pa onda daju na temelju toga prosudbe.
R1 - R6 su različiti svjetovi kod vožnje ( sam doživljaj upravljanja) . 600-tice podnose greške kod vožnje ili deodavanja gasa u zavojima i sl. dok R1 te izbaci a niti neznaš šta si napravio, moment je neusporediv...
600-tic da bi išla moraš je uvik vrtit i čupat niže a 1000-arke dižu u svakoj.

A kad je riječ o stazi čak 600 ice imaju bolja vremena....(mislim na grobniku)
ja sam imao r1 iz 99 takozvana prasica... i napravio sam 16000 km... sa mojih 195 cm visine i ovak mi je bilo neudobno a kak bi mi bilo na r6..
ok, priznajem da su DANAŠNJE 6tice akilnije u zavojima itd. ali 98 god. kad su r1 i r6 maltene bili istih dimenzija i međuosovins. razmaka... ne...
taj sam

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: yamaha R6
« Odgovori #106 : 13 Travanj, 2010, 14:00:02 »
A normalno da nisi čuo kada još prdekaš na skuteru. Jedinica je mnogo jača i brutalnija al ju R6 prati bez beda. Poglej si malo po youtubu serijale na stazi, ili odi na grobnik tu i tamo pogledat malo pa možda shvatiš nešto.
frende.. ja sam se izivio na motorima... zato sad i jesam na skuterima jer znam sta znaci imat motor.. tak da ne srati o cemu neznas
taj sam

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #107 : 13 Travanj, 2010, 14:14:07 »
Pa to su komentari od ljudi šta voze skutere i čitaju o performansama r-ova...., pa onda daju na temelju toga prosudbe.
R1 - R6 su različiti svjetovi kod vožnje ( sam doživljaj upravljanja) . 600-tice podnose greške kod vožnje ili deodavanja gasa u zavojima i sl. dok R1 te izbaci a niti neznaš šta si napravio, moment je neusporediv...
600-tic da bi išla moraš je uvik vrtit i čupat niže a 1000-arke dižu u svakoj.

A kad je riječ o stazi čak 600 ice imaju bolja vremena....(mislim na grobniku)

Ne znam na koga si mislio u prvoj rečenici, ali o ovome šta si napisao ja govorim  :icon_thumright:
@Luka: hebeš ti sve kada ti ne kapiraš šta pričam, vučeš sve na svoju stranu. Shelby GT500 sa 500/600ks je nula od auta prema jednom M3. Je Shelby brutala, je da on čupa ko tenk, malo pa da ga digne i na zadnji, ali M3 ga ili pere ili ga u najgorem slučaju može držati na nosu bez beda, o tome ti ja govorim. One stare R1 su imale jako lošu ciklistiku, raspored masa ili šta ti ja znam, to je opće poznato i ne znam šta je tako velika fama sa R6-icom, jebiga R6 ga drži na nosu di god oćeš. Je da je R1 teška brutala i sve to ali u natjeravanju ne može jedinica puno pobjeći, to ti ja govorim.  :icon_thumright:


ja sam imao r1 iz 99 takozvana prasica... i napravio sam 16000 km... sa mojih 195 cm visine i ovak mi je bilo neudobno a kak bi mi bilo na r6..
ok, priznajem da su DANAŠNJE 6tice akilnije u zavojima itd. ali 98 god. kad su r1 i r6 maltene bili istih dimenzija i međuosovins. razmaka... ne...
Pročitaj malo šta pišeš, ne znaš kako bi ti bilo na R6 sa svojim dimenzijama, pa usljedećoj pričaš o tome kako su R6 i R1 skoro istih dimenzija  ::)
Svaki mehaničar zna složiti auto, ali da ga pitaš da ti objasni osnovne zakone mehanike, e onda bi bilo hmm..pa...ovaj...
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 14:20:10 Trinad »

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: yamaha R6
« Odgovori #108 : 13 Travanj, 2010, 14:15:52 »
Ne znam na koga si mislio u prvoj rečenici, ali o ovome šta si napisao ja govorim  :icon_thumright:
@Luka: hebeš ti sve kada ti ne kapiraš šta pričam, vučeš sve na svoju stranu. Shelby GT500 sa 500/600ks je nula od auta prema jednom M3. Je Shelby brutala, je da on čupa ko tenk, malo pa da ga digne i na zadnji, ali M3 ga ili pere ili ga u najgorem slučaju može držati na nosu bez beda, o tome ti ja govorim. One stare R1 su imale jako lošu ciklistiku, raspored masa ili šta ti ja, to je opće poznato i ne znam šta je tako velika fama sa R6-icom, jebiga R6 ga drži na nosu di god oćeš. Je da je R1 teška brutala i sve to ali u natjeravanju ne može jedinica puno pobjeći, to ti ja govorim.  :icon_thumright:


ma kuzim kaj mi oces rec.. nije sve u snazi.. pa i ja sam gore to negdje napisao.. ona moja prasica za zrusit u zavoj je bilo strasno... a i da ne pricam koja je to smrt bila voziti bez amortizera volana...  ::)
taj sam

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #109 : 13 Travanj, 2010, 14:21:25 »
Ok, shvatili smo se  :hello:

Offline boris_st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: spalato
  • Moj Skuter: sport suzana
  • Moja Kaciga: sportska
  • MojSetup: sportski najači
  • MojSpuh: sport gefufne
Odg: yamaha R6
« Odgovori #110 : 13 Travanj, 2010, 17:20:44 »
ovo sam se nadovezao na temu nisam na nigoga direktno mislio al sve se iskristaliziralo....
 :kvart4:
mob:095/518-5932

Offline Tutty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dicmo
  • Moj Skuter: gixxer
Odg: yamaha R6
« Odgovori #111 : 30 Travanj, 2010, 17:45:57 »
Pa to su komentari od ljudi šta voze skutere i čitaju o performansama r-ova...., pa onda daju na temelju toga prosudbe.
R1 - R6 su različiti svjetovi kod vožnje ( sam doživljaj upravljanja) . 600-tice podnose greške kod vožnje ili deodavanja gasa u zavojima i sl. dok R1 te izbaci a niti neznaš šta si napravio, moment je neusporediv...
600-tic da bi išla moraš je uvik vrtit i čupat niže a 1000-arke dižu u svakoj.

A kad je riječ o stazi čak 600 ice imaju bolja vremena....(mislim na grobniku)

 :toothy12: :toothy12:

dobro si krenija pa sve na kraju usra  :toothy12:
gixxer - KANTA

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: yamaha R6
« Odgovori #112 : 30 Travanj, 2010, 17:57:09 »
:toothy12: :toothy12:

dobro si krenija pa sve na kraju usra  :toothy12:

dobro je rekao...na grobnickoj stazi bolja vremena imaju 600, jer nije to neka brza staza..gore sam svaki drugi vikend..pa vidim vremena.. :icon_thumright:
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: yamaha R6
« Odgovori #113 : 30 Travanj, 2010, 18:11:28 »
dobro je rekao...na grobnickoj stazi bolja vremena imaju 600, jer nije to neka brza staza..gore sam svaki drugi vikend..pa vidim vremena.. :icon_thumright:

nemaju...top vremena imaju 1000ccm, ali stvar je ta da je to jako mali razmak, mozda sekundu-dvije max

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: yamaha R6
« Odgovori #114 : 30 Travanj, 2010, 19:12:38 »
da slicno je 600ccm-a i 1000 sa vremenima,neznam cemu vama to znaci kad svaki ima skuter od 10 konja :toothy3: ko nezna previse neg radje nebaljezga  :hello:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Psych0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Derventa
  • Moj Skuter: Kawasaki KX 250
  • Moja Kaciga: Nolan N100E
Odg: yamaha R6
« Odgovori #115 : 30 Travanj, 2010, 19:41:09 »
A bas je fazon poredit R1 - cu iz 98 ' i R6 - cu iz 2009 ' ... R1 ima 150 konja a ova malo manje ... a R6 - ca laksa je za 40 kila ... a o upravljivosti da ne pricam ... to je isto ko ' kad bi uporedio XT - a iz 83 ' i SMC - a iz 2009 ' ...
Sport je smrt , bavite se drogom :joks::joks:


Offline Tutty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dicmo
  • Moj Skuter: gixxer
Odg: yamaha R6
« Odgovori #116 : 30 Travanj, 2010, 23:16:58 »
dobro je rekao...na grobnickoj stazi bolja vremena imaju 600, jer nije to neka brza staza..gore sam svaki drugi vikend..pa vidim vremena.. :icon_thumright:

1.29.207

kada to netko skine sa 600 onda će aj priznati da je 600 brža na grobniku, a do tada  :nono:

da me netko nebi krivo shvatija, i ja bi prvi odmah uzeo 600 a ne 1000, jer je zaista lakše i puno opuštenije rundat sa 600 al da su brže e to nisu ;)
« Zadnja izmjena: 30 Travanj, 2010, 23:24:38 Tutty »
gixxer - KANTA

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: yamaha R6
« Odgovori #117 : 30 Travanj, 2010, 23:36:50 »
al da bi ti to skuzio e bogami nebi....XD
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Tutty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dicmo
  • Moj Skuter: gixxer
Odg: yamaha R6
« Odgovori #118 : 30 Travanj, 2010, 23:57:42 »
nije stvar bili skuzio ili ne al u rukama pravog vozaca ima da leti

evo pogledaj ovde tommasinija sa
pa onda jermana sa cbr1000

tommasini vozi ko da ga gone svi djavli, ulazi pod teskim slajdom u zagrebacki pa je opet rundao 34
a ispod jerman izgleda ko da vozi nekakav 125, uglađeno i mirno, i isao je 30-31 otprilike
gixxer - KANTA