Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cro cop vs. Choi  (Posjeta: 6161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Cro cop vs. Choi
« Odgovori #20 : 02 Siječanj, 2009, 13:43:38 »
svi znamo da je mirko daleko od svojih ,mogućnosti ali vjeruj mi može on svakom od njih dobro razbiti čkupi :headbang:

i nemoj pričati da mirko nema KVALITETU jer je on rušio i bolje borce od ovih koje si naveo

pa ukoliko se ne potrudi da vrati svoje mogućnosti veruj mi da ne može baš svima razbiti čkupi....Ne kažem ja nikako da je mirko nekvalitetan, daleko od toga ali ne pokazuje se dovoljno!

i koje je to bolje borce rušio od ovih što sam naveo?
tebi je piter aerts borac......ma daj.......a koga je rušio dobro.....2005 kad je mirko bio u naj formi srušio je boba sappa kada nitko nije htio u ring od straha sa njim,minotaura je doslovno razbio ali se ovaj izvukao na polugu,fedor je izjavio da ga niko nije tako prebio u životu kao mirko,igor vovčančin koji je bio izazivač za titulu u k1 srušio ga u 3 min 1 runde high kickom ko krušku.nisu to sve pobjede i kažem nije mirko što je bio prije 4-5god ali onda nitko osim ray sefa nebi imao šanse sa mirkom.

ja sam naveo samo najbolje i napominjem nisu pobjede ali su junačke borbe izgubljene na bodove ili poluge,a di su svi ovi onda bili zašto nitko nije ušao u ring sa mirkom???
a sada priznam da mirko sa remyem nebi imao previše šanse ali jbg........svi starimo :glasses9:
Potpisujem!!!!!!!!! :toothy9: