Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanjce... :)  (Posjeta: 2140 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Pitanjce... :)
« : 21 Siječanj, 2007, 23:12:59 »
Jel zna možda netko...možda...koja bi mi prednja vilica od nekog drugog skutera pasala na Benelia 491...?
Il ak netko ima baš od Benelia...?

I kolko bi me to odprilike došlo...
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Pitanjce... :)
« Odgovori #1 : 22 Siječanj, 2007, 11:35:08 »
Jel zna možda netko...možda...koja bi mi prednja vilica od nekog drugog skutera pasala na Benelia 491...?
Il ak netko ima baš od Benelia...?

I kolko bi me to odprilike došlo...

Postoji i ravnanje vilica... (ako nije jako ostecena) a za ovo drugo nisam siguran...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Pitanjce... :)
« Odgovori #2 : 22 Siječanj, 2007, 12:05:47 »
ako nisu jako svinute,skini "štapove" i daj ih da ti ih izravnaju.iako ja to nebi nikad radio na vxru jer su brzine jako visoke da bi se s tim sranjima zajebavao i igrao.bolje kupi nove jer su nove nove

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Pitanjce... :)
« Odgovori #3 : 22 Siječanj, 2007, 15:22:26 »
Ma sve je svinuto...već sam ja to bio ravno...al opet "vuće" u jednu stranu...a baš mi se i ne voze trke tako...  :toothy11:

Jer odlučio sam vozit ovu sezonu snjim...jer prošle sezone sam samo išo da vidim kak to zgleda...motor nije bio složen kak treba...ustvari nije bio uopće slagan...motor sam bio kupio u raspadnom (ne voznom) stanju 5 dana prije trke u marofu i nekak ga sklepali sam da vozi...i došli na ideju da bi mogli vozit...

A sad sve šta imam ulažem u njega...i polako kupujem dijelove za mašinu...pa bum vidio kak bu to išlo...i dal bu se isplatilo uopće vozit snjim...za sad su gotove samo maske ;D...

A za vilicu...u najgorem slućaju...ak neću moć kupit sve...onda ću uzet samo amortizere a ostalo ću odnest nekak zravnat...

A kolko dođu amortizeri...??
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Pitanjce... :)
« Odgovori #4 : 22 Siječanj, 2007, 16:09:30 »
Ma sve je svinuto...već sam ja to bio ravno...al opet "vuće" u jednu stranu...a baš mi se i ne voze trke tako...  :toothy11:

Jer odlučio sam vozit ovu sezonu snjim...jer prošle sezone sam samo išo da vidim kak to zgleda...motor nije bio složen kak treba...ustvari nije bio uopće slagan...motor sam bio kupio u raspadnom (ne voznom) stanju 5 dana prije trke u marofu i nekak ga sklepali sam da vozi...i došli na ideju da bi mogli vozit...

A sad sve šta imam ulažem u njega...i polako kupujem dijelove za mašinu...pa bum vidio kak bu to išlo...i dal bu se isplatilo uopće vozit snjim...za sad su gotove samo maske ;D...

A za vilicu...u najgorem slućaju...ak neću moć kupit sve...onda ću uzet samo amortizere a ostalo ću odnest nekak zravnat...

A kolko dođu amortizeri...??

www.scooter-attack.com www.scooterkit.com www.scootercenter.com
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!