Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dopuna na 2009. mega meet  (Posjeta: 76171 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
dopuna na 2009. mega meet
« : 28 Prosinac, 2008, 16:00:04 »
neznam tko je zatvorio temu jer ta tema povlači mnogo drugih manjih stvari koje bi trebali riješiti.

vi dečki i dalje tražite mjesto za meet jer ovakvi objekti nisu kvalitetno mjesto za sastanke , ugledajte se malo na veču braču mototriste.

idemo dalje.
1- rekli ste šator jedan onaj poljske bolnice ili plastični veči  ili nešto drugo.
2-mjesto za parkiranje naših mrcina,te dali bu bilo zaštičeno od onih tzv. narkića da nebi bilo pet minuta straha.
3-klopa, pijača tko to financira i na koji način jer ako je big meet onda treba organizirati i sponzore koji če ako ništa drugo to dopeljati do mjesta meet-a te to prostreti, jedino ako to nebute sami radili.
4-što je sa štimungom, živa muzika ili DJ lokal, trebamo struju.na tom objektu nema struje.
5-redari su obavezni i moraju biti posebno označeni
 to je zasad ovoliko od mene i mojih pitanja ako imate koje pitanje vi tu ga postavite.

i da ima jako puno mjesta gdje se može napraviti meet a da nikome ne smetamo.
centralni trg Samobora dosta mjesta za parkiranje, bircevimaju vani stolove ili fort apach u Svetoj Nedelji,Velika Gorica isto ima puno mjesta za takvo nešto

inače ovako ide stvar, kad se radi jedan takav meet koji če imati više od deset sudionika te gdje če se sakupljati veča skupina ljudi,gdje bu muzika,pijača,klopa mora se prijaviti plavcima takav skup da sve zadovolji a oni če dati odobrenje i tamo neče biti fizički plavaca več če svremena na vrijeme če običi to mjesto da nebi bilo kakvih uznemiravanja i kršenja zakona.

ako mislite stuntati i raditi takve gluposti zaboravite jer za takvo nešto trebaju se obavijestiti i prva pomoč , sve to odonosi puno materijalnih sredstava.
 vi mislite da je jednostavno to organizirati, nije ima tu puno stavki koje treba riješiti prije samog meet-a, zbog sigurnosti njegovig sudionika.

sad bute rekli da pretjerujem, uopče ne pretjerujem jer svakiput kad su se deca spustila sa kremića mogli su najebati od plavaca jer skup više od deset osoba treba prijaviti a još k tome đir kroz grad.sve to povlači konsekvence koje veča brača motoristi izbjegavaju jer znaju kako bi prošli.

daljnja pitanja i komentari doborodošli ovdje.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #1 : 28 Prosinac, 2008, 16:16:22 »
slazem se u potpunosti, e kada je taj meet planiran, treba osigurati siguran smjestaj svih sudionika i naci lokaciju koja je malo povucenija od zgrada ili tako da nebi bilo problema....naci sponzore, pa se mozda moze odrzati i kakvo natjecanje u staylu, stuntu trkama jer ce to vise sponzora privuci, makar one za gume...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #2 : 28 Prosinac, 2008, 16:19:50 »
mislim da bi staza u čakovcu ili marofu bila idealna! šteta što tako nešto slično nemamo ovdje u zagrebu!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #3 : 28 Prosinac, 2008, 16:21:31 »
zna li tko datum, jer kada mi skola zavrsi vjerojatno idem u zg, vidjeti kakav je taj fax i na upise...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #4 : 28 Prosinac, 2008, 16:22:14 »
čuj tako nešto postoji u gorici i to dečki od tamo znaju. mjesto je malo van gorice, ima mjesta za stunt,trke i koliko mi se čini nije daleko od glavne ceste.
planirano, ma koliko sam ja skužio meet bi bio negdje u 6 mjesecu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #5 : 28 Prosinac, 2008, 16:23:03 »
neznam tko je zatvorio temu jer ta tema povlači mnogo drugih manjih stvari koje bi trebali riješiti.

vi dečki i dalje tražite mjesto za meet jer ovakvi objekti nisu kvalitetno mjesto za sastanke , ugledajte se malo na veču braču mototriste.

idemo dalje.
1- rekli ste šator jedan onaj poljske bolnice ili plastični veči  ili nešto drugo.
2-mjesto za parkiranje naših mrcina,te dali bu bilo zaštičeno od onih tzv. narkića da nebi bilo pet minuta straha.
3-klopa, pijača tko to financira i na koji način jer ako je big meet onda treba organizirati i sponzore koji če ako ništa drugo to dopeljati do mjesta meet-a te to prostreti, jedino ako to nebute sami radili.
4-što je sa štimungom, živa muzika ili DJ lokal, trebamo struju.na tom objektu nema struje.
5-redari su obavezni i moraju biti posebno označeni
 to je zasad ovoliko od mene i mojih pitanja ako imate koje pitanje vi tu ga postavite.

i da ima jako puno mjesta gdje se može napraviti meet a da nikome ne smetamo.
centralni trg Samobora dosta mjesta za parkiranje, bircevimaju vani stolove ili fort apach u Svetoj Nedelji,Velika Gorica isto ima puno mjesta za takvo nešto

inače ovako ide stvar, kad se radi jedan takav meet koji če imati više od deset sudionika te gdje če se sakupljati veča skupina ljudi,gdje bu muzika,pijača,klopa mora se prijaviti plavcima takav skup da sve zadovolji a oni če dati odobrenje i tamo neče biti fizički plavaca več če svremena na vrijeme če običi to mjesto da nebi bilo kakvih uznemiravanja i kršenja zakona.

ako mislite stuntati i raditi takve gluposti zaboravite jer za takvo nešto trebaju se obavijestiti i prva pomoč , sve to odonosi puno materijalnih sredstava.
 vi mislite da je jednostavno to organizirati, nije ima tu puno stavki koje treba riješiti prije samog meet-a, zbog sigurnosti njegovig sudionika.

sad bute rekli da pretjerujem, uopče ne pretjerujem jer svakiput kad su se deca spustila sa kremića mogli su najebati od plavaca jer skup više od deset osoba treba prijaviti a još k tome đir kroz grad.sve to povlači konsekvence koje veča brača motoristi izbjegavaju jer znaju kako bi prošli.

daljnja pitanja i komentari doborodošli ovdje.

dobro ti kazes,ima tu i vise nego mnogo stvari koje trebaju biti rjesene prije odrzavanja skupa :toothy11:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #6 : 28 Prosinac, 2008, 16:23:19 »
a sta kazete na mičevec,izvan zagreba malo,nije tolko naseljeno. mjesta ima dosta i staza je tu :headbang:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #7 : 28 Prosinac, 2008, 16:32:05 »
a sta kazete na mičevec,izvan zagreba malo,nije tolko naseljeno. mjesta ima dosta i staza je tu :headbang:

bas ja htio pitat jel zna neko kaje s tom stazom?  :dontknow:

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #8 : 28 Prosinac, 2008, 16:32:46 »
Kaj je vama, kaj ste vi svi poludili, pa zna se di ce biti, zna se di je METROPOLA, ma necu se ja tamo vuci po nekim selendarama, koji vam je? Iss  ti ga, oni jos pitaju di ce biti, LoL, ili METROPOLA, ili nista, ma  kada bi samo na markovom dali, to bi bilo, maaa, milina sami centar METROPOLE!

Nema veze sta nije staza, suma, parking, bitno je da je METROPOLA, pa makar i u sklonistu bilo, nv, bitno da je zg!

Da se ne nađe neko uvrijeđen, evo, to mi doslo, i to napisao!  :icon_thumright:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #9 : 28 Prosinac, 2008, 16:36:48 »
ja bi htio da to bude na stazi,moze se vozit po njoj,neki drag mozda organizirat,stunt,style natjecanje. uzmimo za primjer Sf u slo isto to rade na stazi

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #10 : 28 Prosinac, 2008, 16:39:35 »
evo moje misljenje, onaj tko misli ozbiljno pomoci i sudjelovati u meetu neka tu daje postove koji ce pomoci a ne neke gluposti i sranja, ako se ne nađe nikakav sponzor ili sta nije problem sakupicemo novce za nas kolko ide i ozbiljno organizirati, a ne se navlaciti i smisljati neke gluparije,

mrcina svaka ti cast, angazirao si se full, i potpuno se slazem sa tobom, treba rjesiti pitanje policije jer nebi bilo dobro da dodju tamo pa da nas rastjeraju, nije to neka mudrolija, ako treba ja cu doci u zg u policiju to rjesiti.

e sad do tog ima jos puno vremena u pol god se sve da org i srediti, kao prvo ima tu vec ponuda za lokaciju, odaberite koja je najpovoljnija i treba napraviti mozda neki popis rjesenih stvari, tako da se zna sta je rjeseno sta jos treba rjesiti,

tolko od mene
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #11 : 28 Prosinac, 2008, 16:41:25 »
evo ja sponzoriram jednog odojka!

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #12 : 28 Prosinac, 2008, 16:42:50 »
Ja pravu domaću grappu koju dela moj nono, ali ozbiljno!

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #13 : 28 Prosinac, 2008, 17:37:11 »
hranu i pice rijesava kiki.... bit ce stand al nece bit besplatno jer sponzori ne zele sudjelovat.. tak da... da imam bar koji sponzor sve bi bilo lakse.... da bar plati najam staze i neki satorcic..... :icon_thumright:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #14 : 28 Prosinac, 2008, 17:42:41 »
neznam tko je zatvorio temu jer ta tema povlači mnogo drugih manjih stvari koje bi trebali riješiti.

vi dečki i dalje tražite mjesto za meet jer ovakvi objekti nisu kvalitetno mjesto za sastanke , ugledajte se malo na veču braču mototriste.

idemo dalje.
1- rekli ste šator jedan onaj poljske bolnice ili plastični veči  ili nešto drugo.
2-mjesto za parkiranje naših mrcina,te dali bu bilo zaštičeno od onih tzv. narkića da nebi bilo pet minuta straha.
3-klopa, pijača tko to financira i na koji način jer ako je big meet onda treba organizirati i sponzore koji če ako ništa drugo to dopeljati do mjesta meet-a te to prostreti, jedino ako to nebute sami radili.
4-što je sa štimungom, živa muzika ili DJ lokal, trebamo struju.na tom objektu nema struje.
5-redari su obavezni i moraju biti posebno označeni
 to je zasad ovoliko od mene i mojih pitanja ako imate koje pitanje vi tu ga postavite.

i da ima jako puno mjesta gdje se može napraviti meet a da nikome ne smetamo.
centralni trg Samobora dosta mjesta za parkiranje, bircevimaju vani stolove ili fort apach u Svetoj Nedelji,Velika Gorica isto ima puno mjesta za takvo nešto

inače ovako ide stvar, kad se radi jedan takav meet koji če imati više od deset sudionika te gdje če se sakupljati veča skupina ljudi,gdje bu muzika,pijača,klopa mora se prijaviti plavcima takav skup da sve zadovolji a oni če dati odobrenje i tamo neče biti fizički plavaca več če svremena na vrijeme če običi to mjesto da nebi bilo kakvih uznemiravanja i kršenja zakona.

ako mislite stuntati i raditi takve gluposti zaboravite jer za takvo nešto trebaju se obavijestiti i prva pomoč , sve to odonosi puno materijalnih sredstava.
 vi mislite da je jednostavno to organizirati, nije ima tu puno stavki koje treba riješiti prije samog meet-a, zbog sigurnosti njegovig sudionika.

sad bute rekli da pretjerujem, uopče ne pretjerujem jer svakiput kad su se deca spustila sa kremića mogli su najebati od plavaca jer skup više od deset osoba treba prijaviti a još k tome đir kroz grad.sve to povlači konsekvence koje veča brača motoristi izbjegavaju jer znaju kako bi prošli.

daljnja pitanja i komentari doborodošli ovdje.

Struja bi se mogla rijesit na ovoj lokaciji....ali treba otoic i pitat,.... mislim da se kuzimo ja bi isto bio zadovoljniji da je na nekoj stazi..... npr. gorica,al di su pare za sve to... i kaj kazes ziva muzika??  neizvedivo......   linija ili laptop i zvucnike i dj....  sto se mene tice to ja mogu preuzet.. ali moze i tomma jer je on ovak dj.....     Kazem ... sve bi bilo lakse da ima bar 2 sponzora.. jedan nek plati stazu,drugi sator....  cugu cemo placat......
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #15 : 28 Prosinac, 2008, 17:44:11 »
hranu i pice rijesava kiki.... bit ce stand al nece bit besplatno jer sponzori ne zele sudjelovat.. tak da... da imam bar koji sponzor sve bi bilo lakse.... da bar plati najam staze i neki satorcic..... :icon_thumright:

Ma nije bed, za platit, pa nista nije besplatno, ali samo da budu razumne cijene, da se na napuhuje, onako bahato, a vjerujem da nece  :icon_thumright:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #16 : 28 Prosinac, 2008, 17:48:50 »
to ce se kiki izjasnit s cijenama....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #17 : 28 Prosinac, 2008, 20:13:29 »
hranu i pice rijesava kiki.... bit ce stand al nece bit besplatno jer sponzori ne zele sudjelovat.. tak da... da imam bar koji sponzor sve bi bilo lakse.... da bar plati najam staze i neki satorcic..... :icon_thumright:

Ma nije bed, za platit, pa nista nije besplatno, ali samo da budu razumne cijene, da se na napuhuje, onako bahato, a vjerujem da nece  :icon_thumright:
isto dobro i sta kaze dirk da nije sad do plafona, nije problem platis pijes platis jedes al se zabavis besplatno
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #18 : 28 Prosinac, 2008, 20:34:48 »
Moj odgovor je samo pozitivan i naravno da ću podržati ovo..naravno neću moći prevaliti toliki put sa skuterom jer nije regan a papira nemam i to je to..došao bih naravno busem do ZGB-a ako bi me neko bio voljan gore sačekati i odvesti dalje..

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: dopuna na 2009. mega meet
« Odgovori #19 : 28 Prosinac, 2008, 20:47:16 »
Ako doneses cevapa i bureka  :icon_thumright: