Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9  (Posjeta: 2601 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nntom

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • N-deco
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 2T (za 851 900 ccm)
katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« : 19 Siječanj, 2007, 00:49:25 »
Zdravo , da li je neko mozda vadio katalizator iz spuha  Kymco Vitality-ja ili Super 9 ?????  Imam nameru da ga izvadim jer ionako samo gushi izduv a nicemu ne sluzi jer su isecene cevi za Euro2.  Da li neko ima da je chio od nekoga da je to uradio i da li je neko to uradio na svom 2T skuteru od 49ccm???  Kakvi su rezultati ako jeste i ima li smisla ?  Hvala

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« Odgovori #1 : 19 Siječanj, 2007, 01:15:20 »
lonac prepilis,izvadis katalizator i autogeno povaris i pofarbas sa termo bojom ili lakom!


al to ti se ne radi na 50 ccm,ne isplati se!radje si uzmi neki rezonantni auspuh,rijesit ces problem katalzatora i dobit na snazi

Offline nntom

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • N-deco
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 2T (za 851 900 ccm)
Odg: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« Odgovori #2 : 19 Siječanj, 2007, 21:56:41 »
Da, hvala na savetu i odgovoru , ali ja sam hteo da zadrzim stari izgled motora i stari izgled izduva.Jer , da sam hteo da kupim skuter koji ima ultra sporty look kupio bi takav, a to bas i nisam hteo najvishe zbog godina. Ne bih da ulazem u skuter novac jer ako bude para  od ovog mog  posla kupujem iskljucivo Apriliju Sport city. Hvala jos jednom i pozdrav

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« Odgovori #3 : 19 Siječanj, 2007, 23:01:35 »
Rezonantni auspuh može izgledat i konzervativno, bitna je ta 'rezonancija', i da spuh nije nimalo zatvoren... :dontknow:
A zašto je bitna, ostavit ću nekom ko zna više od mene da objasni... :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« Odgovori #4 : 20 Siječanj, 2007, 18:48:19 »
vadi van katalizator da kad se najedeš graha nebu bilo povratnih plinova pa umjesto kroz spuh buš i gore prdil.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« Odgovori #5 : 20 Siječanj, 2007, 20:10:48 »
vadi van katalizator da kad se najedeš graha nebu bilo povratnih plinova pa umjesto kroz spuh buš i gore prdil.

 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: katalizator u Kymco Vitalityju ili Super9
« Odgovori #6 : 21 Siječanj, 2007, 22:15:28 »
Da, hvala na savetu i odgovoru , ali ja sam hteo da zadrzim stari izgled motora i stari izgled izduva.Jer , da sam hteo da kupim skuter koji ima ultra sporty look kupio bi takav, a to bas i nisam hteo najvishe zbog godina. Ne bih da ulazem u skuter novac jer ako bude para  od ovog mog  posla kupujem iskljucivo Apriliju Sport city. Hvala jos jednom i pozdrav

nisam racunao s tim da bi mozda bio starija osoba,istina je da rezonantni auspusi glasno prde,pa predpostavljam da to nebi odgovaralo starijim mopedistima!


objasnio sam ti,prerezes lonac po pola i izvadis van,autogeno povaris i pofarbas :hello: