Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Miš!?  (Posjeta: 3566 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Miš!?
« Odgovori #20 : 23 Prosinac, 2008, 15:09:50 »
ja imam jednog MX 500, i dva MX 518...jedan MX518 je crko...od karlovackog....pijte laško.......


morao sam kupit Razer Exactmat da se više ne kupaju u pivu......sad su debeli masni i ispravni... ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Miš!?
« Odgovori #21 : 23 Prosinac, 2008, 15:25:04 »
miš imam g9 dok ne izadje bolji , još nisam ono ful zadovoljan  :redface:
tipkovnica, hm cekam ovu novu Logitech Iluminated pa cemo vidjet  :redface:

Čovjeće, ja ljudima cijele konfiguracije složim za pare koje ti bubneš za tipkovnicu i miša...  :toothy3: Šala  :laughing7:

Daj mi reci koja je caka kod tih miševa i tipkovnica tog cijenovnog ranga? Nikad nisam imal želju kupiti takvo nešto. Radije probam izvuć najbolje što se može do 150-160 kn za obadvoje  :icon_thumright:

nije sala, slozi se kako ne samo takva konfa  :redface: :icon_biggrin:

kad je u pitanju online gaming moze doci do izrazaja i ne mora,.. za sve ostalo moze se jeftinije..

kod tipkovnice trenunto nije toliko bitno, osim ako kao ja volis flat , onda one losije stekaju, iako ima dobrih i jeftinih flat tipkovnica.. svakako je to za one koji su se razmatili, a ne stvar potrebe,.. ..oni koji puno tipkaju bi mozda znali reci vise, meni to nije bitno..
ja od tipkovnice trazim da je : tiha, rapored tipki normalan , flat - kratki hod tipki, eventualno gumirana i osvjetljena...

mis je bitan, i nema dobrog misa ispod 150 kuna trenutno, uglavnom takvi kostaju 300tinjak kuna..
sve preko je opet stvar ako si razmazen kao ja pa zelis i nešto nebitno vise, sto covjeka ipak veseli  :icon_biggrin: :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Miš!?
« Odgovori #22 : 23 Prosinac, 2008, 17:43:10 »
u mene su mx i vx revolution iz logitecha, oba dva su kupljena cim su dosla u trgovine, misevi su strava,, a baterija dobro dugo traje :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Miš!?
« Odgovori #23 : 23 Prosinac, 2008, 18:27:47 »
nije sala, slozi se kako ne samo takva konfa  :redface: :icon_biggrin:

kad je u pitanju online gaming moze doci do izrazaja i ne mora,.. za sve ostalo moze se jeftinije..

kod tipkovnice trenunto nije toliko bitno, osim ako kao ja volis flat , onda one losije stekaju, iako ima dobrih i jeftinih flat tipkovnica.. svakako je to za one koji su se razmatili, a ne stvar potrebe,.. ..oni koji puno tipkaju bi mozda znali reci vise, meni to nije bitno..
ja od tipkovnice trazim da je : tiha, rapored tipki normalan , flat - kratki hod tipki, eventualno gumirana i osvjetljena...

mis je bitan, i nema dobrog misa ispod 150 kuna trenutno, uglavnom takvi kostaju 300tinjak kuna..
sve preko je opet stvar ako si razmazen kao ja pa zelis i nešto nebitno vise, sto covjeka ipak veseli  :icon_biggrin: :redface:


...a da ne pričam kolko si me zarazio sad sa Josie  :angry1: :sad147: :sad147:

Mala je... uf! Čak sam i privatnu kolekciju njezinih foto session-a napravio:  :toothy3:
http://www.box.net/shared/n443xk1ppj
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Miš!?
« Odgovori #24 : 23 Prosinac, 2008, 18:31:29 »
..a sta da ti kazem, nemoj da ti rikne mis  :redface:


 :laughing3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!