Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 8 STRANICI)  (Posjeta: 144322 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #260 : 23 Svibanj, 2009, 02:23:05 »
fino, fino skvici :icon_thumright:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #261 : 23 Svibanj, 2009, 08:22:35 »
dobro ide... al najjace mi je kako se cuju prijenosi na otpust gasa hehe

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #262 : 23 Svibanj, 2009, 09:12:25 »
jebes artroskopiju :D
zimi mi pukli prednji i straznji krizni, postranicni ligament i meniskus nazalost, cijelo koljeno mi u qrcu
17.4. sam bil na rekonstrukciji, dobil epiduralnu injekciju da izgubim osjecaj na noge, e to je bol, mislil sam da budem podivljal

e da, i imaju zakon biaxe i nastavke LOL
Trgo - Prijevoz RT

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #263 : 23 Svibanj, 2009, 14:58:16 »
jebes artroskopiju :D
zimi mi pukli prednji i straznji krizni, postranicni ligament i meniskus nazalost, cijelo koljeno mi u qrcu
17.4. sam bil na rekonstrukciji, dobil epiduralnu injekciju da izgubim osjecaj na noge, e to je bol, mislil sam da budem podivljal

e da, i imaju zakon biaxe i nastavke LOL
Hehehe imaju imaju to ja svaki puta kod zubara gledam najrađe bi ih maznul :toothy12:

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #264 : 23 Svibanj, 2009, 16:22:39 »
bas :D
Trgo - Prijevoz RT

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #265 : 23 Svibanj, 2009, 18:58:13 »
Vidio sam te danas kod čavjanke na roxu, skuter je predobar :icon_thumright:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #266 : 24 Svibanj, 2009, 02:27:35 »
Vidio sam te danas kod čavjanke na roxu, skuter je predobar :icon_thumright:
Hehehe šta nisi mahal da stanem,malo kasnije mi je umrl,pa je proradil pa opet umrl,drkelji me struja malo radi malo ne sad je počeo srat i na serijski cdi,sutra moram vidjet ako ko ima bobinu i paljenje za posuditi pa da probam jer jedino to još more biti u kur*u dođe mi da ga zapalim,i morat ću staviti još jedan killer ili neki veći od ispred danas temperatura došla do 90 to mi se nikako ne sviđa,navačer je super 70 do 75,a po danu nikako ispod 80 i danas prvi puta 90 blaženi base kit malo doradiš ubodeš ni ne grije se ni niš pali vozi :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #267 : 24 Svibanj, 2009, 04:04:04 »
ti imaš original hladnjak? meni se tpr-roost grijao do 90 al to je bilo na preko 35c i forsiranje na najjače...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #268 : 24 Svibanj, 2009, 12:16:34 »
ti imaš original hladnjak? meni se tpr-roost grijao do 90 al to je bilo na preko 35c i forsiranje na najjače...
Da orginal hladnjak imam taj tpr je isti ko s6 ma iskreno ne sviđa mi se tih 90 nikako to gori kada je 90 i slaboije počne vuć i sve do 80 radi idealno,niš idem ga danas probat kresnut izluditi ću s tom strujom jebe li ga jebe :hello:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #269 : 24 Svibanj, 2009, 12:32:03 »
Dobar video, rox lijepo poteže samo mi se nikako nesviđa zvuk u pozadini, tj. zvuk prijenosa. Zvuči kao da će se svaki tren nešto razletjeti iako nemora značiti. Uglavnom rox je strava  :notworthy:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #270 : 24 Svibanj, 2009, 14:56:37 »
sve je to ljepo i krasno al to je kratkotrajno...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #271 : 24 Svibanj, 2009, 15:10:48 »
Citat:
niš idem ga danas probat kresnut izluditi ću s tom strujom jebe li ga jebe

crveni topov cdi ti je ok do nekih 11 trpm,iznad toga počinje brljat........iznad tih 11-11,5 trpm paljenje previše ide u retard i diže temp
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #272 : 24 Svibanj, 2009, 15:17:20 »
crveni topov cdi ti je ok do nekih 11 trpm,iznad toga počinje brljat........iznad tih 11-11,5 trpm paljenje previše ide u retard i diže temp
Sad imam serijski sa kajlicom od topa po njemu motor ide duplo bolje,ali se temperatura još brže digne,ali neš me paljenje jebe užasno zadnje dane sad će mi frend donest drugo pa da probam prekida non stop,neće biti druge nego ušparat za jedan inner rotor  :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #273 : 24 Svibanj, 2009, 15:31:17 »
ta topova je shift kajla od crvenog cdi?     ak si ju ostavio u advance kao za crveni cdi sad ti je struja previše advance sa standard cdi.....tu kajlu u kombinaciji sa ori cdi trebaš kontra okrenut da bi paljenje radilo ok na večim rpm......ovako ti je paljenje previše u advance i to se obićno manifestira brzim dizanjem temp i pregrijavanjem
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #274 : 24 Svibanj, 2009, 16:55:25 »
ta topova je shift kajla od crvenog cdi?     ak si ju ostavio u advance kao za crveni cdi sad ti je struja previše advance sa standard cdi.....tu kajlu u kombinaciji sa ori cdi trebaš kontra okrenut da bi paljenje radilo ok na večim rpm......ovako ti je paljenje previše u advance i to se obićno manifestira brzim dizanjem temp i pregrijavanjem
Slažem se s tobom imam kajlu od crvenog cdi-a na serijskom i temperatura se jako brzo digne,evo našal sam i uzrok kvara zašto nije htio upaliti,izvrsni benzin sa euro petrola smrdi po alkoholu izvadio sam ga van ulio novi sa adria oil i iz prve upalio :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #275 : 25 Svibanj, 2009, 00:37:25 »
neznam sta to kod vas,,, al eo kad je vani bilo oko 30 stupnjeva meni temp nije isla preko 70 zuti cdi i zakrenuti namotaji...
killer imam od malagutija

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #276 : 25 Svibanj, 2009, 00:48:55 »
blago tebi vpucko, meni se zna pregrijavati jer kiler mi je ispod nogu i sve plastike ,oklopi okolo i nema bas neki protok zraka...planiram ventilator ugraditi i bok...valjda bude ok radilo i hladilo :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #277 : 25 Svibanj, 2009, 02:04:40 »
neznam sta to kod vas,,, al eo kad je vani bilo oko 30 stupnjeva meni temp nije isla preko 70 zuti cdi i zakrenuti namotaji...
killer imam od malagutija
Ma i kod mene je bolje kada nema prednje plastike tebi je killer vjerovatno vani pa se bolje hladi,i taj žuti cdi vidi mi se da je puno bolji od crvenoga,jer mene ovaj crveni non stop jebe,ne radi mi na njega motor nikako,jebala me benga to sam promjenio radio je super pa je počel opet jebat i jedino kako radi dobro i ide dobro je kajla od crvenoga okrenuta na ranije i orginalni cdi,s tom kombinacijom leti,ali to opet ne valja jer se brzo digne temperatura sutra ako ulovim vremena ću lijepo izbušiti na paljenju i malo to naštelat već mi ga je pun rac prijenosi naštelani roline su sada 3,8 grama crvena centralna opruga,crvene na kvačilu napete na 3 crtice karb naštelan još samo to paljenje srediti,nabavio sam i drugo jer mi je ovo sumljivo neš sere zadnje vrijeme malo radi malo ne prekida :icon_thumright:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #278 : 05 Lipanj, 2009, 01:20:24 »
Evo napokon riješio struju i sada radi sve ok,ali počeli novi problemi sa karburatorom malo radi malo ne radi,i večeras ga napokon uštelao i idem probat đir motor ide ko kuga vidio je rene pustio sam ga u dimu s mirisom jagode i malo kasnije još se malo igrao s iglama u karbu i idem probat motor odvaja,temperatura 65 do 70 i kada odjednom bo i ugasi se gledam wtf šta je sada,kada one nema benge hahahha,dignem sic kada mrak na oči nema gljivegas u auto tražiti gljivu,nađem ju par kilometara dalje,ali gumenog nastavka od 90 stupnjeva nigdje bog zna di je to odletilo,naravno gljiva sjebana pala je između kotača i bloka,iskreno neznam ali taj dio ceste je uklet tu mi je bila ispala kurbla,pred neki dan pukao zadnji blatobran zato ga sada nisam imao i sada otpala gljiva,više tamo ne idem i gotovo.....
Stavio sam i novo wingbell zvono i malo mi se bolje ponaša nego ono stage6.
Večeras sam raskopao prijenose i skidam ovaj 25% duži jer nemam s njime nikakav start i za mali test stavljam serijalu kroz par tjedana naručujem si ako bude na lageru, malossi primar 15%,novu gljivu još neznam koju,hrpu potrošnog materijala jer non stop neš sitno treba i možda innerrotor najviše me jebu svjetla cheers



Sutra ima za čistiti prednji kraj pun je mušica hehhe


Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 11 STRANICI)
« Odgovori #279 : 05 Lipanj, 2009, 07:09:19 »
ovo je definitivno najljepši aerox na balkanu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije